Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 25.06.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Mesta za piercingнови [re: Juck]  
Автор DonAngel (void)
Публикувано01.04.04 10:14



Съгласен съм за морската вода!
Само много внимавайте с морският пясък, че след това ще ни се откачат клавитурите да пишем как се лекува тежко възпален пиърсинг.
Попадне ли пясък в дупката - идва време за проблеми. Докато тялото не отдели пясъкът или чрез гной или по друг начин (не се сещам какъв), ще видите зор!
Водата действа супер! Но много внимавайте как се заривате в пясъкът!

Поздрави!

--
Doncho A. Angelov



Тема Re: Mesta za piercingнови [re: Juck]  
Авторrusa_kukla (Нерегистриран)
Публикувано08.05.04 19:52



zdravei Juck!poneje vijdam 4e ima6 opit s piercinga i az 6te te pitam razni raboti.az april 2004 za prav put se prestra6ih da si sloja obica na pup4eto.v na4aloto nqma6e problemi,no noemvri 2003 se poqvi parviq problem-kojata zapo4na da izstanqva i drujkata na obicata,koqto be6e pod kojata zapo4na da prozira i a-xa da se skasa samata koja i obicata da padne,.obicata zapo4na da mi natejava i daje probi kojata i sqka6 kojata koqto q krepe6e se skasa.ne6to takova se poly4i..togava otidoh pri moq doktor,toi na novo mi q sloji.tova se sly4i noembvri 2003.kum 25 dekemvri 2003 otnovo sa6tiqt problem s obicata.qnyari otnovo otidoh pri doktora i toi mi kaza da iz4akam da mine izvestno vreme(2-3 meseca) za da zarasne i pak da doida nanovo da mi q sloji.predniq mesec(6 april 2004)hodih da mi slojat obicata,doktora mi kza 4e moje bi trqbva da si sloja zlatna obica,ako otnovo se poqvqt sa6tite uslojneniq.zasega slava bogu vsi4ko e nared.no MNOGO SE PRITESNQVAM:(да не би пак да стане не6то...НАИСТИНА.та исках да те питам ако мойе6 да ми кайе6.ако знае6 някакжи сажети,за да избегна инфекциите и разпражиите по доктори,само аз знам колко такижа сам имала.и ваоб6те за да няма пове4е притеснения с това.или пак да пита6 някои твои познат знам ли и аз.не искам да тожаря никои с проблемите си за ни6то на света,но разбери това е СТРА6НО ВАЖНО ЗА МЕН!и ако може6 да ми помогне6 с не6то моляте да ми помогне6.6те сам ти задалжена!:)а ако знае6 и някои магазин ж София за такижа по интересни обеци-не6то като с форма на сарце(голямо),пеперуда(по обемни и големи да са),не6то по бляскажо и нестсндартно,и с по големи размери за6тото на мен ми се иска6е да ми запьлва целия пьп,пьк и да е на 6то годе достьпна цена.БЛАГОДАРЯ ти предварително от сарце 4е про4ете тоя ферман:)и МОЛЯТЕ ОТНОВО ЗА САВЕТ И ОТГОВОР НА ВЬПРОСИТЕ МИ.ТХЕНКС!!!!!!!!:)6те 4акам отговора ти с нетарпение а мойе6 да ми пи6е6 и на захарна_русалка@абв.бг(на англииски 4е сега не мога да ти го напи6а 6тото има поблем4е)БЛАГОДАРЯ О6ТЕ ВЕДНЬЖ за инфото по вапроса!!!бау засега:)!



Тема Re: Mesta za piercingнови [re: rusa_kukla]  
Авторrusa_kukla (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 01:32



dnes puk zabelqzah 4e mi se e poqvilo nqkakvo vazpalenie okolo piercinga i dosta se e za4ervilo a otgore na si4koto malko me boli i nqkakva te4nost ima6e okolo obicata,ne6to kato gnoi i az nzn...:(offfffff.......MOLQ VI KAJETE KAKVO DA PRAVQ?DAITE NQKAKAV SAVET!da go maja li s ne6to?kakvo da pravq 4e da nqma ve4e takiva infekcii?????????????????plsssssssssssssss!ako nqkoi znae NEKA MI KAJE!!!!!!!!!!SERIOZNO E!MOLQ NE SE 6eguvaite!KAKVO DA PRAVQ????????????:((((((((((



Тема Re: Mesta za piercingнови [re: rusa_kukla]  
Авторrusa_kukla (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 01:45



[/red EI HORA NAISTINA E SpE6NO.ZNAM 4E STAVAm malko doSAdNA,ama TUKA NIKoI NE Mi OTGovarQ!MOLQ VI SE!DAITE NQKOE SAVET4e!



Тема kuklo,нови [re: rusa_kukla]  
Авторgadt (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 17:10



sywet4eto 6te ti go dade tozi, koito te e dup4il posledno, a imenno doktora.
ajde ti4kaj pri nego wednaga wmesto da se wajka6 iz internet i da se 6a6ka6 kak ti gnoqswa pyp4eto.

sywet4e: tyrsi sywet samo ot profesionalisti!
az sq ako se pogawrq s teb i ti kaja da go maje6 s rakiq 6e go naprawi6 li?



Тема Re: Body Artнови [re: gadt]  
Авторrusa_kukla (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 02:41



ok de.Ne e nujno da mi otgovarqte tolkova grubo,makar 4e tva si e vqrno,no prosto vidqh 4e ima i drugi hora koito imat problemi s tez raboti ,iskat savet i dosta iz4erpatelno im otgovarqt na vaprosite,davat i saveti....ta i az se nadqvah....nqkoi da mi otgovori no...uvi;(:((samo mi se karat...bqh sigurna 4e vse nqkoi trqbva da znae ne6ti4ko po vaprosa.vidqh tuka mneniqta na edin 4ovek,..mai be6e Juck,ako ne se laja s tva ime be6e,a i o6te edin 4ovek Don Angle,mislq 4e.po tova koeto sa pisali,razbiram 4e sa dosta naqsno s tezi ne6ta i ako 4etat tova,6te gi pomolq da mi otgovorqt na vaprosite ako ne e problem za tqh razbirase,za6toto za men e mn vajno.Tova da si sloji6 obica e dosta slojno ne6to,koeto su6to si iska poddurjane.naprimer da se maje s kislorodna voda,gentamicin..i t.n..Samo horata koito naistina sa se sblaskali s tozi problem znaqt kakvo e...lesno e da kaje"k'vo me interesuva puk taq.da si otide pri doktora i da se opravq..",no predstavete si kak se 4uvstva edin 4ovek,da re4em kato mene,4eteiki tova ne6to,kato se ima v predvid koklo PUTI samo sam hodila pri toq doktor...i VSEKI PUT S NADFEJDATA 4E ''TOZI PUT 6TE E PO RAZLI4NO",6e VSI4KO 6TE SE OPRAVi..,a nakraq pak sa6toto:(((((((i kogato re6a da potarsq pomo6t ve4e se e okazalo prekaleno kusno,za tova sega pravq tova dokato e vreme itova e.taka 4e doktora mi ni6to ne moje da napravi po vaprosa,a tozi koito moje da mi pomogne moje bi e nqkoi ot VAS...BLAGODARQ VSE PAK!



Тема kukkнови [re: rusa_kukla]  
Авторgadt (Нерегистриран)
Публикувано14.05.04 12:44



не казвам :"k'vo me interesuva puk taq.da si otide pri doktora i da se opravq.."

казвам:"тази кукла прави голяма глупост:
1. като ходи да се дупчи при някви доктори-разбирачи, при положение че в софия има 2-3 професионални студия с необходимата хигиена. ако не си от софия вече..хмм...
2. като се доверява на мненията на "разбирачи" от нета."

аз също съм разбирач, с подобен опит.
имах същия проблем. мина ми за около 1 година. дезинфекцирах го през вечер. накрая се оправи от самосебе си.
пиърсинга на пъпа предразполага отварянето на рана, дори няколко месеца след слагането, когато всичко е уж нормално. просто там се трият дрехи, колана...
айде споко.

и много внимавай какво си причиняваш на тялото. имаш само едно.



Тема Re:Body Artнови [re: gadt]  
Авторrusa_kukla (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 13:00



;)BLAGodarq TI ZA RAZBIRANETO!:)v kraina smetka ti si edinstveniqt 4ovek koito mi otgovori.Moje6 li da mi kaje6 pone nqkoi magazin v Sofiq,kadeto moga da namerq obici,ama da e ne6to po nestandartno.az sam ot Pleven,no skoro 6te mina kum Sofiq da vidq i tyka kakvo novo ima.i..ako moje6 da mi obqsni6 kak da namerq takuv magazin,ako znae6 razbira se!THENKS!!!



Тема Re: Mesta za piercingнови [re: yellow]  
Автор 3BE3ДA ()
Публикувано30.05.04 16:03



zz

http://thumb7.webshots.com/s/thumb1/8/36/87/115883687ZKiYAc_th.jpg

Тема Re:Body Artнови [re: rusa_kukla]  
АвторKati (Нерегистриран)
Публикувано24.07.04 14:38



hi iskam da te pitam kade si napravi piarsinga:v "na tamno" li i az sam ot PLEVEN




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.