ПОЩАЗатвори
Име:
Парола:
Регистрирай Free

Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:19 02.10.14 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ортопед в Бургас?  
Автор MElGAN (морско момиче)
Публикувано28.06.08 15:51

Моля ви, кажете ми добър ортопед в Бургас! Какви отзиви имате за д-р Чаракчиев с д-р Лесичков? И също какви са цените за рехабилитация и помощ при възтановяване след счупване на глезен. Къде в Бургас предлагат такива услуги и до колко са качествени? Редно ли е за лечението в болницата (в ОРБ-Бургас) и за възтановителния процес да платя 800 лв на ОРБ-то, при положение, че съм здравно осигурен?! Какво, аджеба, осигурява НЗОК? Помогнете, не знам какво да правя

Животът е прекрасен!

Тема Re: Ортопед в Бургас?нови [re: MElGAN]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано28.06.08 18:27

Най-вероятно е редно. И аз доста съм се чудела какво по дяволите покрива НЗОК. Дори не виждам смисъл вече от тези осигуровки- така и така плащаш като поп.

Antes muerta que sencilla

Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано28.06.08 20:48

По добре отиди при специалист...в Бургас липсват такива!!!
НЗОК може да провериш, какво покрива и какви програми има за твоя случай не се предавай на системата, защото те самите е правят такава трудна...

Тема Re: Ортопед в Бургас?нови [re: KpucaHa]  
Автор Kocтaдин_ (минаващ)
Публикувано28.06.08 22:27

Плащаме като луди,а после като отидем на лекар отношението на лекарите е ужасно.Ако нямаш някой познат лекар ,които да те насочи и да е с теб направо си умираш.Плащаме си усигоровките,а накрая отношението е ужасно.
Да се надяваме че сега след като вдигнат заплатите на лекарите те започнат и да си вършат по-добре работата.

Успехът е умението да вървиш от един към друг провал, без да губиш ентусиазъм.

Тема Re: Ортопед в Бургас?нови [re: MoPcKu]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано28.06.08 23:51

сега ми казаха за Назарет Каракчиян , дано съм напшсал правилно името ...

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die

Тема Re: Ортопед в Бургас?нови [re: Kocтaдин_]  
Автор KpucaHa (питбул териер)
Публикувано29.06.08 00:05

Аз ужасно отношение не съм срещала.
Коментарът ми беше, че прекалено малко неща покрива НЗОК. Лекарите изобщо не ги коментирам.

Antes muerta que sencilla

Тема Re: Ортопед в Бургас?нови [re: KpucaHa]  
Публикувано29.06.08 00:11

така е,нищо не покрива и тогава защо плащаме тези усигоровки..Но в Бургас няма свесни специалисти или ако има ще са в частните клиники.

Публикувано29.06.08 00:56

а и нека да помогнем на момичето,ако някой знае за някой добър ортопед, да каже.

Тема Re: Ортопед в Бургас?нови [re: MoPcKu]  
Автор MElGAN (морско момиче)
Публикувано29.06.08 19:10

ами... тя вече операцията мина... така че, специалистът каквото е успял да о..ре го е направил. От тук нататък само се възтановява. Ако има проблем ще търся друг лекар. Утре ще се разровя колкото мога и ще се опитам на място от РЗОК да разбера някои неща. Стискайте палци!

Животът е прекрасен!

Публикувано29.06.08 19:34

Стискам ти палци и дано възтановяването да мине нормално.
Успех и ако може ще помагаме.

Автор gergi_81 (член)
Публикувано30.06.08 09:37

Поинтересувай се за "Света София" .Досега винаги като съм имал нужда от някакъв специалист ходя там.Редовно имат посещения от много добри специалисти които не са от Бургас.Последно ходихме там на педиатър който беше от Варна и е много добър специалист.Всяки месец имал прегледи и консултации в Бургас.Не може да не те свържат и с ортопед.Няма начин да не те насочат към някой много добър.

Автор barowec (брадър)
Публикувано30.06.08 12:19

Ако искаш да те види специалист,отиди на Оксиком - това е до Велека - точно зад бензиностанцията.Там по график идва специалист от ортопедия София -мисля,че доцент Марков се казва.Срещу 40 лв. ще ти направи обстоен преглед,ще препоръча необходимо възстановително лечение и т. н. Другия вариант е да ходиш в София.А колкото до д-р Назарет Каякчан - наистина е добър.Мисля,че дава часове в транспортна болница.Късмет !

Автор P. - koвaчa (член)
Публикувано30.06.08 21:16

Д-р Кайкчян. Мисля че е мноого добър ортопед.
Благодарение на един приятел който ме заведе на време в болницата и на него съм все още с две ръце. Просто не познавам други не казвам че са по лоши.Но този доктор си е върха за мене.Не че искам пак да попадам с такава болежка в болница но ако се наложи и разполагам с избор бих искал него.

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2014 Dir.bg Всички права запазени.