Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:13 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Искам обеца на езика, обаче...нови  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано14.05.03 07:56



Не знам как да убедя майка ми и баща ми, че опасността е много малка, че не се фъфли и че говора не се разваля...защото те са точно на това мнение, а аз винаги съм мечтала за такава обеца...просто е нещо велико...
някой сеща ли се как бих могла да ги убедя? Или някаква статия относно този вид пиерсинг...знам ли и аз....но това е моя голяма мечта...


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: Искам обеца на езика, обаче...нови [re: HlM]  
Автор DonAngel (void)
Публикувано14.05.03 09:25



:)


Виж по-горе секцията с линкове ...

За да получиш каквото и да е, трябва да го заслужиш . В твоят случай - трябва да убедиш родителите си, или да пораснеш достатъчно за да вземеш сама решението...

Успех!
Д.



Тема Re: Искам обеца на езика, обаче...нови [re: DonAngel]  
Автор HlM (.:Ville Valo:.)
Публикувано14.05.03 09:33



мерси много :)))


Won't you die tonight for love
Baby join me in death...



Тема Re: Искам обеца на езика, обаче...нови [re: HlM]  
Автор AC (Болен ум)
Публикувано14.05.03 17:17



abe ne e razhodka v parka tova s ezika
az da si priznaia ne viarvam na nikoi dostatuchno v bg che da go napravia
inache i az iskah
ma si ima i riskovete

za vashte - az sum pas. ako tria da ubejdavash nachi e po-dobre da niamash. sorry

pak i niama racionalna prichina da imash piercing kadeto i da bilo... ne e kato da moje chovek da si nosi lichnata karta tam ili neshto podobno... se edno da gi ubejdavash da ti razreshat da nosish shiroki pantaloni... i tam pak shte ima poveche udobni dovodi...

Livin' La Vida Sofa


Тема Re: Искам обеца на езика, обаче...нови [re: AC]  
Авторmushica (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 13:22



az malko sus zakusnenie, no vij i na men mi beshe mechtata da si sloja obica na pupa. predi polovin godina ia osushtestvih. strashno mnogo pritesnenia sa tova. oshte imam problemi s neia. kogato si ia slojish shte se zapitash" imashe li smisul da si ia slagam, biah si hubava i bez neia" viarno, che na ezika e po - bezorasno , no RISK VINAGI IMA.



Тема Re: Искам обеца на езика, обаче... [re: HlM]  
АвторTattoo X (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 18:55



Zdravei kotentze:)

na tozi adres mojesh da namerish edna gotina statiika imenno po tvoja vpros:)



Uspeh v nachinanieto.



Тема Re: Искам обеца на езика, обаче...нови [re: Tattoo X]  
Автор bossev (magesnik)
Публикувано06.07.03 21:40



ne useshtate li kolko jalki, dosadni i drazneshti ste kato reklamirate tazi pomia?
pone si opravete pravopisnite greshki na jalkoto podobie na site!!!!!





Тема podkrepiamнови [re: bossev]  
Автор AC (Лош)
Публикувано07.07.03 08:42



te

az mislia sia kak da go blokiram toia site i dori sluchaino da ne popadam tam...

по-нов и по-лош...


Тема Re: podkrepiamнови [re: AC]  
Автор bossev (magesnik)
Публикувано07.07.03 10:09



az predlagam da si namerim moderator(ka) za da maha ei takiva bozi..
i da si izmislim niakakvi pravilca na kanala...



Тема Re: podkrepiamнови [re: bossev]  
Автор DonAngel (void)
Публикувано07.07.03 15:49



По принцип не е лоша идея (до скоро имаше модераторка).
Но ние сме в малък канал, с не-толкова трафик.
Мен също много ме дразнят тези непрекъснати "реклами" на иначе доста слаб като съдържание сайт, но специално заради една такава досада да има модератор - ами смятам че не е много оправдано.
Най-добре би било ако засега оставим този нахалник (защото аз другояче не мога да определя това поведение) да си спамва списъка, а пък когато стане досаден - смятам, че гласуване винаги може да се направи.
Но и за да стане това - трябва да има консенсус. Моето мнение (както вече казах) е, че засега модератор не трябва да има.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.