Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 29.09.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема novite v-grupiнови  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано01.03.04 18:19



nas(pazardjik) ni obediniavat s vas za v-grupite.kakvo shte pravim sega?ako ne uspeem da se klasirame na 8-mo mqsto nqma da igraem s vas dogodina v novata ujna b-grupa a po-dogina sigurno pak nqma da igraem s vas shtoto kato vlezem v b-grupa vie shte idete vuv v-grupa...
dokoga se taka shte se razminavame!?
btw nikoi v pazardjik ne e happy da ni gonqt ot civilizaciata i da ni prashtat pri vas na iztok....

SAMO HEBAR-OLE



Тема И къде ...нови [re: urban gothic]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано01.03.04 19:56



... в Северен Лондон се намирате по-точно? Не знаех, че там има хубави мостове, ма съм зле с точно Лондонската география, признавам ...



Тема Re: Бухалнови [re: urban gothic]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано02.03.04 09:30



Хебър колко сезона има в А група ?




Тема Къв си ти бе?нови [re: urban gothic]  
Авторf(x)dx (Нерегистриран)
Публикувано02.03.04 20:43



Пълен си с комплекси -
ти направо нямаш уникат.
И къв е тоя начин да си просиш боя
че чак на теб ме хваща яд?



Тема Re: novite v-grupiнови [re: urban gothic]  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано02.03.04 23:59



ok-podred na nomerata!
hebar ima 4 sezona v a-grupa.
spored mene v koq divizia igraesh nqma nikakvo zna4enie-vajnoto e kak shte se predstavqsh.
mislq 4e sme se dokazali,kato minimum v ma4ovete si sreshtu botev!nashite fanove sa gotovi da umrat no da prebiat naxalnite maini!osobvenno botev-neznam zashto no v pz sa po-blagosklonni sprqmo botev,za mene sa edna stoka...rubbish!
otnostno severen london-ne razbrax point-a na mom4eto!nie se namirame v severen pazardjik,pone stadiona...v severen london se namira edin club na fanove na QPR na koito klub sum 4len,zatova i toq banner e tuka.v toq klub u4astvat sushto nqkolko rusnazi dvama surbi,edin makedonez az i nqkolko angli4ani.
pove4eto ot tqx sa season ticket holders i sega sigurno se pribirat ot ma4a na QPR s port vale 3-2
otnostno poslednoto dete,koeto mi govoreshe za kompleksi i boi,shte mu otgovorq,4e ne vijdam zashto da imam kompleksi-nie sme maluk club s malko no tvurdi fanove.prosto ne obi4ame mainite i nikoi ot pazardjik ne iska da igraem ma4ove s plovdivski otbori v edna obedinena s tqx v-grupa.
zatova i vsi4ki v pazardjik se nadqvat da se dokopame do zavetnoto 8-mo mqsto i da vlezem v ujnata b-grupa,kudeto po4ti nqma da ima maini,osven botev.a s botev imame spezialni dulgogodishni otnoshenia.vie vinagi ste bili dobre doshli na nashia stadion!elate i shte razberete ot nasheto gostopriemstvo!
prosto temata za eventualen ma4 mejdu nas shte q ostavq bez komentar.
SAMO HEBAR-OLE

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от urban gothic на 03.03.04 00:04.</EM></FONT></P>

Редактирано от urban gothic на 03.03.04 00:09.



Тема Ти сега ...нови [re: urban gothic]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано03.03.04 15:33



какъв си и за какво се бориш? Доколкото разбирам си от QPR? Тогава, млади ми господине, под кой мост на северен Лондон е кашончето което наричаш "pazardjik" и кво е тва "hebar"? Специално обръщам внимание на малките буквички в началото - ти си си ги сложил. Осветли ме, ако обичаш, кой си, какъв си, от къде си?



Тема Re: Ти сега ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано03.03.04 18:10



prekaleno e private,da razqsnqvam koi sum ,kak se kazvam,kude jiveq..posle ti shte iskash i tel na sestra mi...a i ima neshto drugo,no offence,ama ti si imaina-kak da govorq takiva neshta na tebe?!
znaesh,4e v surzeto na vseki fan ima mqsto samo za edin otbor-moqt otbor e hebar-QPR sa samo moite locals-qvqvat se kato zamestiteli na moiata goliama lubov!
ne sum iskal da se zaqjdam s nikoi ot vas,prosto iskax da vi vidq kakvo mislite za novite V-grupi,zashtoto predpolagax,4e jivo shte ste zainteresuvani,no qvno ne sum poznal.e nishto drugia sezon shte sujalqvate,4e ne ste se podgotvili ot po-rano...

SAMO HEBAR-OLE



Тема Пич, ти ме кефиш!нови [re: urban gothic]  
Авторf(x)dx (Нерегистриран)
Публикувано04.03.04 09:04



Както е тръгнало май наистина догодина ще играем дерби с вас. Така че с удоволствие ще пия по една бира с теб след като ви отупаме с по 3-4 на нула. Уважавам истинските фенове. Без значение на кой отбор са.



Тема Re: Пич, ти ме кефиш!нови [re: f(x)dx]  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано04.03.04 11:28



ne mi se vqrva,mnogo da e taq godina,no dulboko v surzeto mi se iska da e po-dogodina...i to ne vuv B,a vuv V-grupa....
no nai-veroqtno e da se sreshtnem vuv B :)
a za birata...mmmmm
za posleden put pixme s edin botev fan predi 5 godini i vsi4ko beshe nared,dokato ne izpixme purvoto shishe vodka.posle az sum se napil losho na vtoroto shishe,a na tretoto sme se gonili iz kushtata...
losha 4ast na xaraktera mi e,4e kato se napia po4vam da se samonastroivam anti-mainenski..sorry pi4 ama s maini samo na bezalkoxolno :)
boza s tolumbi4ki :)

SAMO HEBAR-OLE



Тема Хубаво де ...нови [re: urban gothic]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано04.03.04 11:39



... аз пък обичам толумбички, което пък показва, че ще намерим нещо общо Дай Боже да ги ядем след дерби в А група.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.