Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 23.05.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Пиърсите са демоде!нови  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 14:48



Оставят грозни дупки и белези по кожата, особено тези, които са правени на видимо място. Сега са на мода стикерчета с кристали, ефекта е по-голям и спестява негативни реакции .



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано03.08.05 15:41



не ме интересува какво е на мода, стикер4етата ми изглеждат селски а пиърсингите си ми харесват.въпрос на вкус

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: PsYcHo_NuN]  
Авторшyши (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 16:39



да верно че вече стават банални и сички чалгарки са се надупчили... бах мааа муу .. деба фешъна стана.. както и силикона..
бе щом нещо стане достъпно сичко се допокват до него..
аман от цигании



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: шyши]  
Авторsailorjerry (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 19:39



e da demode sa razbira se ...sled kato sichki si dupchite PUPCHETO ili
VEJDATA napulno normalno da sa demode



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: sailorjerry]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано03.08.05 22:03



а така аз за т'ва там не съм се дуп4ила.демоде са комерсиалните и за мен те приспадат към лепящите се камъ4ета

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: PsYcHo_NuN]  
Автор _._passion_._ (hot)
Публикувано04.08.05 14:41



Лепенето на камъчета предлага голямо разнообразие и в момента е ултра модерно. Аз предпочитам малки кристални камъчета, комбинирано с henna tattoo, вярно че е скъпо, но удоволствието си заслужава парите.

[image]http://www.imhaven.com/aimicons/dolls/10502068153263.gif [/image]


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: PsYcHo_NuN]  
Автор niai (disintegrating)
Публикувано04.08.05 17:01



Е, мен пък модата не ме вълнува и затова си позволявам да си правя каквото си искам където си искам (и което мога или сама да си направя, или да си платя, за съжаление...), без оглед на това какъв процент от градската популация евентуално се перчи със същото.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: niai]  
АвторNevEr_MiNd (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 22:01



1.Piyrsite ne se slagat zaradi modata ili gyzariqta,a zashtoto znachat neshto i(lichno moite de)se slagat kato imat nekvo znachenie.
2.Spored men piyrsite ne se izcherpvat s pypa i vejdata,a vie kak mislite?
3.Tva za chalgarkite-verno si e che seka 2-ra ima na pypa,no ne sym vidqla nekoq s piyrs na vejdata ili pyk na drugo mesto!
4.Teq lepenki sa naistina ebati chalgarskaat rabota! TVA E UJAS!



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано04.08.05 22:18



както ве4е казах не съм заинтересувана дали е модерно - за мен лепенето на камъ4ета е селско.дори не съм голяма привържени4ка на henna татуировките то4но защото ако не е перманетна зна4и не е нищо особено за притежателя - направена е за "гъзария". по на4ало не се кефя толкова на татуировки колкото на пиърсинги,и не защото са модерни а защото ми харесват(особено ако никой друг който познавам няма такъв) и само като се продуп4а и после цял ден съм щастлива - карат ме да се 4уствам добре и не ме интересува някой друг кефят ли го или не- те са си за мен . когато правиш нещо важното е да го правиш не защото е ултра модерно а просто защото си ти харесва.в скоро време може и ходенето с перо в гъза да стане на мода но в слу4ая съм пас

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: PsYcHo_NuN]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 11:57



"лепенето на камъ4ета е селско" Да, ако са стъкалца, но не и когато говорим за кристал. Не бива да се прекалява стях, обаче. Аз слагам до три ситни кристалчета вечер, ултра модерно е и ми харесва, защото все още не е станало масово, кристалите са скъпички.

Много хора съжаляват, че са си правили пиърси и перманентни татуировки, след време омръзва. Аз обичам разнообразието, не мога да си представя цял месец да ходя с една и съща прическа, да не говорим за пиърси и татуировки. В момента имам henna над лявата гърда, едно малко скорпионче,много ме кефи, след седмица-две като ми омръзне, ще си направя едно гущерче зад петата, после искам едно финно змийче на именният пръст на ръката и така няма спиране. Представи си, че си ги направя всичките тези неща наведнъж, каква картинна галерия ще представлявам, а аз държа на естетиката. Предпочитанията са въпрос на вкус и lifestyle.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.