Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 27.09.24 
Спорт
   >> Бойни изкуства
*Кратък преглед

Тема Синът ми е на 7нови  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано11.05.05 15:33



и учителката му по карате в детската градина в предучилищна група казва, че има заложби. Следващата събота ще има състезание, детско разбира се. Много е силен, тежък и има много тежък, макар малко хаотичен все още удар. Мен ме надвива отсега...аз нямам никакви претенции да имам някаква физическа култура, но го наблюдавам как расте и какъв организъм има.


Здраво, силно, тежко на килограми дете с тежък, силен удар, определено има страшно много енергия за изразходване. Много , изключително много енергично дете. Записахме го на карате и на всичко още в детската градина по една много проста причина, че когато не се изразходва пред деня, после в къщи е истинско изпитание да се живее с него...прозаична и еснафска причина, но явно беше добро попадение.

Невъзможно е да го гледам как рита типка на стената в хола, нито да виждам купчини чинии по пода....затова го записахме и на футбол, и там ще ходи на състезание. Както вече казах, много силно и енергично дете. Тази сила обаче според мен трябва да се насочва и да се използва, а не да се пилее хаотично, а вмомента имам опасението, че точно това правим с детето.


Ето, тук има практикуващи....какви съвети бихте дали за дете, което очевидно има и нужда, и някакъв талант, и физически данни за трениране? Познавайки го като една майка, мога да кажа, че той ще има тежък и особен характер, и ще му е крайно необходимо да има техники на самоконтрол....както и начини да обуздава силата и агресията си. Знам, че идеалния вариант е това да се съчетае с подходящия вид бойно изкуство. Какво би било подходящо и към кой преподавател ще ме насочите?


Къде, в коя школа, с кой преподавател? Аз съм най-обикновена жена, далеч съм от подобни тренировки, макар и аз да съм имала мускулна треска...но като правило от много работа, а не от тренировки. Абсолютно невежа съм и имам нужда от добър съвет. При това едва ли съм единствената.



Тема Re: Синът ми е на 7нови [re: Roxana]  
Автор ИЛИЯH (РОНИН)
Публикувано15.05.05 18:16



скъпа роксана

ако дето се задържи в зала по карате или друго БИ няколко години
бъди сигурна че нивото на самоконтрол което ще придобие ще е достатачно високо
не познавам дете което е минало през зала и да не е израснало разумно и свестно
по принцип колегите са общо взето грамотни и не зная при кого тренира сина ви
драснете два три реда коя е дамата от кой клуб и т.н.
Познавам май почти всички от бранша тъй че мога да Ви кажа
що за човече е
ако не познавам нея то сигурно познавам нейния треньор

Недей да злословиш за предишния
Господар
т.53 от Кодекса на Самурая


Тема Re: Синът ми е на 7нови [re: ИЛИЯH]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано18.05.05 11:36



Благодаря за толкова хубавия съвет. Затова съм се насочила натам, защото съм убедена, че ще има полза. Два дни се опитвам да намеря треньорките му, те са две, но още не мога да ги хвана. Имам предвид, че те идват по определена програма в детската градина. Ще ги намеря, ще говоря с тях и ще ти пусна бележка. За себе си знам, че отсега нататък ще почна искрено да се интересувам от тези теми, искам да съм наясно и в течение какво се случва с детето ми.

Имаше една поговорка, родителите изкарват още веднъж училище и всичко, свързано с образованието на децата си....много е вярна, искам да кажа.



Тема Re: Синът ми е на 7нови [re: Roxana]  
Автор ИЛИЯH (РОНИН)
Публикувано18.05.05 16:14



ей това с поговоката ми харесва

а аз ске чудя що майката на едното хлапе почна да тренира с нас
а то неизживяно детсво

Недей да злословиш за предишния
Господар
т.53 от Кодекса на Самурая


Тема Re: Синът ми е на 7нови [re: ИЛИЯH]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано18.05.05 20:36



И аз бих тренирала, ако не съм на работа. Обожавам това, но някой трябва да плаща. Ако се намери спонсор, ще се пердаша наред с хлапетата на общо основание.



Тема Re: Синът ми е на 7нови [re: Roxana]  
Автор ИЛИЯH (РОНИН)
Публикувано19.05.05 10:18



вземи хлапето и мини да се запознаем
може и да ви предложа оферта на която да не можете да откажете

Недей да злословиш за предишния
Господар
т.53 от Кодекса на Самурая


Тема Re: Синът ми е на 7нови [re: ИЛИЯH]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.05.05 12:13



С огромно удоволствие.

Кога, къде и как?



Тема Re: Синът ми е на 7нови [re: Roxana]  
Автор ИЛИЯH (РОНИН)
Публикувано19.05.05 15:37



понеделник,сряда и петък от 19,00ч.
120ОУ Г.С.Раковски /до НДК/
физкултурният салон

Недей да злословиш за предишния
Господар
т.53 от Кодекса на Самурая


Тема Re: Синът ми е на 7нови [re: ИЛИЯH]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано19.05.05 15:50



Охо!


Пристигам на тагадък!

Ще звънна за всеки случай, но ще пробвам за утре.

Благодаря...



Тема Re: Синът ми е на 7 [re: Roxana]  
Автор dobrindebulgaria (ентусиаст)
Публикувано09.06.15 22:36



Ako zakonut za nepulnoletieto v Bulgariq se promeni ot 16 na 17 godini,majkite che i bashtite shte imat dosta poveche shansove da uputqt decata si v kakvato i da e nasok adori eventulano v naj-podhodqshtoto za tqh,ako moze da se nareche taka bojno izkustvo.Izobshto ponqkoga parite igrqt dosta po golqma rolq ot ,kolkoto si vuobrazqvat nqkoi hora.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.