Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 22.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Разрушениетонови [re: smaragd]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано29.10.03 12:25



Именно, за материализма това е край... А дали стрелците и 9 и философите трябва да го приемат? Не, за тях е обновление... Следователно извода е Всяка разруха носи обновление и няма обновление без разруха...

...Имало едно време в Тракия...


Тема Re: Разрушениетонови [re: Rama]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано29.10.03 12:29



Хилти... Аз също съм консервативно настроен - едва пролетта правих ремот от пет години... Обаче въпреки всичко, като видях резулта почувствувах страхотно усещане за удовлетворение... Така е и в абстрактен смисъл във всеки унас - ТРЯБВА, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е преди да започнем да построяваме своя нов живот окончателно да разчистим останките от миналия. Ако щеш в професията, любовта, брака, секса... Има един много вулгарен виц по повод на унищожението и съзиданието и се въздържам да го кажа...

...Имало едно време в Тракия...


Тема Re: Разрушениетонови [re: Lancelote]  
Автор smaragd ()
Публикувано29.10.03 12:29



8ми дом е криза, 9ти дом е винаги пътя и начина да излезем от 8ми дом, юпитерчетата затова са пътеводители, виждат хоризонта, дори когато са на тъмно в дупката



Тема Re: Разрушениетонови [re: smaragd]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано29.10.03 12:35



извода - юпитера е полезно нещо, използувайте го по предназначение, дори там където трябва да се отключват врати, дето други не пипат...

...Имало едно време в Тракия...


Тема Re: Разрушениетонови [re: Lancelote]  
Автор Rama ()
Публикувано29.10.03 12:41



Не се въздържай, моля те!!!

Такива вицове понякога ми действат много….ободряващо….




Тема Re: Разрушениетонови [re: Lancelote]  
Автор smaragd ()
Публикувано29.10.03 12:46



при малки деца е опасна работа ... ако знаеш колко пъти е можело да се пребия от стремеж да видя какво има зад оградата и какво се вижда от черешата



Тема Re: Разрушениетонови [re: smaragd]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано29.10.03 13:28



Принципа проба-грешка... Нали знаеш - има някои дето се стряскат... Ама има някои дето наблюдават какво са сбъркали и гледат следващия път да бръкнат пинизчийски. Накрая успяват. Важен е крайния резултат...

...Имало едно време в Тракия...


Тема Re: Разрушениетонови [re: Lancelote]  
Автор smaragd ()
Публикувано29.10.03 21:47



да си призная ... има едно нещо, което до ден днешен не успях да превъзмогна и нямам намерение да превъзмогвам ... прекалено ужасни спомени имам за слизането сама самичка в мазето, самичка ... ако изключим разни плъхове, влечуги и други пълзящи многокраки особи



Тема Re: хм [re: smaragd]  
Автор Rama ()
Публикувано29.10.03 22:17



странно....и аз имам подобен проблем, но не само с мазетата, а с всякакви подземни пространства.... Просто се чувствам адски зле, ако съм под земята - дори и тунели мразя по същата причина... Имам някакво усещане все едно имам невидими антенки по главата - като радио локатори - и под земята някак губя сигнала... Сякаш ми прекъсва връзката с антенките - и ми става просто физически зле...

За сметка на това се чувствам неземно щастлива в самолет - доставя ми някакво неописуемо удоволствие....почти еротично....




Тема Re: Разрушението [re: Rama]  
Автор geminiled (ще се примиря..)
Публикувано29.10.03 22:38



Разрушението аз лично го свързвам с неовладяването на някоя енергия.
Планетите са енергия преди всичко.
И някак е естествено, когато става дума за "разрушение", веднага да се подозират Марс, Уран или Плутон... Ми, направо ми става жал за тях, ве!

Обаче... поне от моя опит, разрушенията, причинени от Меркурий или Венера, могат да накарат обичайните "злосторници" да се свият засрамено по кюшетата и с години да не смеят да гъкнат!
Може би защото ни е много по-лесно да работим с енергиите на Меркурий и Венера, затова и хич не се замисляме какви сме в състояние да ги натворим.. Всички говорим в изобилие. Но колко се замислят какво следва от многото говорене? И в резултат - купища пословици и поговорки колко е важно умението да се мълчи...
Всички изразяваме себе си. А най-много се себеизразяваме в купищата ежедневни и специфични флиртове. Е, да, де - ама когато някой ни се "върже"?!? Или на свой ред се "вържем" на някого? ...
Тъ, за мен най-много разруха има от много необмислени приказки и още по-необмислени флиртове... дето са ни естественото състояние...

Добре, че са енергиите на Марс, Уран и Плутон, че да ни оправят бакиите по "безобидните" енергии на Меркурий и Венера!!!

... че корените ми са във Въздуха ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.