Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 01.07.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Тялотонови [re: Deern]  
Автор Yusupova (минаващ)
Публикувано16.11.19 19:22



Все още не всички





Тема Re: Тялотонови [re: jumbles]  
Автор Yusupova (минаващ)
Публикувано16.11.19 19:24



Лично аз не разбирам, защо Хари Потър бе затворен. Нищо не е станало, пишехме си същите заподозрени

както и тук, но ...нямам идея вече защо, как и какво, а и не ме вълнува, каквото такова Ти как си?



Тема Re: А не бе,нови [re: Buduhcko npace]  
Автор Yusupova (минаващ)
Публикувано16.11.19 19:25



Така като гледам всичките ще бъдат загасени и ще настане непрогледен мрак





Тема Re: Тялотонови [re: Yusupova]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано16.11.19 21:34



Когато за пръв път видях началната страница на клубовете, помислих че доста народ трябва да пише тук, за да има смисъл от тях. Но сега разбрах че смисъла всъщност е друг



п.п. Мъжа има покер-вечер с компанията в селото, където живее едната му сестра. (нейния мъж също е там, но покерстват само по мъжки, затова не ми се стои при тях)

Посреднощ трябва да го прибера, пият бира и Кептн Морган.



Тема Re: Тялотонови [re: Deern]  
Автор Yusupova (минаващ)
Публикувано17.11.19 14:27



Когато за пръв път видях началната страница на клубовете, помислих че доста народ трябва да пише тук, за да има смисъл от тях. Но сега разбрах че смисъла всъщност е друг

еее беше така преди ...доста години, сега смисълът определено е друг



ние сме фенове на готини филми, за щастие никой не си пада по картоиграене, че...това си е жива ....зависимост



Тема Re: Тялотонови [re: Yusupova]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано17.11.19 15:03



И ние гледаме филми, даже някои мога да ги говоря заедно с телевизора

Кои гледате често?

Унас периодично гледаме всички Елиен филми, Хари Потър, Хобит, Властелин на Пръстените. Иначе гледаме зомби-серии и филми.

п.п. Покера вчера не му допаднал с новите хора, защото те искали само да играят, без да кръчмарстват. В началото било добре, но после с някои от тях повечето пили и яли отколко играли.

Аз гледах серии по нетфликс с дъщерята, после съм заспала.
Мъжа го докараха мъжа на сестра му и още един и после са се върнали в селото където живеят.

През ноща е било студено, ако ми се беше обадил в 3 часа, трябваше да пусна отоплението на колата за паркинг, което (за предпочитане) щеше да ми отнеме 30 мин + 15 мин до селото (на гладък асфалт) и 15 мин обратно ехе.... добре че го докараха. Той само ме събуди да се преместя от дивана в спалнята



Тема Re: Тялотонови [re: Deern]  
Автор Yusupova (минаващ)
Публикувано17.11.19 17:00



Ние правим луд ...секс на дивана и между другото гледаме и филми





Тема Re: Тялотонови [re: Yusupova]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано17.11.19 18:09



Класика


Предполагам си украсила с коледните (диско) светлини.



Тема Re: Тялотонови [re: Deern]  
Автор Yusupova (минаващ)
Публикувано17.11.19 20:05



не още , след 6.12 обикновено го правя





Тема Re: Тялотонови [re: Yusupova]  
Автор Deern (Познат)
Публикувано17.11.19 22:46



А аз през цялата 2019г имах соларни шарени лампички на верандата, които не са изключвани.

В банята от няколко седмици имаме за осветление лампички, които сменят цвета си. Могат да светят шарено или смо един цвят, различно ярък. Най-яко е неоново розово, особено при Елмекс и Аронал и чашата ми за миене на зъби (червена)

Другите цветове не са неонови.

Следващия проект е постоянни такива за спалнята

Иначе имам една доско-крушка, която се върти и проектира шарените форми по тавана и стената. Това наистина е яко (даже май най-якото от всичко

п.п. и кой филм тогава става за секс на дивана, като даже шарените лампи не си инсталирала?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.