Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 26.06.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Diavoli4kata]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 10:03



Аз пък си лепя камъчета, когато имам желание и е голям кеф, винаги мога да променя дизайнчето според случая и настроението. Хубавото е, че след като снема кристалчетата от кожата си , тя продължава да е гладка, чиста и красива. Надявам се мнението ми е помогнало на хора, които не са чак толкова сигурни дали ще им харесва цял живот да са с пробити вежди, носове, устни и т.н. Иначе съм съгласна, че всеки си има вкус, но много хора правят нещо, без да са достатъчно информирани, за което съжаляват по-късно. Хубаво е, че има форум, където да прочетат различни мнения, а избора си е техен.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
АвторDiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано26.08.05 13:40



Gladka 4ista i krasiva?Mi na6ata kato e tatuirana i piercnata(e tova vtoroto na mesta nevidimi s prosto oko) da ne bi da e grapava mrysna i grozna?E nedei taka po spokoino Ste ti kaja samo za informaciq zastoto gledam 4e ne si naqsno mnogo,kato se produp4i6 nqkade kojata ti prodaljava da e gladka,4isti4ka i krasiva,ako parvona4alno ti e takava.
Ili misli6 4e Angelina Jolie ima grapava mrysna i gnusna koja kato gryb4eto i e natatuirano s tibetski molitvi?.Ako go tvardi6 e samo ot jenska zavist.A Sarrah Connor i tq li e sbry4kana?Hihi takiva tvardeniq me xvyrlqt v jazz-a ponqkoga



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Diavoli4kata]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано27.08.05 19:59



Като снемеш пиърсите, се виждат дупки и не е красиво, затова не си дупча кожата, а пък за татуиране и дума да не става. Някои актриси и певици го правят, защото им плащат да създават тенденции в модата и много хора се хващат- купуват си пиърси, плащат за тату, а после за да се отърват от белезите, т.е. движат се по нотите на шоубизнеса.



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано27.08.05 20:31



добре като не щеш не се дуп4и, никой не те и кара и ни остави ние касиерките да си правим каквото щем.това е.като стана работни4ка на годината ще ти звънна да празнуваме

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!


Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: passion]  
АвторDiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 13:44



passion tova tvyrdenie e meko kazano sme6no.Govori6 taka sqka6 nqkoi ti e slojil noja na vrata i vika dup4i se ina4eee!Vij sega to tova s ki4oznite kama4eta i to e tendenciq v modata,ili ti si si slagala kama4eta i predi 10-15 godini?
pyk i dokolkoto sxvanax ot tvoite izkazvaniq,ti xaresva6 tova koeto e moderno(???)Citiram:piercite sa demode!,sega e moderno da se lepqt kama4eta.I izvednyj modnite tendencii bili pfu i gadni.Ami douto4ni se vse pak kakvo mnenie ste otstoqva6 4e nesto se obyrkaxme tuka vsi4ki.I vqrvai mi tezi koito sa iskali da si lepqt kama4eta i vadenki sa go pravili vinagi i bez ti da im obqsnqva6 kolko e xubavo.Systo i tezi koito sa nosili piercingi pak ste nosqt.Tova si e do 4ovek.To i v bg 4algadjiikite si lepqt kama4eta ama nikoi ne e sednal da ti obqsnqva kolko e selsko nali?!Taka 4e ostavi xorata da jiveqt kakto si iskat!Haide sas zdrave



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: Diavoli4kata]  
Автор _._passion_._ (hot)
Публикувано28.08.05 15:05



Съгласи се, че татуираните и надупчените са принудени да си носят дупките и татуто, дори, когато им омръзне. Камъчета и лепенки лесно се отсраняват и не повреждат кожата. Също не е задължително да си лепя едно и също, а когато искам мога и без. За тези, които са сигурни, че еднообразието е каквото ги прави щастливи- но проблем, да се татуират и дупчат. Темата ми е за хора, които търсят друга алтернатива. Бъдете щастливи!



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
Автор diavoli4kata (opasna)
Публикувано28.08.05 15:15



Ami ne e savsem taka.Ti misli6 taka zastoto nqma6 tatoo ili piercing.Horata koito imat i tova im haresva ste razberat kakvo iskam da kaja bez mnogo obqsneniq.A nikoi ne e kazal 4e vsi4ki trqbva da se dup4ite ili tatuirateI mila tova ne OMRYZVA,vse edno da ti omryzne 4ast ot tqloto ti i da si q maxne6 za raznoobrazie.Tova e za tezi hora tatooto ili pierca e 4ast ot tqx i nqma omryzvane,daje i prez um ne ti minava da go maxa6.No kakto kazax hora koito nqmat ne mogat da razberat tova.Neka da e lqto



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: diavoli4kata]  
Автор _._passion_._ (hot)
Публикувано28.08.05 17:47



Обичам разнообразието, затова мисълта да си лепна нещо перманентно, не ми допада, също някои елегантни тоалети не вървят с тату и пиърси, а да извадиш пиърса, означава да зейнат дупките, не много естетична гледка. Желая ви щастие в избора, който правите! Лято е и дано времето се задържи така хубаво!



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
Авторdiavoli4kata (Нерегистриран)
Публикувано28.08.05 19:49



ami moite toaleti si pasvat perfektno,az obi4am elegantno-excentri4nite nesta.Sigurno takiva si izbira6.A ti s kakvo se zanimava6 mila ako moga da popitam?



Тема Re: Пиърсите са демоде!нови [re: _._passion_._]  
Автор PsYcHo_NuN (Monahinq)
Публикувано28.08.05 20:41



Добре,зна4и ти си тук за да ни обясниш колко много грешим и да се опиташ да ни наложиш "модата". И ние естествено веднага ще махнем вси4ки пиърсинги,никога няма да си направим нови,ще се засрамим от татуировките и ще си лепнем по някое друго камъ4е.кажи ми 4естно виждаш ли смисъл да ми обясняваш колко са грозни "пиърсите" и как ще стана касиерка,и според теб това ще ме накара ли наистина да си променя мирогледа?

I tried to see things from your point of view but I couldn't stick my head that far up my ass!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.