Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:41 27.09.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Моите планове за управлениенови  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано20.05.09 19:02



на ДЪРЖАВАТА.
Днес получих просветление свише. Една сляпа просякиня на Тройката ми каза "Марто, ако спреш хазарта, ще управляваш държавата".
Супер ми се получава, викам си. Хазартът никога не съм го почвала и ми е майтап да го спра. Тази жена като нищо да е чула зарчетата от ключодържателя. И така, логично, събудих се аз на другата сутрин и кво се оказва - управлявам държавата. Първата работа на всеки като мен играч е да подсигури национална сигурност. Мислих ги, смятах ги, ама на НАТО вера нямам. Мен дедо ме е учил, че орташката работа, кучета я яли. Викам на мойте хора от правителството, тя тая работа така нема да стане, ами дайте да направим четири - пет ядрени електроцентрали - Варна, Видин, Петрич, Крумовград и Карлово. Тез мойте отпред стоят и кършат пръсти - ма не можело, ма Евросъюзът дъра-дъра. Млък, викам, бъркайте в черните каси и стройте! Колко му е - за нищо пара и нищо акъл, атомните централи станаха. Идва разбирате ли, денят, в който НАТО си иска вноскатааа... Ама нали ние нещо си изхарчихме всички пари за централи и пращам един пич да обяснява, че ще дадем после. И така де, онзи датчанинът, му казал "Къде са ви парите бе, маскари" (това на датски звучи много неблагозвучно), пък нашият инструктирано казал - "Ми нямаме ги!". Тогава онзи попитал "А защо!", "Защо, защо"-отвърнал нашият. "Добре, де! Кажете най-накрая защо"-настоял датчанинът. "Еми защото"- смънкал нашият "СИПОСТРОИХМЕПЕТЯДРЕНИЕНЕРГОЦЕНТРАЛИ". "Моля?"- попитал оня на датски. "Че нали ви забранихме". "Тъй ли " - казал нашият "Ам нале за Козлодуй ни забранихте, таквоз...Начи сме се объркале! " - затръшкал се нашият представител - "Зор заман, грях направихме! За наказание - бомбардирайте ни. "Ще го направим"-отсякъл най-отговорно и на чист датски шефът на НАТО. "ОК"-казало нашето момче. "Ей сега ще ви дам местата, където са локализирани централите, т.е. ако пуснете бомбите там ще е твърде възможно да се унищожи Европа. Оф, да. Да ви кажа, през България минават един петролопровод и два газопровода. Е, те оттук минават. Много ви се молим да внимавате като пускате бомбите, защото руснаците са малко раздразнителни откъм икономически блам, да не говорим за азиатските народи - те са огън момчета. Всъщност, уточнил посланикът ни, можете да пуснете бомби на тези три места (тук той им дал координатите на землищата около селата Делчево, Попово и Провадия), обаче трябва да са от малките бомби, че то наблизо са газопроводите, петролопроводите и някои от атомните енергоцентрали. Демек, да внимавате, че пламат ли съседите, ще почнат пак едни намеци, едни недомлъвки...".


Редактирано от marta_s на 10.04.09 01:04.



Тема Re: Моите планове за управлениенови [re: marta_s]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано10.04.09 09:35



То всичко много хубаво...ама се питам аз, какво ще го правим тоз ток.Дали ще е възможно да го хапваме или пийваме.Дали няма да е добре да помислим в посока за модификация и по-широка употреба, м?Но като си помисля как ще светне навсякъде!Ужас!Всичко ще ни се вижда ачик-ачик!То национална сигурност, ама от всякъде ще грее и всичко ще ни се вижда(особено зле ще да е за мадамите с прозрачни дрехи, ама там ще компенсираме с кефа на ергените и най вече на по-възрастното мъжко население

).
Уф, днес това няма да ми дава мира



Тема Re: Моите планове за управлениенови [re: Фиш]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано10.04.09 09:54



Що бе екстра е да има повече ток, всяка уличка осветена даже и междуселищните ще са осветени за ко да пускаме фаровете на колите, че даже и през деня няма да ги изключваме ще спестим и от копчета...


Ама тия дето искат да го праят на тъмно или викате тях ко да ги мислим...
Навсякъде светло като ден та сесетих за една фраза от миналото "...към светли бъднини върви..."



Тема Re: Моите планове за управлениенови [re: MoPcKu]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано10.04.09 10:08



Това за"светлите бъднини " е навременно и препратка към светлия и единодушен(поне до скоро, сега пак ще почнат едни дебати трабва ли ни кирилицата или не, ама има още 1 месец време), ама ти може би се сещаш за сакрални мантри от типа на"Дружбата ни с великия ..батко е..като въздуха и водата" и "светлото комунистическо бъдеще".Оказа се, че така замърсихме въздуха и водата(е, не толкоз великите радетели на екологията в ЕС, ама...това е друга тема) и тъкмо да гепим онова бъдеще, извървявайки развития социализъм, и ни прибраха бялото платно на киното



Притеснявам се, че ако токът е толкоз много, ще ни плащат да го ползвамеКато Исландия с гейзерите ще станем



Тема Re: Моите планове за управлениенови [re: Фиш]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано10.04.09 10:18



ше плащат вече сме наполовина цигани...





Тема Много лесно,нови [re: Фиш]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано10.04.09 10:54



ще го изнасяме! Ако трябва и зорлем.




Тема Re: Много лесно,нови [re: marta_s]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано10.04.09 11:27



Е!Че кой ще посмее да се мопълчи.Само да запитам с какво?Бохчи?Куфари(Помниш ли славните времена на куфарната търговия)?Или просто с отворени граници, ще го пуснем да тече(само да не е наклонът обратен, че ще се удавим в ток)





Тема Re: Много лесно, [re: Фиш]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано10.04.09 11:35



абе аз тук отварям глобални въпроси за международното положение, НАТО и т.н., ти ме занимаваш с куфарни търговци. Държава трябва да се управлява с размах. Казваме на комшиите "Вземете си от тока, да не стане беля и да светнем всички" и те взимат. Тва е.




Тема Re: Моите планове за управление [re: marta_s]  
Автор mizzo (Kind of blue)
Публикувано10.04.09 11:40



Тя е имала дриго предвид просякинята ама ти не си я разбралаааааа.
Тя е имала предвид Ицо Хазарта. Имала е предвид да го спреш, че кот са е засилил във ВИПа, шсъбере много мангизи за децата и ши спечели изборите за сметка на теб. И тогава АЕЦ МАЕЦ - нъц!
Ти веднага за хазартни игри се сети ...ама си и ти една калпазанка!



Тема Re: Моите планове за управление [re: mizzo]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано10.04.09 11:46



Немам проблем с Ицето яз. Ицето че го направим вице. Много ми пасва некси по характер.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.