Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 17.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Привет.:)))нови [re: Kpacив yм]  
Автор Eaglet (eyeful)
Публикувано27.10.03 14:26



Тук е хубаво и тихо като у дома - радвам се, че ще сме заедно всички и никой няма да си ходи, просто защото си е вкъщи А и усещането след завръщането отвън и отпускането макар и за кратко тук, за да се презаредим с енергия, ще бъде страхотно, въпреки опозицията Марс-Юпитер, която вече ни смъмри от съседния клуб
Така се бях изплашила...от това, че "Дойде времето"...
Ей, обичам Ви



Тема Здравей!нови [re: DeProfundis]  
Автор smaragd ()
Публикувано27.10.03 14:28



Радвам се да те видя, аз имах малък шок като видях картата и ми трябваше да дишна няколко минутки дълбоко ... нещо много шокове ми се насъбраха , но както винаги като почне човек да анализира и синтезира нещата, всичко се подрежда на местото си и придобива смисъл и цел



Тема Добре, но...нови [re: Kpacив yм]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано27.10.03 14:32



как можахте да уцелите най-невероятната комбинация с толкова планети по върхове на домовете?!!!!!!!! И с Плутон на върха на първи дом?!!! Луна управляваща осми на върха на 12?!!!!!!! И марс, управляващ четвърти в трети! Определено ще трябва тотално да обновим представата си за корените си - там от където идваме и да постигнем нов колективен договор в името на разума, практическото познание и конструктивността.
Иначе честито... Какво може друго да се каже... С пожелание за ползотворна работа и успешна външна защита от посегателства...

...Имало едно време в Тракия...

Редактирано от Lancelote на 27.10.03 15:08.



Тема Re: Привет.:)))нови [re: Eaglet]  
Автор smaragd ()
Публикувано27.10.03 15:01



мда, марс атакува юпитер, но е в риби ... и се дави горкия , опозицията на сатурн в 7ми и хирон в 1ви също я усещам ... ще си ближем раните и лекуваме известно време



Тема Re: Добре, но...нови [re: Lancelote]  
Автор smaragd ()
Публикувано27.10.03 15:08



кръстницата ни е "виновна", някак невероятно, но факт ... всичко си става в подходящо време

посегателствата сплотяват, ако има общност



Тема Re: Честито !!!нови [re: Уoнko - Hopмaлния]  
Автор smaragd ()
Публикувано27.10.03 15:13



ти си звездичка и мястото ти е тук!



Тема Няма нищо по-хубаво от...нови [re: smaragd]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано27.10.03 15:23



... това Бялата кула да е пак цяла...

...Имало едно време в Тракия...


Тема Re: Привет.:)))нови [re: smaragd]  
Автор DeProfundis (Отвъдна)
Публикувано27.10.03 15:24



Хирон и Сатурн... Основна тема в живота ми в момента. Както са ми застанали на кръст върху т-квадратурата ми. Наистина са ме разпънали на кръст, бъркат в раната, която напомня за себе си все по-болезнено. Но хубаво е, че боли, защото това е индикатор, че нещо не е наред и трябва да му се обърне внимание, да се погрижиш за комплексчето в себе си, което си бил бетонирал с измамно его. Разбиване на илюзии, слепване на парчета, невъзможност да продължа по стария начин. Любовта не е "любов", родителят не е "родител", приятелят не е "приятел", работата не е "работа", истината не е "истина".

А и Марс и Юпитер ми активират област, която досега малко се беше проявила досега в живота ми. Време разделно... Както и да ги обърна транзитите, колкото и неточно и сляпо да ги гледам, все това ми говорят. А и друго ми казва "гласчето": сега е началото на началото, започнало е да започва. Хайде вече да се завърти, да тръгне, да не ме мъчи...



Тема Re: Няма нищо по-хубаво от...нови [re: Lancelote]  
Автор smaragd ()
Публикувано27.10.03 15:33



ей ... ако ми беше тук, като ще те погна ... Бяла кула, Черна кула ... има моменти, в които ме е яд, че не мога да псувам ... бъди благодарен на господа, че си на 1000 километра и че ми е дал капка "осъзнаване", че иначе и километрите няма да те спасят



Тема Re: Няма нищо по-хубаво от...нови [re: smaragd]  
Автор Lancelote (рицаръ)
Публикувано27.10.03 15:43



пу ти гониш... следващия път ще имаш шанс наживо да го сториш...

...Имало едно време в Тракия...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.