Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 23.04.24 
Градове
   >> Бургас
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Carrefour - през Бургас за Софиянови  
Автор Blue Moon (Just Blue Moon)
Публикувано28.11.07 13:54



здравейте!
Чета отдавна в клуба и знам, че темите за това, какво ще се строи в града ни са "любими" и все се ядосваме, че някой ни е изпреварил, та нека зарадвам тези, които държат да сме първи.



Ако линкът не е достъпен, в общи линии инфото е следното:
"Лидерът по оборот в продажбите на дребно в Европа, френския гигант Carrefour обяви плановете си да изгради мол в София - "Карфур Цариградско", който трябва да бъде готов през 2009 г. Преди това обаче първият хипермаркет на компанията в България ще бъде открит през 2008 г. в Бургас. Carrefour има намерение да отвори около 20 хипермаркета в България през следващите пет до седем години."
А по мои данни, хипермаркетът се строи в "Изгрев".
Както се казва, заделяйте пари, че идва голямото харчене на пролет...



Тема Re: Carrefour - през Бургас за Софиянови [re: Blue Moon]  
Автор Jt2 (член)
Публикувано28.11.07 15:33



Един Carrefour пролет не прави!
Тебе лично какво те топли, че в Бургас щяло да има Carrefour 2-3 месеца преди някой си друг град. Мога да ти дам един огромен спосък с неща които няма и вероятно няма и да има.



Тема Re: Carrefour - през Бургас за Софиянови [re: Jt2]  
Автор Blue Moon (Just Blue Moon)
Публикувано28.11.07 20:31



Виж сега, знам че всеки има списък на нещата, които ги няма и може да ги няма скоро в Бургас. Но все си мисля, че е по-добре разни неща от списъците да се случват. Определено съм убедена, че повече конкуренция никога не е излишна. А това, че сме няколко месеца преди друг град, си беше цитат от вестика, не е моя заслуга. Аз лично, го считам за положително събитие за града и реших да споделя с вас, ама то май тука се радвате на други неща. Аз съм от хората, които виждат, че чашата е наполовина пълна и знам , че винаги има някой, който твърди, че е празна....

Въпрос на гледна точка.....



Тема Re: Carrefour - през Бургас за Софиянови [re: Blue Moon]  
Автор Kpиcтиaнceн ™ (ентусиаст)
Публикувано28.11.07 20:45



Напълно те подкрепям.Колкото повече такива хипермаркети има толкова по-добре



Тема Re: Carrefour - през Бургас за Софиянови [re: Blue Moon]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано28.11.07 20:58



А, така, давай го позитивно.Аз като франкофонка, харесвал френския стил.



Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Carrefour - през Бургас за Софиянови [re: Фиш]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано28.11.07 22:15



ааа , без такива ! а със нов център какво ще правим ?на " тройката " ? обещаха ми и ледена пързалка там да има.

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Carrefour - през Бургас за Софиянови [re: brukk]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано28.11.07 23:19



Чакай Бруки... тва е магазин тип МЕТРО, нема нищо общо с молове и тям подобни... А пързалката я имаш - само да падне под нулата и блатото зад оградата ще замръзне...



Тема Re: Carrefour - през Бургас за Софиянови [re: codeine]  
Автор Seaborn (Aeronnen Tull)
Публикувано28.11.07 23:36



Май няма да е само магазин тип Метро:



Иначе боулинг залата с подходящи обувки може и за пързалка да мине...



Тема Re: Carrefour - през Бургас за Софиянови [re: Blue Moon]  
Автор Jt2 (член)
Публикувано28.11.07 23:44



Повод за особена радост може да имаш ако ставаше въпрос за голяма инвестиция, първа по рода си или някаква тенденция за Бургас. Не се случва нито едно от изброените! Пак те питам - какво те топли, че Carrefour ще отворят магазина няколко месеца по-рано и то само защото за разлика от други градове в Бургас подобни търговски центрове не се строят? Но дори и за това не става въпрос, просто инвестицията в София е гигантска и става по-бавно, там се строи търговски комплекс, който ще е ДЕСЕТ пъти по-голям от тукашния, във Варна зависят от Строителството на mall, в който те са просто наематели.
Не съм черноглед, радвам се на всяка една инвестиция и много пъти съм го казвал, просто съм реалист.
Инвестицията е за 20млн евро, в мижав mall заврян зад Метро, целящ да запълни празнотата. Лошото е, че вместо да се изградят 1 или 2 големи центъра, които с кеф да посещаваш, поради липса на терени малко по-малко пазара ще се насища с подобни незначителни и пръснати на неатрактивни места.

Редактирано от Jt2 на 28.11.07 23:47.



Тема Re: Carrefour - през Бургас за София [re: Jt2]  
Автор WARGREYMON (steel and fire)
Публикувано29.11.07 09:12



В София ще е пълномащабен мол, ама в Бургас май става дума просто за поредния хипермаркет, само че и с боулинг зала... (както Фантастико-то в Студентски Град в Сф)... Крайно време е и Бургас да се сдобие поне с един голям мол, а поне според мен, засега хипермаркетите са си достатъчно, освен ако някой не се сети да вдигне един и в Меден Рудник, там мисля че ще имат повече нужда от него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.