Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:00 18.04.24 
Градове
   >> Ботевград
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Против мангалите ли сте?нови  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 19:18



Във връзка с изявите им в Ботевград.....??? Скитат денонощно по центъра на града .... Докога ще търпим тия мангали...? В циганската махала да си стоят... Не е ли така?



Тема да копеленови [re: Shark]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано07.04.04 15:28



мразим мангалите. кур за Ц(*КА


Кой пак кози в мойто лозе?




Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано18.04.04 04:26



Колко са в Ботевград и какъв процент са от общото население?

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема ...? [re: Bvlgari]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 13:54



Mislq 4e sa okolo 1/3 ot naselenieto v Botevgrad... imate li ne6to poredvid?



Тема Re: ...?нови [re: Shark]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 15:04



Абе не знам дали са 1/3, но са много. Някой от тях са така нагли, че когато и да ги пребиеш от бой, все ще късно



Тема Да... ...!!!нови [re: AZ]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 10:59



Да ,точно... Някой да има прдложение как да се обединим за отпор срещу мангалите?



Тема Re: Да... ...!!!нови [re: Shark]  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано01.06.04 23:05



ami da!kato se suberete i se iznesete tam otkudeto ste doshli!..u na maika vi v ...
rasisti maloumni!
..ama kak se v takiva malki grad4eta se prukva takuva izmet!iskat da zabranat na 1/3 ot naselenieto da ima dostup do zentura na grada...selqni....

SAMO HEBAR-OLE



Тема Re: Да... ...!!!нови [re: urban gothic]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 14:37



Никой не иска да им забрани да ходят по центъра. Дори няма и расизъм. Това което се иска е като са по центъра да се държат като цивилни граждани, а не като говеда. Като си идат в махлата, да си се бият, да си се крадат и т.н. Но си мисля, че така се разполагат из града, като чели всеки срещу тях има да им дава по 2лв.

И "глей сеа" - Хайде малко по-културно. Тук всеки си изразява мнение. Чак да се псуваме.



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
АвторRGB (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 10:51



Не е така !

За дребните престъпления на първо място вина имат държавните институции съд и полиция . Към тях ми е отправена нетърпимостта и не толкова към служителите поставени в условия на безизходица , за да бъдат ефективни действията им , а към добрата воля и съучастие по висшите етажи на властта.

Ред и законност и по-малко свободни ниши за извършване на престъпления , това е истината . И не че е някакво откритие осенило само малцина, ясна им е картинката, но пак опираме до желание за действия в тази посока . Какво ли друго ми остава да си мисля освен, че съзнателно се толерира подобна ситуация, от която някои калкулират дивиденти.
Какво общо имат циганите ?
Освен, че преди време ми откраднаха лични документи и такова главоболно разкатаване и трошене на средства последва, че ми идеше , ако го пипна извършителя/извършителката , да му/и извия врата !

Цивилизоване му е майката, ама дали по-напред на властниците или на циганите , не знам ...



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: RGB]  
АвторSHARK (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 14:17



Da ... Mnogo dobre kazano ...A mom4eto s psuvnite mislq ,4e ima o6te mnogo popara da qde ...kakto i da e... radvam se 4este izrazili mnenieto si ... Nadqvam se ne6tata v taq darjava da stanat naistina civilizovani




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.