Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:44 09.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Видове астрологиянови [re: smaragd]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано27.10.03 16:30



Търпеливо бих изчакала муза и време да ми разкажеш...
Умерено търпелива, като вземеш предвид че ми е едно такова меркуриево-водолейско и юпитеро-везнишко...
Всяка от тези школи си е цяла отделна тема.

Catch me...


Тема Re: Видове астрологиянови [re: Lancelote]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано27.10.03 16:33



Може ли отделна тема, моля?
Цикличността ми е интересна...може ли да се прогнозират циклите на спадове и подеми в едно общество в културен, икономически , духовен план?
Да кажем да се предскаже един Златен век?
Впрочем...как се изчисляват хороскопите на държавата? Как може да се определи дали тази година е успешна за едно и неуспешна за друго?

Catch me...


Тема Re: Видове астрологиянови [re: Orлeдaлнa]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано28.10.03 07:28



Вов, може разбира се отделна тема, ама аз ти казах - ти си като гладното гардже нека яваш яваш та да има теми за в бъдеще време. ще стигнем и до истината, ако не обещавам в средата на ноември да го сторя колкото мога на неофициално официална пресконференция с уиски, кафе, кола, шоколад...

...Имало едно време в Тракия...


Тема Re: Съгласен съм...нови [re: smaragd]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано28.10.03 07:31



Когато чуя думата "школа" винаги си представям съдържание 9-стрелец, вътрешен живот 12-риби или 8-скорпион и официална изява 5-лъв, така че... абе няма лошо от аристократизма - все пак е представителност, макар и малко ексцентрична, но все пак... бива

...Имало едно време в Тракия...


Тема Re: Видове астрологиянови [re: Lancelote]  
Автор Orлeдaлнa (magica)
Публикувано28.10.03 17:51



Ами сега ми паднахте на мушката Елитарен клуб с ограничена посещаемост, концентрирал знание и ерудиция. Как да не ви погне човек с питанките...
Нахвърлям хрумки, неща, които съм искала другаде да запитам, но по една или друга причина /обясними/ - съм се въздържала...
После ще си сейвна клуба в личен архив.

Catch me...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.