Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 30.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Новолунието от 25.10.2003нови [re: Phryne]  
Автор smaragd ()
Публикувано28.10.03 12:41



привет!

много се радвам да те видя ... действително невероятно е, все едно невидима ръка те е довела в този клуб

прочетох всички отговори и получих едно усещане за това новолуние като за момент, в който са извършени невероятно много ритуали с цел да напусне миналото, да се отвори място и да се покани бъдещето.

моя магически ритуал в събота беше да напиша постинг /меркурий съвпад новолуние/, с който да се простя с 6 месеца опити и надежди за обмен на житейски опит и знания в областта на астрологията при човешки условия, при взаимно уважение и топлинка.

има едно теория, която казва, че за да се сбъдне желание, трябва да се откаже човек от него, при мен се получи нещо подобно, простих се с желанието си и с очакванията си и ... ме изненадаха със сбъдването на това желание, но при много по благоприятни условия.

магическата сила заложена в новолунието явно не бива да се подценява, може би е най-доброто време за желания и поставяне на нови цели, има моменти, в които и да искаме нищо не става, а понякога трябва да се внимава какво си желаем?!!!



Тема Re: Новолунието от 25.10.2003нови [re: smaragd]  
Автор Mesmerisa (deep & dark)
Публикувано28.10.03 12:53



Спокойно мога да се подпиша под този твой постинг без нито думичка да променя…
Сто процента същото беше и при мене….и с писането, и сбогуването…всичко просто… Да не говорим за отказа от желанията и сбъдването им….без коментар…





Тема Re: Новолунието от 25.10.2003нови [re: Mesmerisa]  
Автор любoв и чoвeшkи ocтaтъци (ха де)
Публикувано29.10.03 05:11



аз ще го коментирам.
това не е астрология,основен принцип е:
сбъдва се желанието,от което не зависиш.



Тема Re: Новолунието от 25.10.2003нови [re: smaragd]  
Автор Koтkaтa Mapтa (... и аз)
Публикувано29.10.03 13:42



Аз писах... помните ли... и сега ходих да го прочета...



И мен ме споходи, но добре се бях подготвила навреме (тук е моментът да благодаря на смарагд).

Всяко нещо се намира на правилното място и се развива в правилното време.

Тема Re: Новолунието от 25.10.2003нови [re: smaragd]  
Автор geminiled (ще се примиря..)
Публикувано29.10.03 21:52



Все още събирам "парченцата" на отделните неща, случили се по време на Новолунието. На мен ми се отразява с криза в доверието към най-близките, с пристъпи на параноя, с преразглеждане на приоритетите, с промяна в плановете.
Ако не броим ефекта на повишените стойности на либидото - трагедията си е един път!

... че корените ми са във Въздуха ...


Тема Re: Новолунието от 25.10.2003нови [re: geminiled]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано30.10.03 08:26



Не се притеснявай - всичко ще се оправи. Накрая ще разбереш, че това което в момента ти се струва катастрофа всъщност е твоя победа... Това е била винаги цената на скорпиона. Първо болката - после триумфа и обновлението. Среден път няма...

...Имало едно време в Тракия...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.