Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 06.10.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BMW318нови  
АвторAleks (Нерегистриран)
Публикувано14.02.01 11:45



Здравейте фенове. Взех си наскоро BMW 318 карбуратор. Не съм много навътре в нещата.Ако има някой подобно нека да споделим някой идей.





Тема Re: BMW318нови [re: Aleks]  
Автор boxer (учителят нинджа)
Публикувано26.02.01 12:16



коя година?
защо не взе инжекция?
имам леки наблюдения само върху 318i

боксер


Тема Re: BMW318нови [re: Aleks]  
Автор bmw_entusiast (непознат )
Публикувано27.02.01 14:50



Abe moeto BMW ne e tochno kato twoeto, nai-malkoto poneje e shestak, no wajen e entusiazma. Mejdu drugoto az sasto ot skoro imam Bavarec. No na wyprosa ti: dobre shte e da utochnish kakyw tochno model e kolata ti: mejdinka (E30) ili akula (E21) i kakwo poweche iskash da razberesh za kolata si?






Тема Re: BMW318 [re: Aleks]  
Авторhitman (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 13:13



Abe verno po-dobre shte e da kazesh koi model ti e bavareca! E-kolko?
Az sum im fen vupreki che moito ne e s karburator i e 3.2

ama se interesuvam mnogo i nai-verojatno shte moga da ti pomogna



Тема Re: BMW318нови [re: Aleks]  
Автор land_shark (ентусиаст)
Публикувано01.03.01 17:19



Aleks,

4estita pokupka i dobre doshyl w kluba na Bavarcite! Da si e karash po jiwo po zdrawo i powyzmojnost - bezawariino.
Na waprosa ti, az sashto sam s druga bavarka, taka che niamam preki wpechatlenie ot 318 karburator (ne si utochnil kakwo - akula (E21) ili mejdinka (E30); wsyshnost predpolagam che e akula tai kato dokolkoto si spomniam w E30 samo 316-skite ostawat s karburator... Poprawi me ako ne sam praw) Weroiatno kolata ti e sas 4 cylindrow dwigatel s oznacenie M10/B18 s moshnost 98 konia, edin dobyr i izdrajliw motor (kakwito sa powecheto na firmata BMW); Ako si napred s angliiskia moje da nauchish poweche danni za akulite E21 ot saita:



Priatno shofirane!

Движен с 100% Чист BMW Ентусиазъм!!!

Тема Re: BMW318нови [re: Aleks]  
Авторextr@s (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 00:18



Здравейте,
Аз имам 318i междинка от две години и съм страшно доволен от БМВ Power! Пожелавам на всички ви безаварийно шофиране и да си карате с кеф баварците ;-)



Тема Re: BMW318нови [re: boxer]  
АвторAleks (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 09:27



Благодаря ви фенове. Хулигана ми е 87 година / в средата/ производство.
Или Е30 . Страното е че по каталозите го дават инжекцион. А е с карбуратор Пиербург или нещо подобно. И доколкото знам са доста капризни.Ходех на центровка но не го знам какво направи защото според мене ми гори доста. Градско ми отива 12- 13 че и повече.Гледахме един немски каталог и по първите номера на двигателя /мисля че първите четири бяха/ излезе че го има и карбуратор.И другото което е оборотите ми се менят страшно много.Макар че си е загряло нормално.Е това е общо взето.



Тема Re: BMW318нови [re: Aleks]  
Автор Land Shark (ентусиаст)
Публикувано05.03.01 12:19



Aleks,

moje bi si go prawil weche, no po seriinia nomer na awtomobila mojesh da razberesh tochnata godina i mesec na proizwodtwo.
Mojesh da go naprawish i ot mrejata, eto adresa, wywejdat se samo poslednite 7 znaka ot nomera na kolata:


Stranno, misleh che samo 316-skite sa karburator pri E30... Za sajelenie ne moga da ti pomogna s praznia hod - imam opit samo s injekcion. No pri gradsko smiatam che trudno razhoda shte ti padne pod 12, (ne znaia dali ia karash kato bakshish ili huliganskata) osobeno kato se ima predwid che si s karburator.
Karai ia sas zdrawe! BMW-tata sa si strahotni koli!

Pozdraw

Land Shark


Тема Re: BMW318нови [re: extr@s]  
Авторextr@s (Нерегистриран)
Публикувано06.03.01 20:47



Здравейте,
Абре колко пари според вас мога да взема горе-долу за 318i от 87-а, сравнително добре запазено, на 160 хил. км, с нещо като допълнителни прагове, които идват по-ниско до земята, не знам как им се вика (help!), отстрани и отзад. Разбрах че сега нещо са паднали цените... :(
Абе тия коли си харчат колкото си искат :) вярно, че малко спортно я карам, ама гълта като обезумяла... по едно време си викам 'сигурно ми е пробит резервоара' :)))



Тема Re: BMW318нови [re: hitman]  
АвторE28 USER (Нерегистриран)
Публикувано06.03.01 22:08



Bre! Kvo e tva chudo deto imash? 3.2? Kakav model e?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.