Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
*Кратък преглед

Тема имам проблемациянови  
Автор E3ДA4KATA (s pqna)
Публикувано02.07.06 07:54



скоро ми се разви обицата на езика,добре 4е се усетих навреме и не я глътнах,ама така съм я затегнала,майкатасиебало,сега не мога посмъртно да я развинтя.....зех за клещи да си мисля....



Тема Re: имам проблемация [re: E3ДA4KATA]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано02.07.06 11:02



е за кво ти е да я развиваш



...и твойта майка също!



Тема Re: имам проблемациянови [re: E3ДA4KATA]  
Автор Azriel (LIAR)
Публикувано02.07.06 14:21



ще си се отвие отново сама, н'са коси. а и нали има 2 части от които да я развиеш все едната ще поддаде

Quitters never win and winners never quit but those who never win and never quit are idiots


Тема Re: имам проблемациянови [re: Azriel]  
Автор E3ДA4KATA (s pqna)
Публикувано02.07.06 14:42



абе мани,2 са,знаеш ли колко ги врътках не поддава,притеснявам се да не е влязла резбата вътре на криво
как за кво ми е да я махам бе!!!ами ако ми омръзне,ако искам да сменя топ4ето,пък и аз си я махах от време на време да ми по4ива езика,4е ме дразнеше
ся с тая ли обица тр да ме погребат като не се отвива





Тема Re: имам проблемациянови [re: E3ДA4KATA]  
Автор Azriel (LIAR)
Публикувано02.07.06 17:44



ахах успокой се де шсе махне...аз така тая на джуката си я въртях,въртях опитвах да я махна ама нъц! и един ден просто ей така съвсем леко си се отви.нЕма страшно с зор всичко става

в краен случай винаги можеш да отидеш до студиото да ти я разкарат ако е чак толкоз зор...а иначе не знам дали е много добра идея да я махаш от време на време щот дупката се пълни с разни неща и после пак тря да стерилизираш обицата... ама може и да лъжа де

Quitters never win and winners never quit but those who never win and never quit are idiots

Тема Re: имам проблемациянови [re: E3ДA4KATA]  
Автор snobarМодератор (Fuckers League)
Публикувано03.07.06 21:32



дай да ти цепнат езика, ще станеш като змия



...и твойта майка също!



Тема Re: имам проблемациянови [re: snobar]  
Автор E3ДA4KATA (s pqna)
Публикувано04.07.06 11:51



абе и аз си я врътках на устните,тя така и се развинтваше,помня,падна ми топ4ето веднъж по улиците още като ми беше подут езика...
ама ся не и не....исках и пръ4ката да сменям,4е стана много едра...
няма мърдане....даже сънувах,4е се опитвам да я развинтя...
а за махането-махам я колкото да си видя езика без обица и да си припомня 4увството....ей така някой път просто искам да я махна за 5 минути



Тема Re: имам проблемациянови [re: E3ДA4KATA]  
АвторoLiver (Нерегистриран)
Публикувано16.07.06 14:07



Имах същия пробем с веждата направо и аз бях изпаднал в някъф стрес... аз и с клещи пробвах, не става... обаче един ден дадох на майка ми.. тя си потопи ръцете във студена вода май и така не се хлъзга обицата, направи го и ти това и пробвай колкото сила имаш или дай на някой друг да опита, спокойно, положението е спасяемо :) аз за веждата направо мислех да си я късам !!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.