Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 23.04.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема "Евтини цигари миличка"нови  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано23.01.11 15:41



От няколко месеца магазин Болеро в М.Рудник е обсаден от група циганки,които пресрещат хората от всички страни на магазина и най-нахално ги карат да купуват евтини цигари от тях,въпреки,че 4-то районно е почти до магазина.Аз не съм пушач и слабо ме вълнуват цените на цигарите,но да ме посрещат и изпращат шептейки ми в ухото-"Айде ма душа.Поне една кутия купи.Ако не на теб на който там пуши....".Тартора също продава и наблюдава "работничките".От охраната на магазина казаха,че са безсилни да ги разкарат.За сега са успяли само да ги "преместят" малко настрани от входа.





Тема Re: "Евтини цигари миличка"нови [re: morska valna]  
Автор geoorgi (новак)
Публикувано23.01.11 18:46



Ами звънни на полицията.Звънни на данъчните.
Тука и да пишеш, и да не пишеш- файда няма.



Тема Re: "Евтини цигари миличка"нови [re: geoorgi]  
Автор MoPcKuМодератор (звяр)
Публикувано24.01.11 09:11



Наистина органите на реда трябва да си вършат работата...постоянно звънене му е майката...





Тема Re: "Евтини цигари миличка"нови [re: morska valna]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано24.01.11 13:00



Ооох,те от женския пазар в София не могат ги разкара,пък от тук не виждам как ще стане! Ама те нали казаха,че така ГЕРБ си купувал и гарантирал мангалските гласове за предсктоящите избори!!

Не знам,аз,така прочетох...!!



Тема Re: "Евтини цигари миличка"нови [re: morska valna]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано26.01.11 13:47



Така е, когато вкарваш нови лицензи без да си се замислил как ще се справиш с контрабандата. Защото България не е Германия и тук ако нямаш 5 лв. да си купиш цигари не ги спираш, а намираш кой да ти продава боклуци за 3.
А циганите напират със стоката си, защото има купувачи.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: "Евтини цигари миличка"нови [re: KpucaHa]  
Автор ra40n (пристрастен)
Публикувано27.01.11 11:46



Лицензи = акцизи, предполагам!?

Много си права,по-принцип! Даже и "хазната"не се пълни дори малко повече,а напротив!!!



Тема Re: "Евтини цигари миличка"нови [re: ra40n]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано27.01.11 15:47



Да, де, акцизи. Сори :)

Antes muerta que sencilla


Тема Re: "Евтини цигари миличка" [re: KpucaHa]  
Автор нakaтa (непознат)
Публикувано07.03.11 15:49



Баси-че то тва е практика навсякъде-ела у Ямбол да видиш за кво иде реч--е и аз не пуша ама ми писва от предлагания--мамка им цигани-Хитлер е бил прав мисля... ама ай то това е друга тема!





Тема Re: "Евтини цигари миличка"нови [re: нakaтa]  
Автор geleznia1 (geleznia1)
Публикувано07.03.11 19:19



Да не ви казвам при нас в Плевен как е.На пазара и около жп.гарата и автогарата е ужас.И ас не съм пушач но много ме дразнят мамка му и мангали даге





Тема Re: "Евтини цигари миличка"нови [re: KpucaHa]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано22.03.11 17:54



ти ако си била в Германия няма да говориш,тука китайците им скриват топката на немците,на всеки ъгъл продават цигари...






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.