Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 25.06.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
*Кратък преглед

Тема чао!нови  
Автор EstacadaМодератор (вампир)
Публикувано13.06.03 11:03



преди малко пуснах бележка до админ с молбата да снеме от мен модераторските права и задължения за този клуб.
причината за това: както сами виждате от месеци не съм имала желание да пиша нещо. комуникативността ми е в най-ниската си точка. и тъй като съм съвестна, все пак влизам ежедневно в клуба и изчитам всяко едно мнение... което вече ми е мъчително...
може някога пак да се върна в клубовете, ненам. но дотогава - искам да съм свободен човек.
между другото до 10 ще ъпдейтна сайтовете, които поддържам:tattoo razor и tattoed womanhood, както и ще сложа "отчет" с много снимки за тату фест 2003 на сайта на inky dragon.


ако решите, направете избори за нов модератор. не е зле да има такъв човек, който да има "санитарни" функции - чистач от спам, изнасяне на лично инфо и грубости.

толкоз от мен.
чао!



Тема Re: чао!нови [re: Estacada]  
Автор DonAngel (void)
Публикувано13.06.03 13:26



Жалко, много жалко, модератора е полезна фигура в клуба!
А и БодиАрт не е с много трафик

Успех в Свободата !
Д.



Тема Re: чао!нови [re: Estacada]  
Автор snobar (zoonpolitikon)
Публикувано13.06.03 14:05



това лошо!!!
ама ти си знаеш...
Чао и ни навестявай, защото ние сме си свободни и като влизаме в нета. Все пак си мисля, че не сме от тези, които са му отдадени изцяло...

Ще ти пожелая приятна релаксация, а не свобода....защото ние сме си фрии...

Обичайте и враговете си и добро правете на ония, които ви мразят...


Тема Re: чао!нови [re: Estacada]  
Автор Megan (драка)
Публикувано13.06.03 23:54



защо?



Тема Re: чао! [re: Estacada]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано14.06.03 09:44



жалко:(((


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: чао!нови [re: Tpинити]  
Автор Estacada (вампир)
Публикувано14.06.03 10:59



адски съжалявам, че ви разочаровам:(
обаче го правя точно щото ми пука за клуба.
аз лесно можех да се покрия и да престана да влизам тука и да чета. това щеше да е най-лошият вариант за клуба.
мислех и за вариант да помоля да излъчим втори модератор, който да ме отменя докато изляза от депресията... обаче, аз не съм такъв човек- да я пазя титлата "модератор" и да не си върша работата...
пак сори...

DECORATE YOURSELF!



Тема Re: чао!нови [re: Estacada]  
Автор Tpинити (истинска)
Публикувано14.06.03 21:29



права си...дано скоро да излезнеш от депресията:))) а ние все някак ще се оправим....
ама ти да не ни забравиш..влизай чат-пат


Силата да дадеш живот...и силата да го отнемеш...

Тема Re: чао!нови [re: Estacada]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 13:27



chao....
nai nakraia oturva kluba ot neprekusnatite reklami na prehvalenia saparevski i kultuvoto mu studio... choveka e dobur tatuist priznavam no az poveche moi priateli tam nqma da pratq ako shte tursko da stava to ne beshe zabravqne na chasa ne bqha zakusneniq ne beshe megalomaniq choveka e doshal ot avstria da se tatuira be biva li takava rabota ama bulgaristan kfo da se prai
sichko hubavo ti pojelavam



Тема Re: чао!нови [re: mutant]  
Автор Estacada (вампир)
Публикувано18.06.03 11:10



знам, че не е за вярване, но си поразвихри въображението и се опитай да си го представиш:
от 3 години едно момче на име Дани идва всяко лято чак от Австрия в "прехваленото" студио,
специално да си направи татуировка при "мегаломана". заедно с него идват и други хора да се татуират.
тази година бяха още трима: едното момче идва от Австрия за 2-ри път, а другото - идва от Румъния.
както е редно, Дани се е разбрал с Емо по мейла за деня предварително. колкото до твоите приятели, по
реакциите им оставам с впечатлението,че са от хората "не знам какво искам, но го искам веднага". питай ги дали са имали предварително записан час. не?!?
изборът и правенето на татуировка е нещо специално и отнема известно време и обмисляне. хората, които не уважават правилата на един татуист, могат да идат при друг! а за тва защо Емо е толкова зает си има логично обяснение: той прави сравнително добри татуировки на сравнително ниски цени.

колкото до мен: не мисля, че присъствието ми тук се изчерпва с реклама на Инки Драгон. смея да твърдя, че съм давала
полезно инфо от различен характер на хората тук. отделно факта, че организирам тату фест говори, че имам някакви идеи за
представянето на боди арта в България точно като АРТ, което ми е коствало доста нерви и усилия. това, че поддържам сайт с инфо за всички налични тату студия в бг също навява на мисълта, че разглеждам нещата комплексно.

колкото до твоя постинг:сефте и друг път съм се сблъсквала с отрицателно отношение, породено от комплекси и др. бг черти.
ама знаеш ли, впрягам се! нямам навика да бъда безразлична. дори си имам такава татуировка: една жена, чието сърце е в пламъци. но това, че ме боли, не значи, че ще се откажа. продължавам да разширявам пътеката, която заедно с няколко души проправяме от няколко години. просто за момента ме няма в дира.



Тема Re: чао!нови [re: Estacada]  
Авторmutant (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 11:27



da ne povqrva chovek




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.