Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 30.04.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Molia za savet BMW 318 i  
Авторobarkan (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 12:02



Re6il sam da si vzemam BMW 318i 92-94 godina.Niamam nikakvi nabliudenia varhy tazi kola.Molia ako niakoi ima takava kola da spodeli vpe4atleniata si, slabite mesta, kakvo da gledam kato q kupuvam, razhoda na benzin, i vaob6te kak e kato avtomobil.



Тема Re: Molia za savet BMW 318 iнови [re: obarkan]  
Автор dzama (непознат )
Публикувано16.01.06 14:35



Здравей,
аз наскоро си купих 318 , но е IS, за сега съм влюбен в тази кола. Другите са като играчки в сравнение с БМВ. Вземи си ИС, с 25к.с. е повече , а разхода е 11 градско,8 извънградско. Но всеки литър си заслужава



Тема Re: Molia za savet BMW 318 iнови [re: obarkan]  
Автор da_wolf (сър)
Публикувано18.01.06 20:20



колегата е прав....

(OO=[ ]=OO)


Тема Re: Molia za savet BMW 318 iнови [re: da_wolf]  
Авторobarkan (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 21:21



Neznam dali 6te namerq is ama 1,8 slab li e za tova kupe.Predi tova sam karal vectra 1,6 i be6e dosta slab za tva kupe ta sega da ne e pak taka i s 1,8 na bmwto?



Тема Re: Molia za savet BMW 318 iнови [re: obarkan]  
АвторFan (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 11:52



BMW e kolata. samo trqbva da ima malko poveche kone. 118 sa malko. Az imam dve BMWta; ednoto e 1989, 325XI (4X4) i edno 2002, 318ci. Prodavam tova ot 1989, s vsichki extri, za 3000 lv. (istinata e che ne sym mu plashtal danuka ot 2001 tuj kato jiveq v chujbina).



Тема Re: Molia za savet BMW 318 iнови [re: Fan]  
Автор da_wolf (сър)
Публикувано20.01.06 15:29



къде/кога мога да го видя/купя

(OO=[ ]=OO)


Тема Re: Molia za savet BMW 318 iнови [re: Fan]  
АвторAfto-djanbaz (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 11:25



Emi lek tva e naistina hubava kola ikonomichna e dolo gore 7 gracko izvan gracko 10 no ima edna usobenost v tazi kola gat q gledash da q kupuvash gledai da nqma nishto razvaleno po neq zashtoto chastite se namirat samo po porachka i sa dosta skapi za srednia finansof chovek i istinata e che tezi det sa sazdadeni okolo 1992 i 1994 imat lek defekt na dqsnta predna sedalka apak i oshte neshto ne q machi mnogo staa vapros tva ne e kola za sastezania a prosto za leko konforno zanimanie apak i glavno na tozi model ima golma veroqtnost bordoar konpa sa skapa da otkaji sichki sistemki no i oshte neshto neznam zashto povecheto hora sa si padnali po tazi kola kat se ima na predvit che se tarsqt i dosta chasti za tazi kola ako me razbirash gledai alarmata ti da e kachestvena i nai vajnoto gledai da ne e ot onezi alarmki det otkluchvat cqlata kola pri dim shoto tova she ti bade nai golqmata grshka i moq savet e ne si zimai tochno tozi model a si vzemi Bmw 520 2.0 edno pogolqmo kupe i po golqm relax pri karaneto na kolata pak i chastite sa po eftini ot 318 i nqma defekto nadqvam se che sam uspel da pomogna po nqkakav nachin



Тема Re: Molia za savet BMW 318 iнови [re: dzama]  
АвторBMW-TO_M5_GTR (Нерегистриран)
Публикувано07.07.06 21:44



BMW SI E BMW nqma spor!318 si e bega4ka pri tova har4i malko mnooo hora se u4udvat kato razberat kolko har4i 6toto edna lamq naprimer 330CI napravo moje6 da bade6 razoren no pak kakto kazva dzama seki litar si zaslujava



Тема Re: Molia za savet BMW 318 iнови [re: da_wolf]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 13:19



pi4 bmw-to si e mnogo ako samo 4e i.s si zemi mnogo e zdravo kato kola i ob6to zeto ako zeme6 takava kola nema da sujalqva6 4estno ti kazvam a we pi4 ako iska6 edno priatel4e prodava edno bmw 318 i.s. eto ti tel za vruzka s nego
tel:0897917807




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.