Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 01.07.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: абе някой знае линови [re: Rama]  
Автор smaragd ()
Публикувано22.12.03 01:04



така го наричат американските астролози, на други езици е преведен като "двойно-подчертан" аспект ... има значение, че темата, която символизира определеният аспект, е особено властна, на преден план, във връзката ... някъде бях срещала описанието "този аспект държи двамата в шах - нито едната страна, нито другата има надмощие по определената тема".



Тема Re: :)))нови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Rocky (непознат)
Публикувано22.12.03 03:21



Ще се опитам,за втори път ми правят забележка за това-извинявай!



Тема Re: в тази връзканови [re: DTMF]  
Автор Rocky (непознат)
Публикувано22.12.03 03:34



Слабо сам запознат с влиянието на Лилит-питам,защото едно момиче също занимаващо се астрология ми отказа да сме заедно- имахме съвпад Марс с Лилит 8-5 дом....

Редактирано от Rocky на 22.12.03 07:51.



Тема Re: в тази връзканови [re: Rocky]  
Автор DTMF (шпионин:))
Публикувано22.12.03 16:58



Ми теглиш и една майна пък тя да си търси идеала дет не съществува



Тема Re: в тази връзканови [re: DTMF]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано22.12.03 17:06



Дееба и асцендента колко леко раздава майни :)))))))

Catch me...


Тема Re: в тази връзканови [re: Rocky]  
Автор smaragd ()
Публикувано22.12.03 17:27



когато човек търси извинения и оправдания за да направи нещо - може да превърне и съвпади на венера и марс или слънце и луна в най-сериозна несъвместимост ...

когато човек обича, може да превърне и съвпад на марс, сатурн, уран и плутон върху луната му в любов и невероятно живи и здрави дечица ...

няма нужда да ходим далеч за да намерим много примери особено за първото ...

Редактирано от smaragd на 22.12.03 17:38.



Тема Re: абе някой знае линови [re: Rama]  
Автор Anima (Love.Expert)
Публикувано22.12.03 18:01



На тези аспекти им е дадено прекрасно име още от "Планетите на любовта".
Там ги наричат огледални двойки.

Може би е хубаво да измислим нещо побългарено и наше си в превод.

*...the future - its coming now...*


Тема Re: Партньорските хороскопинови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Beatrice (вдъхновителка)
Публикувано22.12.03 20:50



Огледална, темата ти е много богата, има толкова неща, които могат да се споделят тук...мисля, че тези, които все още разучават синастрията (включая мен) откриват тайни, за които не са подозирали, че могат да бъдат разкрити, чувала съм обаче, че когато я разучиш изцяло, е възможно да спре да те удовлетворява...да те ограничи някак си.
Има страхотни книги по въпроса, но четеното лесно се забравя ако не се асоциира с някой познат, с някой проблемен въпрос, с някакво по-пристрастно отношение и най-вече с редовно занимание.
Аз например ще споделя за едно особено гадно положение в наложената карта - ако имаш Венера в първи дом на партньора си. Леле, нямам думи! Ако видя такова нещо, обирам си крушите на момента!!! Разбира се, този аспект сам по себе си не е достатъчен, но за мен е сигнал за твърде голяма опасност!

tutto che ti serve e l'amore


Тема Re: в тази връзканови [re: smaragd]  
Автор Rocky (непознат)
Публикувано22.12.03 22:05



Знаеш ли,напоследък си мисля че повечето аспекти в една синастрия при определена ситуация и определени фактори могат изобщто да не заработят и да се разминеш с подходящия човек,а това е тъжно...Дали примерно един съвпад марс и венера ще действа винаги, а един съвпад луна слънце в зависимост от обстоятелствата или пък сте му трябва време за проява..смятам да проуча въпроса:))Ако някой иска да се включи -да свирка:)



Тема Re: Партньорските хороскопинови [re: Beatrice]  
Автор Rocky (непознат)
Публикувано22.12.03 22:14



Винаги сам мислел че този аспект е хубав:) да не говорим че би следвало освен привличане да сте и добре изглеждаща двойка заедно...Би ли обяснила от какво те е страх точно? Да не би от самата себе си?:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.