Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 30.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Всички некаращи "BMW" са селяцинови  
АвторБaвapия (Нерегистриран)
Публикувано17.09.06 00:53



Всички некаращи "BMW" са селяци. Ако някой има да допълни нещо СТАРТ.



Тема Re: Всички некаращи "BMW" са селяци [re: Бaвapия]  
Авторebre (Нерегистриран)
Публикувано19.09.06 15:30



ti mai si kompleksiran selqk s Moskvi4!!!!

.Taq tema ve4e be6e pusnata be galfon bavarski



Тема Re: Всички некаращи "BMW" са селяцинови [re: Бaвapия]  
Авторsamara_team (Нерегистриран)
Публикувано28.09.06 01:27



Ot kade ti hrumna tova 4e koito ne kara BMW e selqk,pored men selskata me4ta e MERCEDES,GOLF I NOKIA(moe mnenie).Tova 4e az karam lada samara ne me kara da se 4ustvam selqk i ne me spira da me4taq da imam kola ot liubimata si marka BMW.Lo6oto e 4e ne pravq ni6to za da sbydna me4tata si a tova hi4 ne mi haresva.Ako obi4ate ne nagrubqvaite Moskvi4a za6toto 412-kata negovia motor e po licenz na BMW i toi se dokazal kato kola sled starta na negovoto proizvodstvo prez 70-te godini na minalia vek.Vsqka kola e unikalna sama po sebe si kato izkliu4im izkliu4itelno mrazena ot men OPEL.



Тема Re: Всички некаращи "BMW" са селяцинови [re: Бaвapия]  
АвторDrone (Нерегистриран)
Публикувано05.10.06 18:42



Я се нагъзи, мойто момче, и разтвори бузки, да им татуирам по един опелски грайфер.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.