Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 23.06.24 
Култура и изкуство
   >> Body Art
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема indiiski...нови  
Автор OkToMвPи (Lu4eZaRnA)
Публикувано22.10.02 15:34



risunki po rucete..nali se se6tate krasifo izrisufanite ruce s kna ako ne se luja. iskam da fi pitam znae li nqkoi kude prafqt takifa ne6ta za6toto mi trqbfa naistina spe6o i ako moje da e f sf... mersi

Шансът не съществува, има само талант!


Тема Re: indiiski...нови [re: OkToMвPи]  
АвторEstacada (Нерегистриран)
Публикувано22.10.02 16:18



сещаме се, как да не се!
обаче аз лично не знам в сф човек, който да се занимава с това професионално. и качествено.

казваш, че ти е спешно, ама даваш ли си сметка с какво си се *зафанала*?
ще ти отиде цял един ден. наскоро четох една италианска книжка по темата, та там беше описана в детайли цялата процедура - само съхненето на къната отнема около 3-4 часа (трябва да се редува намазване с разтвор от лимонов сок и захар, съхнене, мазане с бадемово или кокосово масло, съхнене, етцетера).
освен тва истински майстори не знам да има. ако някой знае, да даде контакт плс.
най-добре ходи някой да те изрисува с маркер - има едни специални, не падат от вода. доста е ефектно.

п.с. кво стана с твоя пъп?





Тема Re: indiiski...нови [re: Estacada]  
Автор LoveHate (ta tatau)
Публикувано22.10.02 17:15



E: Daje saffsem naskoro ia chete, daje i si spomniam kade, knijkata si struva obache...:))
btw, az bih se hvanal, ama kakto sama znaesh, toia bokluj deto go prodavat za henna tuka, ne stava za nishto, deba.

O: Jivot i zdrave, dokato ne donesat onia prostuluta istinska henna ot India, edinstvenia razumen nachin si ostava markera... ahum, ako mnogo darjish, nameri si kafiav vodoustoichiv marker, daje dva, i pusni edin msg.



Тема Re: indiiski...нови [re: OkToMвPи]  
Автор pullmeunder (невидим)
Публикувано23.10.02 01:59



Редактирано от Estacada на 09.12.02 12:08.



Тема Re: indiiski...нови [re: pullmeunder]  
АвторEstacada (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 09:38



Ето, и тоя клуб започва да плаче за модератор...
Аз предлагам LoveHate.



Тема Re: indiiski...нови [re: Estacada]  
Автор OkToMвPи (Lu4eZaRnA)
Публикувано23.10.02 21:49



huh moq nos ne moq pup fse o6te ni6to nabiram smelost kakto i da e a za otg za markera 10x no mai 6te mina bez nego

Шансът не съществува, има само талант!


Тема Re: indiiski...нови [re: Estacada]  
Автор OkToMвPи (Lu4eZaRnA)
Публикувано26.10.02 21:04



ok zna4i da te pitam predpolagam znae6 klipa na madonna -'frozen' takaa naturalnata kuna e edna takafa 4erfenikafo-kafqfa...4erna za risufane nqma....ok zna4i neinite risunki sa s 4eren cfqt...kaji mi kakfi sa tezi markeri...posle kak se 4istqt...kolko freme stoqt i koi po dqfolite moje da me izrisufa?!

Шансът не съществува, има само талант!


Тема Re: indiiski...нови [re: OkToMвPи]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано27.10.02 13:11



cheren cwiat breeeei:)
kak opredeli cweta w edin cherno bial klip s dosta zasilen kontrast?:)



Тема Re: indiiski...нови [re: R1dler]  
Автор OkToMвPи (Lu4eZaRnA)
Публикувано27.10.02 18:40



uhh dobre 4e ima i hora da mislqt fmesto men kato se razseq..mersi za poprafkata...i fse pa znae6 li ne6to po fuprosa s markerite ili...

Шансът не съществува, има само талант!


Тема Re: indiiski...нови [re: OkToMвPи]  
Автор R1dler (само с едно "d")
Публикувано28.10.02 10:18



be to i cherna kyna imalo...ma sywsem ne sym niasno s tez neshta az:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.