Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 23.04.24 
Градове
   >> Ботевград
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кефи ли ви Ту(х)лата  
Автор ЛюбoПeнeв (Само ЦСКА)
Публикувано13.10.05 16:20



В един друг форум вече се пусна такава тема. За гостите да поясня, че това е прякора на фамозния Ботевградски градоначалник.



Тема Re: Кефи ли ви Ту(х)латанови [re: ЛюбoПeнeв]  
АвторГoтИн (Нерегистриран)
Публикувано16.10.05 11:57



мене ме кефи след години и книга ще пишат за него "простотията и мошеничеството " ама вие си го избрахте така е като ви мързи да гласувате или на 2 чешми като се радвате такива ще са ви кметовете!!!



Тема Re: Кефи ли ви Ту(х)латанови [re: ЛюбoПeнeв]  
Авторorhaniec (Нерегистриран)
Публикувано04.02.06 10:03



Не мога да разбера какво лошо му намирате на кмета. Хайде някой да посочи кой кмет преди него е направил повече неща за града. Ясно е че си има недостатъци, ама питам кой е бил по-добър от него



Тема Re: Кефи ли ви Ту(х)латанови [re: orhaniec]  
АвторГoTин (Нерегистриран)
Публикувано18.02.06 18:42



е тва че някои прави много ама глупости не значи че е добър тоя преди него беше смотан но пък не беше мошеник имало е някъв селяндур дето е изселил мангалите е на тоя евала ама сега тоя ще засели още както направиха в самоков с/у гласувне за него



Тема Re: Кефи ли ви Ту(х)латанови [re: ЛюбoПeнeв]  
Авторberton (Нерегистриран)
Публикувано07.05.06 23:20



e kakvo da ni kefi v nego-sposobnostta da 6levi i sys zadnika si li?
toi o6te predi da stane kmet napravi suma ti 4e6mi ,4e da ima otkyde da piem po edna studena tuhlenska vOda kato go izberat i eto 4e stana to4no taka.Samo neznam dali si misli ponkoga 4e edin den vse na nqkoi 6te mu pisne ot nego i togava...........eei aman ot komunizym v toq grad



Тема Re: Кефи ли ви Ту(х)латанови [re: berton]  
Авторorhaniec (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 13:16



Че тухлата краде и с гъза си е ясно на всички. Въпроса е, чепредните кметове само крадяха и нищо не правеха. Тоя краде и отчита някаква дейност. Вече народа от Изтока не се прибира през гробищата, за децата имат нова детска градина, площада е по-добре, макар че се е поокъртил вече. Предния кмет само ходеше по свирката на циганите и нищо не вършеше. Тоя краде и поне прави нещо. Ако намериш един дето хем да не краде, хем да върши работа ще гласувам за него. А за комунизма изобщо не е вярно. Тулата не е комунист - той е едър капиталист.



Тема Re: Кефи ли ви Ту(х)латанови [re: orhaniec]  
АвторBerton (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 00:40



Та те всички комунист са едри капиталисти.Сещаш ли се за някой комунист който няма мощен бизнес в момента.А началния им капитал откъде ли се е взел!!! Да ли не е от Мама Партия Велика.Замислял ли си се кой кой е в тоя град,или поне кой е бил преди 89г.,или кои са били тате и дедо,дали има случайни.Аз лично познавам повечето "бизнесмени" и само един,който започна от нулата и е нещо в момента и не е бил свързан с комунизма.А за детската градина в изтока важи онзи стар лаф".....ама няма деца! -И деца ще ви направим" Новата черква на кого е нужна,нима децата нямаха нужда от тази градинка,че те колко градинки останаха в града.Та мисълта ми е ,че наистина има и полезни неща,но........ и кмета е човек и той греши.Но важното е ,че направи много чешми ,че да има в крайна сметка от къде да пийнем по една студена вода.Всеки на негово място би се възползвал от положението си,но всичко си има граници,които обаче той отдааавна прескочи.



Тема Re: Кефи ли ви Ту(х)латанови [re: Berton]  
АвторГoTиH (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 20:19



е кви чешми бе хора вместо да стегне гадния водопровод или да направи пречиствателна тои си направи рекламка с вашите пари!като знам на какви цени му изпълняват проектите жана му сигурно са ви по милионче на чешма:)и защо църквата в градинката защо не я построи горе на зелин където манастирчето е доста жално и закърпено?



Тема Re: Кефи ли ви Ту(х)латанови [re: ГoTиH]  
Авторбepтoн (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 22:42



е така де,нали това имам предвид,чешмите са за да има как да пием по една студена вода-това е положението.



Тема Re: Кефи ли ви Ту(х)латанови [re: ЛюбoПeнeв]  
Авторbezmer (Нерегистриран)
Публикувано09.06.06 06:05



po mi e interesno da znam dali Tuhlata se kefi...
dali e chak tolkova golqm prostak, ta da ne se useshta kolko golqm prostak e?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.