Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 20.09.24 
Я! Архивите са живи
   >> Ботев - Враца
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Pi6ete miнови  
АвторVratzata (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 19:08



Ei vseki lud fen na botev,koito ima snimki,ili kakvoto i da e svarzano s kluba da mi pi6e i da mi go prati,za da go pahna v saita ni!!!!

botev1921@top.bg



Тема Re: Pi6ete miнови [re: Vratzata]  
Авторultra green (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 15:17



hi fene. Pozdraviavam te za saita koito si napravil. Skoro 6te ti pratia niakoi snimki na fenovete i na otbora. Mnogo dobre si opisal istoriata na kluba. Moje bi si polzval knigata na Ilia Panev. Ako ne si, ti ja preporu4vam tam e opisano vsi4ko za Botev v podrobnosti.
Moje da se napravi o6te mnogo po saita i viarvam 4e tova 6te stane s pomo6ta na vsi4ki ostanali privurjenici na Botev
BOTEV FOREVER



Тема Thanks ultra greenнови [re: ultra green]  
АвторVratzata (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 21:23



Zdravo ultra green,4akam s netarpenie snimkite koito 6te mi prati6.PO saita rabotia postoianno i se nadiavam da go usavar6enstvam do niakolko mesetza.Nadiavam se 6te doide6 na ma4a s Vidima,toi e stra6no vazen,mislia 4e ako gi biem mozem da atakuvame i 3-to miasto.





Тема Re: Thanks ultra greenнови [re: Vratzata]  
Авторultra green (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 22:49



kak niama da doida na ma4a . Az ne sum propuskal domakinski ma4 ot 4 godini i polovina. Ako biem naistina se vru6tat na6te 6ansove
B O T E V F O R E V E R



Тема Re: Thanks ultra greenнови [re: ultra green]  
АвторVratzata (Нерегистриран)
Публикувано22.02.02 23:54



SAMO BOTEV!!!Radvam se 4e popadnah na 4ovek,koito e tolkova veren na liubimia si klub,ako mozeh i az 6tiah da idvam na vseki ma4,no za sazalenie u4a dale4 ot moia roden grad,4akam snimkite,koito mi obe6ta.Dai niakakav e-mail za svrazka,za6toto uveriavam te 4e e dosta gadno horata da te ziapat siaka6 si izvanzemen kato im kazva6 za klubnite si pristrastia.ti napravo me spasi,nai posle moga da si govoria s niakoi,koito naistina obi4a Botev kolkoto men.S Botevska volia napred i v nedelia!!!



Тема Forza Botevнови [re: Vratzata]  
Авторultra green (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 19:21



Az su6to sum student. No ne me pritesniavat selianite koito niamat dobro mnenie za Botev. A i budi siguren 4e ne sum samo az, koito obi4a Botev do takava stepen. Goliama 4ast ot 4lenovete na fenklub Botev zavinagi sa gotovi da se biat za liubimia otbor



Тема Re: Forza Botevнови [re: ultra green]  
АвторVratzata (Нерегистриран)
Публикувано25.02.02 22:25



Ot dosta vreme se kania i az da stana 4len na fan cluba,no sam vav Vratza samo za ma4ovete.Napravo umreh ot iad 4e Marinkata ne vkara onova polozenie v 30 min. na Vidima,no kakto pi6e i na novite 6alove,i na na6ia kalendar,i na flanelkite-na6ata viara e po silna ot smartta,taka 4e nikoi ne triabva da se ot4aiva,samo na 9 to4ki sme ot 3 miasto i az o6te viarvam,4e kato kartotekirame novite 6te mozem da mislim dori za pobeda nad svetkavitza.6to pak da ne gi sma4kame?

ULTRA BOTEV-VRATZA!!!





Тема Re: Forza Botevнови [re: Vratzata]  
Авторultra green (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 19:23



Radvam se 4e si optimist. Mejdu drugoto po4ti sigurno e 4e 6te ima ekskurzia za ma4a v Turgovi6te.


B O T E V V R A T Z A NAD V S I 4 K O



Тема Re: Forza Botevнови [re: ultra green]  
АвторVratzata (Нерегистриран)
Публикувано26.02.02 22:04



Optimizma nikoga ne e v izli6ak.To minava v realizam,kakvo stava s novite popalnenia,6te gi kartotekirame,nali?


FOREVER GREEN!!!



Тема Re: Forza Botevнови [re: Vratzata]  
Авторultra green (Нерегистриран)
Публикувано27.02.02 18:29



Ne znam za6to Mi4ev(admin.direktor) ne se spravi za na4aloto na polusezona.
No da ti kaja Ivo Brankov ne mi napravi osobeno dobro vpe4atlenie v kontrolite
Dano v ofic. ma4ove se predstavi po-dobre

NEVER BLUE OR RED FOREVER GREEN OR DEAD

Botev Zavinagi !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.