Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 29.09.24 
Градове
   >> Бургас
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Покана за театърнови  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано23.10.07 17:01



Изборите са си избори, животът си е живот, дори културният такъв не спира своя ход


На 12.11.2007 г.(понеделник) от 19 ч.в салона на ДТ"А.Будевска" гостува Театър 199 с "Уйлям Шекспир Пълни съчинение" от Джес Адам Даниел, постановка Съни Сънински, дизайн Петя Стойкова, с участието на Атанас Атанасов, Георги Спасов и Петър Калчев.
Цена на билета 8 лв.

Анонс: Скъпи зрителю,
Вече имате невероятния шанс да видите целия Шекспир в едно представление.Представете си 37-те му пиеси, изиграни само за 97 минути.Революционно, нали?


Повече не ми се преписва

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Редактирано от MoPcKu на 24.10.07 11:28.



Тема Re: Покана за театърнови [re: Фиш]  
Автор ra4O (новак)
Публикувано23.10.07 17:23



Не знам за Шекспир,ама за "Женитба" няма вече билети!! Уф! А за "Аида " дали има още???



Тема Re: Покана за театърнови [re: Фиш]  
Автор brukk (плебс на нета )
Публикувано23.10.07 20:57



не съм съгласен ,това е някъкво претъпване ...."укротяване на оперничавата ", колко минутки ий даваш , а за " сън във лятната нощ" ?

Too Old to Rock and Roll , Too Yong to Die


Тема Re: Покана за театърнови [re: brukk]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано23.10.07 21:23



Ako трябва..ще го подложим на гласуване



Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Покана за театърнови [re: Фиш]  
Автор barowec (брадър)
Публикувано24.10.07 11:27



Хайде,обърнахте го на комсомолско събрание





Тема Re: Покана за театърнови [re: barowec]  
Автор MoPcKuМодератор (известен)
Публикувано24.10.07 11:29



Така е като всички са минали през комсомола...




Тема Re: Покана за театърнови [re: barowec]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано24.10.07 11:51



Баровец,
гласува се и на акционерно събрание, и в Европейския парламент, в в Общинския съвет на Бургас

Не си мисли,че животът е започнал по време на соца или всичко лошо е оттам, или е свършило.

Поканата е сериозна и няколко пъти е осъществявана.Ако имаш отношение към това изкуство, заповядай, ако не, не се впрягай излишно

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Покана за театърнови [re: Фиш]  
Автор barowec (брадър)
Публикувано24.10.07 12:07



вярно е,че на много места се гласува(както ти успя да отбележиш),но горепосочените институции много се различават от това,да се гласува дали да се ходи на театър или не.Ти просто излезе с предложение като някой "комсомолски " секретар - усещаш разликата нали ? Колкото до предложената постановка ще бъде нещо изненадващо - уверен съм в това



Тема [ще изсъскам:))))]нови [re: barowec]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано24.10.07 13:24



Спорът е хубаво нещо.

brukk :не съм съгласен ,това е някъкво претъпване ...."укротяване на оперничавата ", колко минутки ий даваш , а за " сън във лятната нощ" ?

Фиш:Ako трябва..ще го подложим на гласуване.


Сега ми кажи къде видя комсомолското начало:искам, не искам на театър?!!!Уведомявам най- учтиво, с всички подробности, които знам, за да може всеки да си планира времето.Дали ще е хубава постановката, не зная.Не винаги очакванията ни са обезпечени.А задължителен характер няма.
Хубаво е да се информираш, без да кипваш.Идеята е да се разпространи афиша и в никакъв случай не е задължително да отидем заедно.

Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Редактирано от Фиш на 24.10.07 13:25.



Тема Re: Покана за театърнови [re: Фиш]  
Автор ra4O (новак)
Публикувано24.10.07 13:41



майкооо мила!!!! Гледай ти каква дискусийка си родихте!!! влезте само в софийските сайтове или дори други и вижте хората как се вълнуват от актуални проблеми! истински! А ние тук-ще ходя ли на театър,няма ли да хода?? И с кой?? големи сте аристократи,бе!! Казах ви аз ,че сте за зеле на село,ама сега се правите на интелегенти!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.