Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:29 16.04.24 
Градове
   >> Ботевград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как е в МВБУ?  
Авторkrasi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.06 20:09



Какво нивото в бизнес училището и с какви оценки се влиза?



Тема Re: Как е в МВБУ?нови [re: krasi]  
АвторnEkoi (Нерегистриран)
Публикувано18.06.06 12:39



Ами училището е признато от държавата и има акредитация за разлика от разни киевски московски и какви ли не академии. За нивото е трудно да се каже какво е при положение, че в България изобщо нивото на икономическото образование е ниско. При всички случаи се влиза по-лесно околкото в УНСС. Виж и страницата им





Тема Re: Как е в МВБУ?нови [re: nEkoi]  
АвторYOLY (Нерегистриран)
Публикувано06.07.06 10:44



AZ SAM U4ILA TAM OT 2000-2004 G.TRQBVA DA VI KAJA ,4E NE E TRUDNO DA SE IZKARA ,NO NE NA VSI4KI IZPITI RAZBIRA SE.
PREPODAVATELITE SA OT SVI6TOV PONE PO MOE VREME BE6E TAKA I HUBAVOTO E ,4E MAGISTRATURA MOJETE DA ZAPI6ETE V NQKOI OT DRUGITE VUZOVE.



Тема Re: Как е в МВБУ?нови [re: YOLY]  
АвторMetaDream (Нерегистриран)
Публикувано16.09.07 23:06



Аз влязох тази година там. Изпита не беше много лесен, но определено беше много по-лесен от този в УНСС например. Изкарах 5,50 на ТООП-а и 5,25 по Матем, с диплома 5,45 - нямах проблеми с влизането в МИО - задочно обучение :)
Тази година с 4,75 и 5,25 например - можеше да се влезе МИО ( това исках аз.. ) Има учители от доста други университети, по информатика е един доцент от ТУ София...и тн. Нивото не е лошо, но все пак трябва и ти да имаш мерак да учиш...нали знаеш - Ако ти не искаш - няма кой да те накара ;)



Тема Re: Как е в МВБУ?нови [re: MetaDream]  
АвторSmEXuRkA (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 23:20



Сега преподаватели има не само от Свищов,а и от СУ, УНСС и до колкото разбирам ТУ. Преди няколко дни ми се наложи да вляза в сайта на МОН, освен че университетът има акредитация е в графата - ниво на образование "много добро". Носят се слухове, че приемните изпити всяка година стават все по-трудни. Аз съм вече 3-ти курс в МВБУ и с някои предмети доста се измъчих. Но не съжалявам,че уча там





Тема Re: Как е в МВБУ?нови [re: krasi]  
Авторhj (Нерегистриран)
Публикувано21.09.07 20:12



ТЪПО!





Тема Re: Как е в МВБУ?нови [re: krasi]  
Авторfish (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 22:10



Ми тази година имаше между 6 и 10 кандидата за 1 място, което е повече от СУ, а приемния изпит очаквах да бъде по-лесен. Минималният бал също не беше нисък. Като цяло с всяка година има все повече желаещи да учат в него.



Тема Re: Как е в МВБУ?нови [re: nEkoi]  
Авторpocи (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 17:37



ами хич не е лесно що си мислите че е?зависи при кой си



Тема Re: Как е в МВБУ?нови [re: pocи]  
Автор tallly (непознат )
Публикувано20.07.09 17:14



Дъщеря ми е приета тази година в МВБУ, задочно. Започват очни на 07 септември. Търсим и други студенти, пътуващи от София до Ботевград, за да се комбинира с тях за транспорта. Тя е без кола. Предполагам, че има пътуващи ежедневно по време на очните, ще се радвам да може да се присъедини, ако има място в колата. Живее в Дружба 1.

Редактирано от tallly на 20.07.09 17:15.



Тема Re: Как е в МВБУ?нови [re: tallly]  
Автор cool_girl_89 (непознат )
Публикувано28.07.09 14:17



и аз съм приета в мвбу задочно туризъм и съм от софия! нз дали си заслужава но ще опитам




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.