Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:05 25.04.24 
Градове
   >> Ботевград
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Против мангалите ли сте?  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано27.03.04 19:18



Във връзка с изявите им в Ботевград.....??? Скитат денонощно по центъра на града .... Докога ще търпим тия мангали...? В циганската махала да си стоят... Не е ли така?



Тема да копеленови [re: Shark]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано07.04.04 15:28



мразим мангалите. кур за Ц(*КА


Кой пак кози в мойто лозе?




Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано18.04.04 04:26



Колко са в Ботевград и какъв процент са от общото население?

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема ...?нови [re: Bvlgari]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 13:54



Mislq 4e sa okolo 1/3 ot naselenieto v Botevgrad... imate li ne6to poredvid?



Тема Re: ...?нови [re: Shark]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано26.05.04 15:04



Абе не знам дали са 1/3, но са много. Някой от тях са така нагли, че когато и да ги пребиеш от бой, все ще късно



Тема Да... ...!!!нови [re: AZ]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 10:59



Да ,точно... Някой да има прдложение как да се обединим за отпор срещу мангалите?



Тема Re: Да... ...!!!нови [re: Shark]  
Автор urban gothic (punk`s not dead)
Публикувано01.06.04 23:05



ami da!kato se suberete i se iznesete tam otkudeto ste doshli!..u na maika vi v ...
rasisti maloumni!
..ama kak se v takiva malki grad4eta se prukva takuva izmet!iskat da zabranat na 1/3 ot naselenieto da ima dostup do zentura na grada...selqni....

SAMO HEBAR-OLE



Тема Re: Да... ...!!!нови [re: urban gothic]  
АвторAZ (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 14:37



Никой не иска да им забрани да ходят по центъра. Дори няма и расизъм. Това което се иска е като са по центъра да се държат като цивилни граждани, а не като говеда. Като си идат в махлата, да си се бият, да си се крадат и т.н. Но си мисля, че така се разполагат из града, като чели всеки срещу тях има да им дава по 2лв.

И "глей сеа" - Хайде малко по-културно. Тук всеки си изразява мнение. Чак да се псуваме.



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
АвторRGB (Нерегистриран)
Публикувано05.06.04 10:51



Не е така !

За дребните престъпления на първо място вина имат държавните институции съд и полиция . Към тях ми е отправена нетърпимостта и не толкова към служителите поставени в условия на безизходица , за да бъдат ефективни действията им , а към добрата воля и съучастие по висшите етажи на властта.

Ред и законност и по-малко свободни ниши за извършване на престъпления , това е истината . И не че е някакво откритие осенило само малцина, ясна им е картинката, но пак опираме до желание за действия в тази посока . Какво ли друго ми остава да си мисля освен, че съзнателно се толерира подобна ситуация, от която някои калкулират дивиденти.
Какво общо имат циганите ?
Освен, че преди време ми откраднаха лични документи и такова главоболно разкатаване и трошене на средства последва, че ми идеше , ако го пипна извършителя/извършителката , да му/и извия врата !

Цивилизоване му е майката, ама дали по-напред на властниците или на циганите , не знам ...



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: RGB]  
АвторSHARK (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 14:17



Da ... Mnogo dobre kazano ...A mom4eto s psuvnite mislq ,4e ima o6te mnogo popara da qde ...kakto i da e... radvam se 4este izrazili mnenieto si ... Nadqvam se ne6tata v taq darjava da stanat naistina civilizovani



Тема Re: Да... ...!!!нови [re: urban gothic]  
Автор CИM ()
Публикувано18.07.04 09:43



Мнго си се вкиснал бре ...
Ще си отровиш душата с тая злобица която излъчваш . Явно не са те газили затова си толкова - не ми се пише какъв .
Спорет мен проблема е преди всичко в институциите защото с глупостите си ни превръщат нас Българите в малцинство в собсвената ни държава .Ама ние сме си за клецане щом им се даваме и сме такива барутарници .Признавам че от време на време и на мен ми се иска да съм циганин егати безгрижието и егати вечната веселба .Хвани едно цигане щракни му с пръсти и то почва да играе . Това е живота удариш шамар на някой и цялата махала е отгорети а збият някой Българин и всички гледат като гаджета , дори се наслаждават на сеира.
Леко по леко всичко ще си дойде на мястото просто всеки трябва да си намери средата и да се развива в нея по най добрия начин .Сигурен съм че и цигани трябва да има и крадци и престъпници и юнаци и защитници и полицаи и всякакава паплач за да е цветен света иначе ужас и сивотаhttp://www.canary-bnccc.com/photogallery/canary/foi28.jpg[image][/image]





Тема гелотинанови [re: Shark]  
Авторreлoтинa (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 16:16



Няма начин да се цивилизоват, от 44-та до 89-те са им били дадени жилища (11-14-ти блок), били са принудени да работят, и 45 години (стигат) не са могли да се приобщят, интегрират или каквото още там, но истината е, че като същества, които са назад генетично няма как да стане. Наглостта им се вижда особено ако живееш по-близо до севера.

Те нападат, крадат (от Нас), карат ауди-та с интересни регистрационни номера, вземат помощи, крадат дърва от глад (и междувременно се обаждат по gsm-ите (глад!) си за да дойде махалата да ги спасява от инспекторите),

единствения начин е да се направи наказателен отряд. Цивилизован (т.е. не със силни момчета, а с добри калибри) и да се предприемат мерки, през ww2 е имало хора, които са решавали такива проблеми доста бързо.



Тема Re: ...?нови [re: Shark]  
Автор Bvlgari (bvlgari)
Публикувано23.07.04 06:39



2007 година БГ влиза в ЕС.

Мангалите не ме тревожат за наш'то (като българи) бъдеще по следните причини: на Запада те са сравнително малко, а наш'те мангали търсейки винаги наготово ще плъзнат из Евросъюза. Те да си му мислят, техни си кахъри.

Българските закони ще са като тези на ЕС и няма да има мърдане. По природа ние българите сме бачкери и постепенно обществото ще се самоопредели. Който се труди, ще преуспява, авантаджиите и паразите да си му берат гайлето. Имиграционната вълна е започнала да спада и много от емигрантите (преуспели или не) мислят за връщане за постоянно.

Има наплив за българско гражданство от Македония, Украйна и Молдова. Това са си чистокръвни българи, талантливи, способни и корави.

Според много източници, ние сме едни от най-образованите и интелигентни народи и тази традиция ще се запази и за в бъдеще.

Докато мангалите пълзят из Европата за муфтаджиство, ние ще сме дръпнали напред като народ и общество.

Има само един друг нюанс: турците. Не наш'те в БГ, а тези оттатък Босфира. Турция сериозно си е наумила да се напъха в Гяуросъюза, пардон, Евросъюза. Ако това стане, това ще означава пълчища от башибозуци ще се изсипат в БГ или ще продължат за Запада. И тъй като няма да има граница между БГ и Турция жална ни майка. Или да цитирам едно приятелче от Скопие: ще ни се разгони (заместил съм тука по-изразителната дума) мамето наше...

Esse quam videri ignotum per ignotius in aeternum.
Bvlgari


Тема Re: ...?нови [re: Bvlgari]  
Автор CИM (jumbo)
Публикувано09.08.04 19:24



До сега не бях се замислял какви са переспективите ни в този план и ако това което казваш наистина стане ....
Направо не ми се мисли а тези от Евросаюза направо не са в час какво ги очаква ако отприщат границата с нашите авери от юга

http://www.canary-bnccc.com/


Тема Re: гелотинанови [re: reлoтинa]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 16:30



To4no... !!!! E? daite da vzemem merki i nie nai-setne...?



Тема Re: Protiv mangalite li ste?нови [re: Shark]  
Авторbutaloto (Нерегистриран)
Публикувано29.11.04 12:25



Az sum ot Sofia. Ne sum hodil v Botevgrad, nito znam kude se namira. Slu4aino vleznah v tozi klub i re6ih i az da izrazq mnenie po tozi vupros. Tuk ciganite sa su6to golqm problem. Az jiveq v ku6ta i za 4etvurti put v dvora mi vlizat cigani da kradut. Na dva puti uspqha. Iznasqt kakvoto im padne. Pisnami ot tqh. Edinstvenoto re6enie e spored men da se izbiqt do krak (kato hlebarki). Vqrno e 4e ima izklu4eniq. Tuka v PIROGOV (ne znam da li go znaete) nai dobriq surde4en hirurg e ciganin (d-r 4irkov se kazva). Prosto iskah da vi kaja 4e napulno vi podkrepqm na 100%. Ciganite na sapun!!!



Тема Re: Protiv mangalite li ste?нови [re: butaloto]  
АвторREA (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 00:08







Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
АвторBG (Нерегистриран)
Публикувано24.12.04 00:25





Sram me e , 4e prez 2004 godina ima bylgari, koito mogat da goworyat takiwa gluposti !!!!
Ciganite na sapun, da se istrebyat na 100 % i da se otdelyat w geta !!!
Hitler bi se zaradwal, 4e ima nowi posledowateli !!!



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa (CORNHOLIO)
Публикувано14.01.05 15:41



Иска ли питане? хаха





Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Автор HAPPY Bar and Grill (Bar & Grill)
Публикувано23.01.05 05:29



Нито да, нито не!



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: HAPPY Bar and Grill]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 12:08



предизвиквам интерес с тая тема.Наболяла е Ако някой циганин предизвика лошотии спрямо вас тогава ше ме разберете.... и надявам се ще вземете отношение ,поне тук ...



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Бълrapин]  
Автор Meчът нa Aвrycтa Tpaянa™ (ВИНАГИ №1 В ДИР)
Публикувано02.02.05 16:23



Ще видим то всяко нещо си има цена нали знаеш?




Тема Re: гелотинанови [re: Shark]  
АвторTq (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 14:37



Незнам как е в другите градове но мангалите в Ботевград са повече от нагли!В един ресторант в Ботевград се опитва да пее един мангал,казва се Благой-мангал с такова самочувствие не съм срещала никъде досега. Случаят е безнадежден!



Тема Re: Да... ...!!!нови [re: urban gothic]  
Авторpotur (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 09:02



абе ти мнофо лае6, псува6,прави6 ми се на голям либерал,,
но като си помисля, има два варианта:
или и ти си някой манго, емигрирал за англия, и ми се пали6 от 4иста солидарност, или о6те не си им сърбал попарата,
6тото тогава 6те ми запее6 съвсем друга песни4ка.
Аз хората не ги преценявам според масовото мнение и предразсъдаци,
по това кой е етни4ески циганин, тур4ин евреин или българин,
ами по това кой как е образован и бъзпитан, Но съдейки по, меко казано, грубоватият ти стил на изразяване, маи,4е ти липсват първите 7 години, и доста се доближава6 по ниво до онези дето не желаят да ги допускат в центъра на града както мтъсно коте в ресторант-нека си рови в кофите с помията.
Та вероятно и затова им съ4уства6 и така емоциомално си изразява6 мнението. НО опознай себе си , овладей се , држ се възпитано и цивилизовано като европеец, и тогава и ти 6те бъде6 желан събеседник и добре до6ъл навсякъде.



Тема Re: Protiv mangalite li ste?нови [re: butaloto]  
Авторзoмби (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 09:23



абе те и за сапун не стават,за6тото са много кльо6тави!
Хитлер е варял сапуна си от евреи за6тото са по-дебели.
Ноо, в дне6но време това е немислимо!!

"Правата на 4овека" и разни подобни кьорфи6еци.....правата на животните...
ама за6то никой не привързва към правата на 4овека и с един сериозен ПАКЕТ от ЗАДЪЛЖЕНИЯ на този дето иска да се нари4а 4овек.
навсякъде е така -има права, има и задължения. Тъй ,4е кийто иска да ползва права, да си стегне дупцето и да си "носи раницата" САМ.



Тема Re: гелотинанови [re: Tq]  
АвторTOJAGA (Нерегистриран)
Публикувано18.03.05 12:57




Aa, ne se u4udwaite, to winagi si taka- samocustwieto i negowoto realno pokritie sa obratno prpporcionalni. Kolkoto powece njakoi si wiri nisa, tolkowa po malko ima zasto . A horata koito deistwitelno SA neshto , te sa twutde skromni i ne se blaznjat oz swetskata sueta. Te prosto sa si izgradili suwsem druga cennostna sistema.



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Meчът нa Aвrycтa Tpa]  
АвторBg Botevgrad (Нерегистриран)
Публикувано20.03.05 20:28



a novinite po BTV taq ve4er? :)



Тема Re: гелотинанови [re: Tq]  
АвторBulgarian (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 13:54



napravo pove4e ot nagli... s mitingi pred police i kade li o6te ne ... daje ne iskam i da mu pi6a imeto na skapaniq mangal deto se misli za golqm pevec... no ina4e vsi4ki imat visoko samo4uvstvie i golemi iskaniq za standarta si na jivot...koito edva li e tolkova nisak spored nabludeniqta mi... kvo 6e kajete?



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано06.04.05 14:32



нямам нищо против тях!
ама да не крадат от хората!



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: falkenbach]  
Автор Morr (damned)
Публикувано06.04.05 17:37



И аз , но не мислиш,че тва им е вродено.? То върви в комплект с мургавата кожа и т.н.



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Авторkaspar (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 18:06



to4no taka zatova gi strelqm pri vseki udoben slu4ai



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: kaspar]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 15:58



ne se promenqt ne6tat s tqh vse taka sa v tinqta i ne se obrazovat...



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 01:01



ATAKA ne e nikak malko...zna4i ima balgari v taq strana



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано09.07.05 22:20



V Botevgrad ima ve4e nqkolko poboq ... policeman postrada nali? drugi...? sa6to.



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
АвторGotin (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 16:04



ако продължавате да се плашите от циганите ще се превърнете в "циганград"!!!иначе града ви е доста готин като се изключи кмета кретен!!!



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Автор blacky_71 (непознат)
Публикувано26.08.05 00:30



da

ATAKA


Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Gotin]  
АвторA3 (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 22:10



БРАВО!!!НЕЗНАМ ОТ КЪДЕ СИ,НО ТОВА ЗА КМЕТА Е 100% ИСТИНА И ОТГОРЕ НА ТОВА ЦИГАНОГЪЗОЛИЗЕЦ-МНОГО ОБИ4А МАНГАЛТА МРЪСНА,ЯВНО Е ПЛЕНЕН ОТ АРОМАТА ИМ.



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Авторiiiiiiii (Нерегистриран)
Публикувано02.09.05 03:14



http://www.msn.com/





Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: iiiiiiii]  
АвторGotin (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 18:52



като бях малък наще ме пращаха при баба ми и си спомням че мангалите не смееха да идват по центъра малките ги биехме ние децата,а дъртите мангали батковците:)сега обаче си ходят из целя град а сигурно и по дискотеките ще плъзнат....до колкото знам кмета ви с 2 чешми построени с вашите пари и един камион анцузи в циганската махала спечели изборите.аз познавам много хора но толкова прост,тъп,нагъл,крадлив селяндур не съм виждал и не съм говорил Баи Ганя е жалък сравнение с вашия човек.
Дано на следващите избори се дигнете и не допуснете градчето ви да бъде разграбвано от мафията на кмета и циганите.



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Gotin]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано21.09.05 21:06



xaxxaaa to4no :0



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 13:08



V sveta vsi4ko se balansira ...taka 4e naistina nqma nujda da pi6a tuk protiv kogoto i da bilo :)



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано16.02.06 21:01



Gledam po novinite ,4e sekra nacigani razdira predniq kapak na patrulna kola na Police



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Автор мчk иpoд (orthodox)
Публикувано18.03.06 15:24



та никоя плът да се не похвали пред Бога.


и останися прочее преждняго безсловесия...

Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: мчk иpoд]  
АвторOpxaниeц (Нерегистриран)
Публикувано19.03.06 22:51



и останися прочее преждняго безсловесия...

Това как се превежда?



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Opxaниeц]  
Автор;) (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 22:58



:) Zdrave da e ;) Vsi4ko 6e si doide na mqstoto



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Автор maryjane222 (непознат )
Публикувано26.04.06 18:30



Включете се в инициативата ми в клуб Цигани-роми!



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: maryjane222]  
АвторPesho (Нерегистриран)
Публикувано08.05.06 16:07



Az sam tziganin be, sto da sam protiv?



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Shark]  
Авторнaз (Нерегистриран)
Публикувано09.05.06 01:02



е кой нормален е "за"-гнусно племе,смрад



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: нaз]  
АвторMoмичeБeзCпoмeни (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 10:03



я всички дето лаят грубо да си купят по един сапун Fa, тъмно- син

смели вкъщи - по анцунг . хайде моля

в Ботевград има и един абсурд . циганин- скинар- Виждала съм го! да не мислите че и той не вика ....циганите на сапун

а може просто да му харесва да си бръсне главата, да носи бомбер и кубинки с бели връзки.

думи, поза - Бол


а тези неща определено са сериозни и няма да се решат с бой .

Мисля всички помнят случаят "Рабиша" ...и какво стана.... някой от вас познава ли Петър, какво стана с него.....!!!! аз го познавам от дете.....
хайде- пожелайте си такъв живот, после се гърмете докато сили имате



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: нaз]  
АвторMoмичeБeзCпoмeни (Нерегистриран)
Публикувано29.11.06 10:04



я всички дето лаят грубо да си купят по един сапун Fa, тъмно- син

смели вкъщи - по анцунг . хайде моля

в Ботевград има и един абсурд . циганин- скинар- Виждала съм го! да не мислите че и той не вика ....циганите на сапун

а може просто да му харесва да си бръсне главата, да носи бомбер и кубинки с бели връзки.

думи, поза - Бол


а тези неща определено са сериозни и няма да се решат с бой .

Мисля всички помнят случаят "Рабиша" ...и какво стана.... някой от вас познава ли Петър, какво стана с него.....!!!! аз го познавам от дете.....
хайде- пожелайте си такъв живот, после се гърмете докато сили имате



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: MoмичeБeзCпoмeни]  
АвторГoTин (Нерегистриран)
Публикувано25.12.06 19:31



За следващите избори още мангали ще примъкне кмета,къде има държава или град в света където законно циганите не плащат нищо?ни ток ни вода ни ТВ ни данъци,като искат да се заселят изхвърчат българите и на тяхно място се самонастаняват мангали.Бизнеса с крадени дърва и курви е на 1во място в Ботевград.При следващия мандат на кмета(ако си го изберете) Ботевград ще стане гето бълващо курви и аидуци,хората няма да смеят да минават даже покраи града



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: ГoTин]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 11:29



Много точно казано. Курви и айдуци.Верно е ,че хората бягат далеч оттук.Политиката на кмета е да ги насърчава.Да правят квото искат.Това вече е дело на тях ,подкрепено от управата.Мерките и наказанията са занижени почти на нула. Мисля , че трябва да се събудим от тази безчовечност.Господ да ни е на помощ



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: kaspar]  
Авторteacher (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 22:13



Народа го е казал много отдавна "Вълкът козината си мени, но нрава не!" Циганите си остават цигани независимо дали са учили или изглеждат бели и прилично облечени. Имах един съученик, който казваше "Какъв циганин съм аз ако поне веднъж на ден не излъжа или открадна". Така, че да си седят в махлата и да се трепят помежду си!





Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: MoмичeБeзCпoмeни]  
Авторsay_my_name (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 20:18



Abe tazi tema e bezmislena...tezi deto mnogo gi 'obi4kat' mangalite prosto ot strax nemogat da si vdignat glavite !!!Dobre,4e vse o6te ima muje,koito ne pozvolqvat ciganite savsem da si 4orbadjiisvat po grada..A kolkoto do Pesho (rusiq) kakvo iskate ot nego..da se beshe ostavil li i koi znae kakvo da stane....i ne se kosete za jivota mu nqma da sedi mn v zatvora..no prosto ostanaha malko mujete,koito ne pozvolqvat ciganite da ni se ka4at na glavite s naglostta si !!!



Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: say_my_name]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано25.02.08 17:19



Protivnici neka ne sme , no da spazvame vsi4ki zakonite i ob6testvenite normi.





Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: :)]  
АвторShark (Нерегистриран)
Публикувано10.04.08 16:26



В Правец нещата са различни.Сигурно са взети мерки и има защо.В Ботевград съвсем не е така и мисля,че се забелязва





Тема Re: Против мангалите ли сте?нови [re: Bvlgari]  
Автор vndo (непознат )
Публикувано09.06.08 14:48



protiv




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.