Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 29.09.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Спокойна съм!нови  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.01.09 11:53



Е, сега, кажете:дете ли да си или затворник в Бургас.Преди 2-3 месеца една дама съдия ме скастри, че трябва да се погрижим да не накърняваме правата на подсъдимите, но то голяма грижа и з аосъдените.Ашкулсун!



Тема Re: Спокойна съм!нови [re: Фиш]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано08.01.09 12:07



Вчера малко сгънах, викам си, тази криза ще ни излезе през носовете, но днес твоята статия направи нещата едни такива леки и приятни... /Корабът потъна, момчета! Вода има за всички, товарът е в пълна безопасност!/

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Спокойна съм!нови [re: Фиш]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано08.01.09 12:27



Хич не разбрах темата, може би щото съм недоспала. Значи, в момента коментираме що на затворниците им е топло, а на децата не ли?
Аз смятам,че на директора на затвора именно това му е работата- да се грижи за затворниците. На директорите на училища също това им е работата. И ако някой не успее да се справи със задълженията си значи е лош мениджър. Ако пък системата за отопление на въпросната сграда не го позволява, значи няма много какво да се направи.
Евала на затворническия директор, че е осигурил достатъчно гориво. В края на краищата за това му плащат.

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Спокойна съм!нови [re: Фиш]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано08.01.09 12:32



И още нещо: Фиш, тази снимка Криса я направи в Софийския зоопарк, след като без да искаме /неволно/ паднахме в клетката на мечката. Нямам идея що са писали долу, че "Температурата в Бургаската болница също е нормална".

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Спокойна съм!нови [re: marta_s]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано08.01.09 12:37



А що пише "Снимка: sxc.hu" и кой де факто е sxc.hu съвсем не мога да си обясня. Според мен е Криса. Стилът направо натъртва.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Спокойна съм!нови [re: marta_s]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано08.01.09 12:43



Хахаххахаха, Мартеееее! Отвори го тоя сайт бе, сайт за снимки!!!! Хахаххаа, това дори не е бургаската болница. Е, не, вече се смея с глас пред компа, хаххахаха. Тоя, дето е избирал снимката наистина има стил! За съжаление аз не мога да бъда чак толкова гениална...

Antes muerta que sencilla


Тема Re: Спокойна съм!нови [re: KpucaHa]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано08.01.09 12:51



Чекай, че сега разглеждам една августовска жега /Слънчев бряг/, от преди 1 седмица и от преди един месец. Тия верно са гениални пичове. Не мога да повярвам, че са по-гениални от мен, ама кво ... един ден истината просто се разкрива.

пп. Фиш, униален сайт, тенкс.

Език кости няма - кости троши!


Тема Re: Спокойна съм!нови [re: marta_s]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.01.09 12:57



Горда съм да съм ти в неква полза)))Макар и ефимерна





Тема Re: Спокойна съм!нови [re: KpucaHa]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано08.01.09 13:00



Точно си разбрала.Както каза министър Тачева(по памет):Децата можем да ги пуснем, но затворниците не можем

Права е жената

Ама то как така точно нашия затвор(аз съм била там, мога да споделя някой път по каква причина) е така добре мениджиран?!!!Може би трябва кадри от затворническата администрация трябва да я ориентираме към образователната.
И нещо другио от обедните новини:"На топло" вече носи друг смисъл



Тема Re: Спокойна съм!нови [re: Фиш]  
Автор marta_s (справедлива)
Публикувано08.01.09 13:03



Как ефимерна! Току що открихме нов жанр.

Език кости няма - кости троши!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.