Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 20.06.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Пиърсите са демоде!  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 14:48



Оставят грозни дупки и белези по кожата, особено тези, които са правени на видимо място. Сега са на мода стикерчета с кристали, ефекта е по-голям и спестява негативни реакции .



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано03.08.05 15:41



не ме интересува какво е на мода, стикер4етата ми изглеждат селски а пиърсингите си ми харесват.въпрос на вкус

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: PsYcHo_NuN]  
Авторшyши (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 16:39



да верно че вече стават банални и сички чалгарки са се надупчили... бах мааа муу .. деба фешъна стана.. както и силикона..
бе щом нещо стане достъпно сичко се допокват до него..
аман от цигании



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: шyши]  
Авторsailorjerry (Нерегистриран)
Публикувано03.08.05 19:39



e da demode sa razbira se ...sled kato sichki si dupchite PUPCHETO ili
VEJDATA napulno normalno da sa demode



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: sailorjerry]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано03.08.05 22:03



а така аз за т'ва там не съм се дуп4ила.демоде са комерсиалните и за мен те приспадат към лепящите се камъ4ета

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: PsYcHo_NuN]  
Автор _._passion_._ (hot)
Публикувано04.08.05 14:41



Лепенето на камъчета предлага голямо разнообразие и в момента е ултра модерно. Аз предпочитам малки кристални камъчета, комбинирано с henna tattoo, вярно че е скъпо, но удоволствието си заслужава парите.

[image]http://www.imhaven.com/aimicons/dolls/10502068153263.gif [/image]


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: PsYcHo_NuN]  
Автор niai (disintegrating)
Публикувано04.08.05 17:01



Е, мен пък модата не ме вълнува и затова си позволявам да си правя каквото си искам където си искам (и което мога или сама да си направя, или да си платя, за съжаление...), без оглед на това какъв процент от градската популация евентуално се перчи със същото.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: niai]  
АвторNevEr_MiNd (Нерегистриран)
Публикувано04.08.05 22:01



1.Piyrsite ne se slagat zaradi modata ili gyzariqta,a zashtoto znachat neshto i(lichno moite de)se slagat kato imat nekvo znachenie.
2.Spored men piyrsite ne se izcherpvat s pypa i vejdata,a vie kak mislite?
3.Tva za chalgarkite-verno si e che seka 2-ra ima na pypa,no ne sym vidqla nekoq s piyrs na vejdata ili pyk na drugo mesto!
4.Teq lepenki sa naistina ebati chalgarskaat rabota! TVA E UJAS!



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано04.08.05 22:18



както ве4е казах не съм заинтересувана дали е модерно - за мен лепенето на камъ4ета е селско.дори не съм голяма привържени4ка на henna татуировките то4но защото ако не е перманетна зна4и не е нищо особено за притежателя - направена е за "гъзария". по на4ало не се кефя толкова на татуировки колкото на пиърсинги,и не защото са модерни а защото ми харесват(особено ако никой друг който познавам няма такъв) и само като се продуп4а и после цял ден съм щастлива - карат ме да се 4уствам добре и не ме интересува някой друг кефят ли го или не- те са си за мен . когато правиш нещо важното е да го правиш не защото е ултра модерно а просто защото си ти харесва.в скоро време може и ходенето с перо в гъза да стане на мода но в слу4ая съм пас

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: PsYcHo_NuN]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано05.08.05 11:57



"лепенето на камъ4ета е селско" Да, ако са стъкалца, но не и когато говорим за кристал. Не бива да се прекалява стях, обаче. Аз слагам до три ситни кристалчета вечер, ултра модерно е и ми харесва, защото все още не е станало масово, кристалите са скъпички.

Много хора съжаляват, че са си правили пиърси и перманентни татуировки, след време омръзва. Аз обичам разнообразието, не мога да си представя цял месец да ходя с една и съща прическа, да не говорим за пиърси и татуировки. В момента имам henna над лявата гърда, едно малко скорпионче,много ме кефи, след седмица-две като ми омръзне, ще си направя едно гущерче зад петата, после искам едно финно змийче на именният пръст на ръката и така няма спиране. Представи си, че си ги направя всичките тези неща наведнъж, каква картинна галерия ще представлявам, а аз държа на естетиката. Предпочитанията са въпрос на вкус и lifestyle.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: NevEr_MiNd]  
Авторsailorjerry (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 14:21



hah nevermind neshto ne mi fana mnenieto...
za xora kato passion piercinga i tatuirovkite sa prosto moda, za tova i
e normalno tq da se radva na selqnii kato henna i kamucheta
nqma nikakvi problemi shtom se chuvstva shtastliva ot tfa...
po otnoshenie na mnienieto mi za piercinga... interesno e kak se poqvqva
nqkoi umnik i kazva za neshto, koeto xorata pravqt ot xilqdi godini
"tfa e demode"... ot druga strana e normalno da ima takiva komentari,
zashtoto chovek, koito tvurdi podobno neshto po vsqka veroqtnost nqma realna
predstava ot neshtata, koito se pravqt...



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: sailorjerry]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 18:00



Живея в Холандия и тук хората, които са си правили пиърси ходят с белези, защото е скъпо да ги заличат. Сега си на 20 и морето ти изглежда до колене, но когато минеш 25 ще водиш, че не е така.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Авторsailorjerry (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 21:11



tfa, che jiveesh v holandia i mislish po toq nachin moje da govori edinstveno, za tova, che ne xvashtash koi znae kolko ot xorata okolo teb...
az ne se pritesnqvam dali shte mi ostanat dupki tui kato ne si pravq piercingi, no NE ZASHTOTO E DEMODE, a zashtoto ,tova koeto me interesuva sa tatuirovkite i scarificationa...
ima xora koito razbirat i jiveqt s body modificationa i na 20 i na 120 godini, ostanalite, koito nikoga nqma da go razberat si pravqt risunki s boichki i si lepqt kristalcheta

p.s. sub-clavical sushto li vliza v grafata DEMODE ?



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: sailorjerry]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано07.08.05 21:58



Не искам да споря, но ще се радвам, ако мнението и опита ми помогнат на някой да не прави тази грешка с пиърсите и татуировките.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Авторsailorjerry (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 00:10



i az, no shte se radvam,ako propagandirash glupostite si nqkude drugade,
a ne vuv forum, v koito se predpolaga ,che pishat i chetat xora, koito se interesuvat ot tezi neshta :)

p.s. blagodarq za zagrijenostta, za men e kusno ... dali shte si namerq rabota?



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Автор Fenka na Elena Yoncheva (оптимист)
Публикувано09.08.05 17:08



Демоде? Едва ли един човек ще прави такова нещо само защото е модерно. Поне аз не бих направила така



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Авторdiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:54



Hm stranno, ne sam 4uvala oste na nqkoi da mu e ostanal beleg na ezika primerno.E, edno na ryka 4e ne poznavam takyv koito da ne si iska piercinga;-)
Ami 10x za miliq savet:-)Az rabotq v Germania v edna dosta golqma firma vav controlling otdel, i oste na nikoi ne mu e minalo prez uma da me izgoni ot tam stoto imam piercingi.Mislq 4e xorata ve4e ne robuvat na podobni babe6ki predrazsydaci ,a otdavna sa gi nadrasnali i za tqx sa vajni naistina 4ove6kite ka4estva,umeniq,ako ste6 i unikalnost...



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Fenka na Elena Yonch]  
Автор niai (disintegrating)
Публикувано10.08.05 16:43



Аа, правят се, и то много. Нали знаеш, много е гот да обикаляш наоколо с два номета по-малки от необходимите ти дънки с ниска талия, пиърсинг на пъпа и нещичко татуирано отзад на кръста. С късо потниче, естествено, иначе няма смисъл от останалото.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: diavoli4kata]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 20:25



Не казвам, че не можеш да си намериш работа с пиърсинг, но определено има много места където това прави лошо(даже грозно) впечатление. В Холандия само касиерките останаха с пиърси.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
АвторDiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 01:08



Mi stom kazva6...Moite ne se vijdat samo za infoI tova li ste pravi grozno vpe4atlenie?



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Diavoli4kata]  
Авторsailorjerry (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 01:32



xaxa tiq za holandiq gi razkaji na nqkoi drug



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Diavoli4kata]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано11.08.05 13:44



Имах предвид пиърси, които са на видими места и оставят белези.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Автор spider4o™ (Иван Костов!)
Публикувано15.08.05 11:37



нищо от споменатото не ме кефи

______________
spider4o - СУ 2:0


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: spider4o™]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 14:55



Мен ме кефи, засега. Доволна съм, че кожата ми запазва природната си красота.






Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Автор spider4o™ (Иван Костов!)
Публикувано16.08.05 13:34



как може да се перфорираш или да се накичиш с нещо и после да говориш за природна красота?

______________
spider4o - СУ 2:0


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: spider4o™]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 16:38



Ето това се опитвам да обясня! Перфорирането и татуирането повреждат природната красота, това може да се избегне с хенна и стикерчета, които са идеална алтернатива за любителите на body art. Усещането за промяна и креативност е естествено, както и желанието да имаш това пространсво. Хубаво е, когато по кожата ти няма дупки, белези и петна. Накичване имаме, когато прекаляваш с показност, но не и когато акцентираш моментното си настроение.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
АвторDiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано24.08.05 14:05



Mila kakvo ozna4ava tuk "demode" ?I "sega sa MODERNI stiker4eta s kristali" ???Zna4i si ot xorata koito pravqt samo nesta koito sa MODERNI.Ami spored mene ne stava duma vaobste za moda,a za na4in na jivot.A tova za prirodno krasivata koja,ti misli6 taka,no moga da ti poso4a dostata4no mnogo xora koito smqtat izrisuvanata koja za krasiva.Vapros na vkus.
Btw ne sam fen na piercingite po liceto,no puk ima dostata4no mnogo drugi mesta A i za sefte 4uvam 4e piercingite zagrozqvat kojata.Koito ima hubava koja ste prodaljava da si q ima,nezavisimo dali e izrisuvana ili ne.
Pak samo za informaciq,dosta 4esto xodq v holandiq,lelq mi jivee tam.I tova za piercingite ne e vqrnoHaide sas zdrave



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Diavoli4kata]  
Автор _._passion_._ (hot)
Публикувано24.08.05 20:56



"4esto xodq v holandiq,lelq mi jivee tam.I tova za piercingite ne e vqrno" Незнам кога си идвала за последно, но от две години насам пиърси носят само касиерките и подобни. Често виждам жени, които имат белег от пиърсинг на веждата, ами...грозничко си е.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
АвторDiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 11:06



Posledno sam idvala zimata na 2005.I koi ti dava pravoto da otsyjda6 koe kakvo e i da s4ita6 svoeto mnenie za merodavno,sled kato pak povtarqm xorata imat razli4en vkus i im xaresvat razli4ni nesta.Az xora s belezi ne sam vijdala da se razxojdat tuka,razbirai Germania,i nikoi ot xorata koito poznavam ne e re6il da si maxa piercing-a(ako ima takav) ili tatoosa.Osven tova ima xora na tozi svqt koito pravqt razni nesta zaradi modata i drugi koito pravqt razni nesta zastoto tqx samite gi kefi.
Neka da e lqto



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
АвторDiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 16:34



I vervai mi ne si lepq kamy4eta ne zastoto sa skypi,poneje moga da si pozvolq dosta nesta i ne se sramuvam ot tova,a zastoto ne me kefqt.A i ne mislq 4e ve4e e mnogo skypo da zali4i6 beleg,pravi go vseki svesten kozmeti4en xirurg.Pyk i ne mislq 4e krasivite tatuirovki sa nesto masovo srestano,az li4no sam vijdala malko koito me izpylvat.
Nali tova mu e xubavoto na tozi svqt,4e vsi4ki xaresvame razli4ni nesta.Ina4e ste6e da e sku4no.Vseki ima pravo da ima negov si vkus.Ili da nqma vkus



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Diavoli4kata]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 10:03



Аз пък си лепя камъчета, когато имам желание и е голям кеф, винаги мога да променя дизайнчето според случая и настроението. Хубавото е, че след като снема кристалчетата от кожата си , тя продължава да е гладка, чиста и красива. Надявам се мнението ми е помогнало на хора, които не са чак толкова сигурни дали ще им харесва цял живот да са с пробити вежди, носове, устни и т.н. Иначе съм съгласна, че всеки си има вкус, но много хора правят нещо, без да са достатъчно информирани, за което съжаляват по-късно. Хубаво е, че има форум, където да прочетат различни мнения, а избора си е техен.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
АвторDiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 13:40



Gladka 4ista i krasiva?Mi na6ata kato e tatuirana i piercnata(e tova vtoroto na mesta nevidimi s prosto oko) da ne bi da e grapava mrysna i grozna?E nedei taka po spokoino Ste ti kaja samo za informaciq zastoto gledam 4e ne si naqsno mnogo,kato se produp4i6 nqkade kojata ti prodaljava da e gladka,4isti4ka i krasiva,ako parvona4alno ti e takava.
Ili misli6 4e Angelina Jolie ima grapava mrysna i gnusna koja kato gryb4eto i e natatuirano s tibetski molitvi?.Ako go tvardi6 e samo ot jenska zavist.A Sarrah Connor i tq li e sbry4kana?Hihi takiva tvardeniq me xvyrlqt v jazz-a ponqkoga



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Diavoli4kata]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано27.08.05 19:59



Като снемеш пиърсите, се виждат дупки и не е красиво, затова не си дупча кожата, а пък за татуиране и дума да не става. Някои актриси и певици го правят, защото им плащат да създават тенденции в модата и много хора се хващат- купуват си пиърси, плащат за тату, а после за да се отърват от белезите, т.е. движат се по нотите на шоубизнеса.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано27.08.05 20:31



добре като не щеш не се дуп4и, никой не те и кара и ни остави ние касиерките да си правим каквото щем.това е.като стана работни4ка на годината ще ти звънна да празнуваме

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
АвторDiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 13:44



passion tova tvyrdenie e meko kazano sme6no.Govori6 taka sqka6 nqkoi ti e slojil noja na vrata i vika dup4i se ina4eee!Vij sega to tova s ki4oznite kama4eta i to e tendenciq v modata,ili ti si si slagala kama4eta i predi 10-15 godini?
pyk i dokolkoto sxvanax ot tvoite izkazvaniq,ti xaresva6 tova koeto e moderno(???)Citiram:piercite sa demode!,sega e moderno da se lepqt kama4eta.I izvednyj modnite tendencii bili pfu i gadni.Ami douto4ni se vse pak kakvo mnenie ste otstoqva6 4e nesto se obyrkaxme tuka vsi4ki.I vqrvai mi tezi koito sa iskali da si lepqt kama4eta i vadenki sa go pravili vinagi i bez ti da im obqsnqva6 kolko e xubavo.Systo i tezi koito sa nosili piercingi pak ste nosqt.Tova si e do 4ovek.To i v bg 4algadjiikite si lepqt kama4eta ama nikoi ne e sednal da ti obqsnqva kolko e selsko nali?!Taka 4e ostavi xorata da jiveqt kakto si iskat!Haide sas zdrave



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Diavoli4kata]  
Автор _._passion_._ (hot)
Публикувано28.08.05 15:05



Съгласи се, че татуираните и надупчените са принудени да си носят дупките и татуто, дори, когато им омръзне. Камъчета и лепенки лесно се отсраняват и не повреждат кожата. Също не е задължително да си лепя едно и също, а когато искам мога и без. За тези, които са сигурни, че еднообразието е каквото ги прави щастливи- но проблем, да се татуират и дупчат. Темата ми е за хора, които търсят друга алтернатива. Бъдете щастливи!



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
Автор diavoli4kata (opasna)
Публикувано28.08.05 15:15



Ami ne e savsem taka.Ti misli6 taka zastoto nqma6 tatoo ili piercing.Horata koito imat i tova im haresva ste razberat kakvo iskam da kaja bez mnogo obqsneniq.A nikoi ne e kazal 4e vsi4ki trqbva da se dup4ite ili tatuirateI mila tova ne OMRYZVA,vse edno da ti omryzne 4ast ot tqloto ti i da si q maxne6 za raznoobrazie.Tova e za tezi hora tatooto ili pierca e 4ast ot tqx i nqma omryzvane,daje i prez um ne ti minava da go maxa6.No kakto kazax hora koito nqmat ne mogat da razberat tova.Neka da e lqto



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: diavoli4kata]  
Автор _._passion_._ (hot)
Публикувано28.08.05 17:47



Обичам разнообразието, затова мисълта да си лепна нещо перманентно, не ми допада, също някои елегантни тоалети не вървят с тату и пиърси, а да извадиш пиърса, означава да зейнат дупките, не много естетична гледка. Желая ви щастие в избора, който правите! Лято е и дано времето се задържи така хубаво!



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
Авторdiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 19:49



ami moite toaleti si pasvat perfektno,az obi4am elegantno-excentri4nite nesta.Sigurno takiva si izbira6.A ti s kakvo se zanimava6 mila ako moga da popitam?



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано28.08.05 20:41



Добре,зна4и ти си тук за да ни обясниш колко много грешим и да се опиташ да ни наложиш "модата". И ние естествено веднага ще махнем вси4ки пиърсинги,никога няма да си направим нови,ще се засрамим от татуировките и ще си лепнем по някое друго камъ4е.кажи ми 4естно виждаш ли смисъл да ми обясняваш колко са грозни "пиърсите" и как ще стана касиерка,и според теб това ще ме накара ли наистина да си променя мирогледа?

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: diavoli4kata]  
Автор _._passion_._ (hot)
Публикувано29.08.05 19:05



Виж ми профила. чао!



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
Автор diavoli4kata (opasna)
Публикувано29.08.05 19:51



aide i sas zdrave.Moje v Holandiq da uspee6 da ubedi6 nekoq kasierka da si maxne piercingite.Pri vsi4ki polojeniq uspeh v na4inanieto



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
АвторNeVeR_MiND (Нерегистриран)
Публикувано29.08.05 20:34



А бе скъпа Passion,моя пиърс на езика ми го правиха с дреклка-свредло последен размир и кво да ти кажа-като си махна пиърса и просто зейва ездна бездънна яма,че може и твоя селски задник,"естетично и разнообразно"украсен с чалгарски камъчета да се събере там,знаеш ли?!



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: NeVeR_MiND]  
Автор|hi-fi^girl| (Нерегистриран)
Публикувано31.08.05 17:26



xaxaxax piercite bili demode ... ne me razsmivaite s taq tema... iskam da pitam golqm li e riska da si izgubi6 vkusovite ka4estva ako ti probuqt dupka na pogre6no mqsto na ezika .. i nai posle mi kajete edno studio v sofiq koeto da ne prili4a na geto... :pPpPpP iskam da si pravq nad ustnite pierc...
Peace :)



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: |hi-fi^girl|]  
Автор diavoli4kata (opasna)
Публикувано01.09.05 01:41



Ne takava opasnost ne sastestvuva,zastoto po sredata na ezika nqma vkysovi receptori,te sa razpolojeni otstrani po celiq ezik,na vyrha za soleno i nakraq na ezika za kiselo i ne nam sikakvoTaka 4e spoko nqma stra6no.Ina4e drugi riskove ima no te sa nistojni ako te dup4at kadyrno i ti se griji6 kadyrno.Ako ima6 nqkakvi vaprosi ste se radvam da ti pomogna.Zastoto piercing na ezika rulzzzzz



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: diavoli4kata]  
Автор|hi-fi^girl| (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 15:59



heheh :) mn thanks .... to4no taka mn sa gotini ... i ako moje o6te edno vypros4e .. ti kyde si se dup4ila(vqrvam 4e si se nali;) 6toto ima mn mesta v koito dup4at nqkFi deto si nqmat i ideq ot tova
;)



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: |hi-fi^girl|]  
Авторdiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 21:34



Moite gi pravih v Germania vsi4kite.Koeto ne oszna4ava 4e v bg nqma kadyrni pierceri,prosto tam jiveq i taka...No ne moga da ti kaja koi.No vav kluba mnogo hora sa spodelili mneniq i vpe4atleniq za razli4ni studia taka 4e te moje bi ste mogat da ti pomognat.No to4no taka ne se dup4i predi da se informira6 pri kogo otiva6.
I uspeh;-)



Тема не са "демоде" а "етно"нови [re: passion]  
АвторLamat (Нерегистриран)
Публикувано07.05.07 21:09



пиърсингите датират като ТРАДИЦИЯ , поне още от времето на хората, построили варненския некропол и добили първото злато в Европа!.
Там е бил погребан 4овек с множество пиърсинги по цялото тяло, вклю4ително и генитален пиърсинг.

пиърсинги и флешове по ушите и гениталите са били популярни в най- разли4ни древни култури, вклю4ително тези на догоните и маите.

така 4е не ми говори за моди и демодета. Това 4е сульо и пульо си направиха пиърсинги къде да е без ни най-малко да знаят какво озна4ава това си е техен проблем.



Тема Извинете, че "възраждам" тематанови [re: sailorjerry]  
Автор slavena78 (лудата)
Публикувано15.05.07 11:01



Знам, че е минало доста време, откакто са се дискутирали тези "естетически" и "модни" проблеми, но мисля, че ще е полезно, за хората, които като мен случайно се заровят в темата...

На 29 съм и се имам за улегнал човек със семейство и доста добра работа. От друга страна имам пиърсинг на езика и пъпа и няколко доста големи татуса на видими места. Те не ми попречиха да си намеря добре платена, готина работа. Не ми пречат и сега, когато всекидневно се срещам с хора, които обикновено са малко над мен в социалната стълбица. И знаете ли какво - някой от тях също имат татуси

. Татусите и пиърсинга са ми изтъквани като причина да не ме вземат на работа само веднъж - като сервитьорка . Така че - не се шашкайте- не мисля че боди-арта е повод да възприемат човека като някакъв урод. Живеем в XXI век.

Иначе съм абсолютно съгласна, че това е lifestyle и никой на никого не е опрял ножа в гърлото да се дупчи или татуира.



Тема Re: не са "демоде" а "етно"нови [re: Lamat]  
Автор Prismeh ()
Публикувано03.08.07 03:54



Кое е демоде? Това, че не разбираш не е извинение, че говориш подобни глупости. Всичко е въпрос на светоусещане.
Диаволи4ката:) Давай все така, момиче!:)

"В безумството ми влизай тихо...
на пръсти...
преди утрото...."



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.