Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 09.06.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема временни татуировки  
Авторcилви (Нерегистриран)
Публикувано24.04.05 14:28



здравейте народе,
бих искала да попитам къде мога да си направя такава и бихте ли ми казали нещо повече за тях?
май с къна се рисуваха ако не се лъжа... не избледняват ли лесно? къде мога да си направя такава? плз помогнете !



Тема Re: временни татуировкинови [re: cилви]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано24.04.05 19:52



сигурно имаш пред вид - хена тату - прави се с къна. не съм сигурен колко са трайни - може би 5-6 дена...не знам... питай в някое студио, иначе лятото на морето ги правят колкото искаш (или поне в Испания ги имаше)

...и твойта майка също!



Тема Re: временни татуировкинови [re: cилви]  
Автор *cлънчицe (слаДка боЛка)
Публикувано25.04.05 22:06



Временните татуировки траят седмица.
В момента ги правят примерно в АРЕНА НА КРАСОТАТА в НДК (щанда на Dark Moon на 1 етаж)..има голямо разнообразие от модели, аз днес ги гледах. Цена точно не мога да ти кажа, ама не е скъпо..сега там има все някви намаления.
Разучи на място , ако искаш, те са там до 27ми (тази сряда), 19 ч.


-------
Ще издълбая името си върху твойто тяло, а после ще напълня раните със сол...

Редактирано от *cлънчицe на 25.04.05 22:17.



Тема Re: временни татуировкинови [re: *cлънчицe]  
Автор thief_of_time (always late)
Публикувано14.05.05 22:02



аз пък знам че траят да 3 седмици при оптималния резултат. правят ги на много места, но може човек сам да си направи- никак не е трудно. къна се продава във повечето индийски магазини и не изисква особени умения. е да де, поне елементарни , за да не се омажеш, но може и без подготовка имам предвид.

ako si struva da go napravi6, zna4i si struva i da prekali6.


Тема Re: временни татуировкинови [re: cилви]  
Авторvamp (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 19:44



Ami az prodavam boi......i to originalna HENNA............za body-art. Ina4e sum hudojnik , no sum dqale4e i moga da ti predloja da si kupi6 i da si napravi6 .

Imam i 6abloni.........

hrisi6666@yahoo.com

cenata na 1 tubi4ka e 30 leva......oba4e s neia moje da si napravi kum 10 tattoo



Тема Re: временни татуировкинови [re: vamp]  
Авторreich (Нерегистриран)
Публикувано08.07.05 11:14



ami az si pravih minaloto lqto... da vi kaja stoeshe 3 sedmici bez da izbelee i sled tova zapochna da se izmiva. No ima znachenie kyde si q pravish i kolko q tyrkash dokato se kypesh :) napravih si q na moreto.



Тема Re: временни татуировкинови [re: cилви]  
Авторpassion (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 12:32



Moite izbledniavat sled tretiat dush, t.e. na 3-ia den.



Тема Re: временни татуировкинови [re: thief_of_time]  
Автор{M}{l}{Sh}{e} (Нерегистриран)
Публикувано08.04.06 22:32



iskam da pravq tatosi (kratkotrAINI) mn qko risuvam imam mn 6abloni samo trqq da znam s kava kana sa pravqt i ot kade moga da nabavq takafa pls pi6ete ako znaete?!



Тема Re: временни татуировкинови [re: {M}{l}{Sh}{e}]  
Автор Murderdoll (непукистична)
Публикувано17.05.06 01:14



къна...можеш да си купиш почти от всякъде, в индийските магазини(тези дето мирише на ароматизирани клечки в тях)има...търсиш индийска къна..



Тема Re: временни татуировкинови [re: cилви]  
Автор dj_PREDATOR ()
Публикувано22.06.06 18:28



някой да каже, какво мисли за маркерите - дават им 60ч
още не съм ги пробвал - липса на желаещи






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.