Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 30.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Технически параметри  
Автор dimkostadinov (непознат )
Публикувано19.04.07 23:04



Може ли някой да ми прати таблица с техническите параметри за БМВ 318 от 1993г. тъй като имам колата от няколко дена и книжките и са на Италиански.
И ако някой е от по-дълго време с такъв автомобил, искам да разбера колко е разхода на гориво в града и извън града ( на бензин ). Благодаря предварително. Това ми е @майла: dimkostadinov@unacs.bg



Тема Re: Технически параметринови [re: dimkostadinov]  
АвторKosio (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 02:46



Здрасти Димко,
аз преди 2 седмици си взех едто такова... виж по-долу статията....., е моето е `94 г. края... мисляче е същия двигател.
Успях да го тествам на дълъг път - 3200 км. смятам че е достатъчно да се усети една кола що за стока е! Доволен съм. Даде ми разход 7,1/100 бензин като не съм й давал много зор - 100-130 км/ч. климатици по пътя и няколко часа сън по бензиностанциите на парно също ги включвам в разхода!
Вече успях за 1 седмица да врътна и около 1000 км. градско... при мен има доста задръствания, но пък и големи шосета, за съжаление разхода градско значително се увеличава... при следващото зареждане ще ти кажа за какви литри става дума, но вървя някъде към 12-14/100. Явно приказката че каквото ти пише отзад на BMWто, такъв му е и разхода градско ако го настъпваш :) 318 - 18/100 :) е това е явно при доста жега..... но смятам 12-13/100 градско за нормален разход! Пиши нещо ако има интересно, моята също е от Италия внос... и още й се радвам много :)



Тема Re: Технически параметринови [re: Kosio]  
Автор dimkostadinov (непознат )
Публикувано20.04.07 08:29



напиши си @майла да ти пиша там, да обменим повече информация. Аз съм от Бургас.



Тема Re: Технически параметринови [re: dimkostadinov]  
АвторKosio (Нерегистриран)
Публикувано21.04.07 04:32



valev@bolgaria.ru
аз пък си го закарах в Москва :)
Пиши, темата ми е интересна. Константин се казвам.



Тема Re: Технически параметринови [re: Kosio]  
Автор dimkostadinov (непознат )
Публикувано21.04.07 16:55



otkade moje da si namerq tablica s tehni4eski parametri?



Тема Re: Технически параметринови [re: dimkostadinov]  
Авторdoktora (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 00:38



аз имам само параметрите на бмв 318i от 2001 година





Тема Re: Технически параметринови [re: doktora]  
Автордokтopa (Нерегистриран)
Публикувано22.04.07 00:46



1994 бмв 318i e 115 konski sili i top speed 201 km/h ama samo tva namerih :(



Тема Re: Технически параметринови [re: dimkostadinov]  
Авторnik (Нерегистриран)
Публикувано16.06.07 14:27



v sofia v ruskata knijarnica sreshu sadebnata palata ima knijka za tenichesko obslujvane na e36 kadeto pishe vsichko i e samo za 15 lv.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.