Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 26.04.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема БМВ 525 тдс 14 разход???  
Автор Kido22 (непознат)
Публикувано30.11.05 14:48



Искам да питам за разхода на БМВ 525 TDS (дизел) 97ma. Нормално ли е да е малко над 14 на 100 при само градско каране (Варна)?



Тема Re: БМВ 525 тдс 14 разход???нови [re: Kido22]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано02.12.05 21:40



Въобще не са нормални!
Един приятел има такова,същата година - среден разход 8 -8.5!

МНОГО ОПАСЕН,МОЖЕ БИ ЛУД


Тема Re: БМВ 525 тдс 14 разход???нови [re: Kido22]  
Автор lubobubo (непознат )
Публикувано12.12.05 18:31



ти как го засече,на компютара ли или на километраж?моито е автоматик и на комп. ми показва 14 но не сьм сигурен дали това е разхода,твоито има ли тв.дисплеи?на дисплея излизат два разхода но как се работи с тях не знам.имам упьтване но е на немски и не го разбирам и книжката на колата е на немски.моита кола е 97



Тема Re: БМВ 525 тдс 14 разход???нови [re: Kido22]  
Автор da_wolf (сър)
Публикувано12.12.05 21:33



ако си с по-голям номер на дясната обувка може и повечко да го докараш

(OO=[ ]=OO)


Тема Re: БМВ 525 тдс 14 разход???нови [re: Kido22]  
Авторvesko53Od (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 11:05



Presak ne e normalno do 10 litra maximum vuv grada za tozi motor karali sme navremeto takova ama izpravno i sme go skusali ot rezachki no poveche ot 10 ne e kachvalo 8-10 max. Ama kato se ima predvid che i diesela vuv Bg ne e kachestven nishto chudno da se digne malko ama ne chak tolkova mnogo:)



Тема Re: БМВ 525 тдс 14 разход???нови [re: vesko53Od]  
Авторdesso (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 21:04



hora moiat e 525 tds 95g. i po4na da mi har4i 20l. na gradsko, ne varvi i pu6i 4erno, ot superdiesel kazaha 4e pompata e nared, moje li da e turboto, kak mislite,daite savet plssssssss



Тема Re: БМВ 525 тдс 14 разход???нови [re: desso]  
АвторAntony (Нерегистриран)
Публикувано10.11.07 21:40



I az si kupih bmw 525 tds novovnos 97 s E39 motora .Karam go vav Varna i pod 14 ne mi e padnalo i tova mislq che e normalno za Bmw .Izvangradsko mi harchi 8



Тема Re: БМВ 525 тдс 14 разход???нови [re: Kido22]  
Авторtrite bukvi (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 10:22



bratleta tva da ti gori 14 na sto gracko nafta
tva e nevazmojno.525 taka e napraven 4e kakto i da go kara6 pove4e ot 10 nemoje da gori tq samata pompa ne moje da izrashodi pove4e.bratle i as go imah sa6tiq problem otidi proveri si duzite te sa golqm kur salzat i nemoje6 da gi razbere6.idi da ti proverqt dat4ika na gorivniq regolator ako e za smqna toi ne e pove4e ot 25 lv as go smenqh sa6to opitai parvo ot nai prostite i evtini ne6ta problema vinagi e v ne6to malko.samnqvam se bmw da se izlojat na 97 godina da mu se 4upi turboto toq 6tak nqma 4upene



Тема Re: БМВ 525 тдс 14 разход???нови [re: trite bukvi]  
Авторtrite bukvi (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 10:26



proveri si sa6to taka i na 6_ta duza ima edna tapa na4i tq na niski oboroti zima vazduh a na visoki farlq nafta.i pu6eneto moje da e ot tam ako ti gubi oboroti na niskite probvai tq e stotinki



Тема Re: БМВ 525 тдс 14 разход???нови [re: Antony]  
Авторtrite bukvi (Нерегистриран)
Публикувано13.11.07 10:37



bratleta as neznam kaf e toq motor na 525 tds da ti gori 14 absurt vednaga v otoriziran servis tva e edna ot klasikite na bmw i prosto nqma na4in razbira6 li to ne e tolkova tejko ili tolkova mo6tno za da ti darpa 14.priqtelio otpi6i naftovata pompa za6toto ako ti ispu6i ednata tq ima druga nagnetatelna tq se namira na startera.i ima sumati dat4ici na tiq pompi ako stane ne6to vednaga ot4ita i dat4ika isklu4va i 6te ti pokaje na kompa.na men mi bqha napraskali benzin i vidqh kak deistvat dat4icite potopqemata pompa isklu4va i starternata nagnetqva i pali nikaf problem s benzina.to4no toq dizel moje da varvi i s 95 no neprobvaite




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.