Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:44 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема пиърсин на веждата :)  
Автордявoл4eтo (Нерегистриран)
Публикувано26.01.05 19:40



здрасти на всички! имам голям мерак да си пробия и веждата :) много ме кефи .. само дето искам да знам каква е опасността нещо да ми стане... и най-вече боли ли, щото не ми понася всякаква болка ... и какво ще кажете за `trip house` - софия? чувала съм доста добри неща за тях, но все пак искам да знам вашето мнение. мерси:)))))))



Тема Re: пиърсин на веждата :)нови [re: дявoл4eтo]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано27.01.05 16:27



бившата ми приятелка отиде да й правят тату, казаха й една цена. на другия ден й направиха татуто и казаха по-висока...

има и други много по-свестни студия.

...и твойта майка също!


Тема Re: пиърсин на веждата :)нови [re: snobar]  
Автордявoл4eтo (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 18:28



аз като ходих да си дуп4а за първи път, единия хрущял, ми взеха 7лв. а като си продупчих другия, ми взеха 5 :)
ама парите не са от значение, само не искам да ме осъкати !! и боли ли! тва ми е супер важно



Тема Re: пиърсин на веждата :)нови [re: дявoл4eтo]  
Автордявoл4eтo (Нерегистриран)
Публикувано27.01.05 18:30



утре ще ходя, надявам се всичко да е ок!



Тема Re: пиърсин на веждата :)нови [re: дявoл4eтo]  
Автор snobar (Fuckers League)
Публикувано28.01.05 18:19



успех

...и твойта майка също!


Тема Re: пиърсин на веждата :)нови [re: дявoл4eтo]  
Автор niai (disintegrating)
Публикувано29.01.05 22:09



На мен ми харесва студиото. Важното е да ти е приятно на теб, все пак.



Тема Re: пиърсин на веждата :)нови [re: дявoл4eтo]  
Авторню (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 19:51



Здравей!Продупчи ли се вече?Ако не си,ами..предлагам ти да посетиш студиото на Кравай.Аз съм много доволна ,няколко приятели също.Болката не е кой знае каква.Иглата минава под кожата за секунди,а след това почти не се усеща,затова не се плаши.Кожата отхвърли обецата ми,но това рядко се случва.Всъщност,понася се по-добре от обеца на ухото.
Успех.



Тема Re: пиърсин на веждата :)нови [re: дявoл4eтo]  
Авторню (Нерегистриран)
Публикувано03.02.05 20:07



..,ако си избираш все още обица..,по-добре не си слагай с камъче (много лесно падат).



Тема Re: пиърсинГ на веждата :)нови [re: ню]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 13:50



продупчих се миналата седмица още, много се радвам на обицата, бях в студиото на витошка, дето е на табелка едно дяволче отпред, много яко местенце, и тоя дето ме проби, беше доста точен пич..
не отидох в трип хаус щотоо предния ден ми бяха казали 30 лева и на следващия - 40 .. и затва се изнесох бързо от там:) не ми е за парите, ми щото са некви лъжниви такиа... с тая обичка още не мога да свикна, ама много яко стои напраооооо... адски ме кефи:))



Тема Re: пиърсин на веждата :)нови [re: ню]  
Автордявoл4eтo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.05 13:51



с камъчета са грозни .. аз си сложих обикновена топченца, ама после се сетих, че с такива острички е по-яко :)
ама нищо, пак е мноо готино




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.