Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 29.09.24 
Футбол
   >> Ботев - Пд.
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Малка анкетанови  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано08.02.04 14:48



Езин младеж тук ме провокира да пусна тая тема. Значи дайте да направим една анкета. Въпросите са
1 Колко точки ще спечели "Ботев" през втория полусезон?
2 Ще изпадне ли "Ботев" в Б група? (ДА/НЕ)
3 И малко намигване към друг фенклуб - Ще стане ли шампион Локото?

Предлагам един ден преди да бъде подновен сезона (а това е 13-ти февруари, ако не се лъжа ... ?? ) модератора да заключи темата.

Тъй като предлагам това да е просто анкета, а не игра или състезание, хората, които са най-близо до крайния изход от първенството получават само 15 минути слава

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 25.01.04 16:57.



Тема Re: Малка анкетанови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор sir Majestic (2004)
Публикувано25.01.04 19:04



Първи съм аз

1. Надявам се и предполагам, че ще спечелим между 10 и 12 точки.
2. За съжаление няма да са достатъчни и ще претърпим още един тежък сезон в Б група с Митьо Селския
3. ДА!

Но общо взето настроението в този пост е ""


Monte Carlo 1 leg

Тема Re: Малка анкетанови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор ReZoМодератор (free your mind)
Публикувано26.01.04 00:17



1.максимум 10
2. тъжно , но ФАКТ-ДА..и според мен по-добре да изпаднем ......нужна е революция ..нужна е кръв ...нужни са радикални промени......а това , сигурен съм,ще стане ако изпаднем ....Както казва Еди Мърфи в един от култовите си филми - И в "Злото" има "Добро" ....
3.надявам се да стане Локото шампион ......феновете на този отбор го заслужават ......

можеш да сложиш и 4-ти въпрос........ Кога на някой изчаткал , бесен фен ще му кипне и ще резне гръцмуняка на Митю Селския ? ;)


p.s Абе ......айде верно вече да го пребием тоя Митю

...изкуството е илюзия , която ни помага да виждаме Истината...


Тема Re: Малка анкетанови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано26.01.04 13:24



1. Ще ми са да са повече ама максимум 11
2. За съжеление да
3. Мисля че няма да могат - няма кой да ги остави просто а и тези неуредици около зимната им подготовка




Тема Re: Малка анкетанови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано26.01.04 15:14



За мой срам отговарям четвърти. Та ... какви баха въпросите ... а да
1 10. Въпреки, че и на 12 - 13 не бих се очудил, както и на около 8, но залагам на десет.
2 Оф, тъжна работа... Изпадаме най-вероятно, особено ако съберем само тия точки... Гласувам - "Да, изпадаме"
3 На кантар е, ми се струва. Зависи от подготовката (с кавички или без, на светло или на тъмно) през зимната пауза. Стрелям в тъмното тука - ще станат.

Е, тва е. Всички ще се радваме, ако не съм познал отговорите на 1 и 2. А за Локото ... бе ще се радваме и за тях айде - да види света какви сме.



Тема Re: Малка анкетанови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Жълт вecтниk (ШОК)
Публикувано26.01.04 22:10



Всички отговори са горе-долу еднакви... Ботев печелят около десет точки, изпадат в Б-група и дай-боже(както тате каза) някой кретенясал.... тоест напълно нормален фен ще гътне Селския. Само за Локото се чудите, ама играят момчетата, лошо няма да станат шампиони, че ако не са те Пловдивският футбол съвсем ще западне. Срам ме е от отбора Ботев Пловдив.... треньор Еди кой си.... президент Димитър ХиСТОЛов. Да му дръпне някой стола айде деееееееее. еееееее. Лошо, лошо


Monte Carlo 1 leg

Тема Re: Малка анкетанови [re: Жълт вecтниk]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано27.01.04 09:02



Значи аз прогнози няма да правя, щото съм забелязал, че съм голям карък. И то е избирателно. Някой път оптимистичните се сбъдват. Друг път - реалността надминава с пъти песимистичните ми. Не знам какво ще стане тоя път. Особено като си помисля, че последната вярна прогноза дадох преди около пет години, когато бихме чорбата с 3:1 и се спасихме.
Обаче пак използвам повода да попитам: Кво ще прайм, майна за мача с локото? Викам да направим една агитка, че то само това ни остана.



Тема Re: Малка анкетанови [re: f(x)dx]  
Автор Toffee (Evertonian)
Публикувано27.01.04 16:23



Да направим




Тема за кого ще викаменови [re: Toffee]  
Автор Жълт вecтниk (ШОК)
Публикувано28.01.04 15:09



че ще ме е срам само аз да викам за наште


Monte Carlo 1 leg

Тема А, не така, братленови [re: Жълт вecтниk]  
Авторf(x)dx (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 18:39



Не може в тоя форум да пускаш такова мнение. Ако те е срам да викаш за БОТЕВ, когато се бори да не изпадне, малко ми е трудно да повярвам, че си истински фен. То много е лесно да си фен, когато отборът бие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.