Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 22.06.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Тема BMW 730iнови  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано05.08.05 15:47



Kolegi, zdraveite !

Az sam malko ot protivnikovia lager, ama misla, ce ste pomognete

Dnes savsem slucaino si kupih edno 730i E32 1990g. s klimatronik, kak da ne go kupis na 110hkm, ot Zabolekar 1sobstvennik.....i za 800euro !
Super zapazena e , cestno ne znam kakvo da e prava...ama bese grehota da ne ja vzema. Sigurno ste si ja ostava da si ja karam, ot vreme na vreme, dokato ja prodam ako moga de

Ta , vaprosa mi e mozete li da mi dadete njakoi link kam stranica, da porazbera nesto za taja kola ? Predpolagam, ce harci pone 15, ama se taja

Predvaritelno Blagodarja


P.S.Ami az vlezah vav vasia sait i tam namerih linka koito mi trjabva,to tova nesto mozelo da varvi s Normalen beznin : ) i da harci okolo 10ltr.(izvangradsko)


Редактирано от 4 Matic на 05.08.05 17:21.



Тема Първо! :(нови [re: 4 Matic]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.08.05 11:19



Казах ли ти аз че отстъпваш от Мерцедес...ти не ми вярваш
Хихи бъзикам се...мога да те питам само едно: казваш ако има кой да я купи...аз в интерес на истината съм навит...колко ще ми излезе на мен да ми я продадеш...в смисъл ти май не беше в БГ, мито, глупости там, колко ще ми стъпи..ако я продаваш де...тея 7-ци са ми мечта от много време.




Тема Re: Първо! :(нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано06.08.05 13:12



Vlado, za men nai-hubavata kola na sveta e ML 400 CDi ...... , razbira se ML 320 CDi W164 e oste po-hubav , sasto G 400 CDi, ama G-to e mnogo bavno, a W164 bezumno skap

Prosto sa mnogo skapi zasega, ste poizcakam godina do kato padnat cenite oste malko

A, sto se otnasja do 7-ka, njamam nisto protiv da ti go prodam, samo , ce mitoto e kam 15.000leva

Zatova tezi koli ne se vnasjat v BG



Тема А няма ли начин...нови [re: 4 Matic]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.08.05 14:30



...да се кара без мито бе...чувал съм че имало някакви хватки...ама трябвало да се пътува до чужбина през 3 месеца ли...нещо такова :)




Тема Re: А няма ли начин... [re: Vlado-BENZ]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано07.08.05 15:25



Ima razbira se nacin, samo, ce tragnes li po tozi nacin, napravo stavai Kolega na Kljuna(leka mu prast) i skacai v Porsche Cayenne Turbo s vsicki extri + sateliten Telefon Iridium.........sto ste se zanimavas s stara 7-ca.
A, da zabravih, da si nabavis i 2-3ognestreni orazia



Тема Стига бе....нови [re: 4 Matic]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.08.05 15:51



...той колко пъти ми е предлагал, аз не....глупак, сега можеше аз да наследя бизнеса му :)
Хехе, бъзикам се естествено, но го познавах де...абе брат му по-готин беше, ама...
А за оръжията...имам две вече, така че горе-долу се вписвам...като изключим Поршето, което не мога да му купя само дръжката на едната врата




Тема Re: Стига бе....нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор XaMaB (Нерегистриран)
Публикувано08.08.05 14:40



Абе за вас клуб "магарцедес" няма ли че тука сте заспамили?



Тема Re: BMW 730iнови [re: 4 Matic]  
Авторjorjogg (Нерегистриран)
Публикувано17.08.06 13:56



Имам БМВ 730 ,кожа ,всички екстри без кафе машина разбира се. Не е верно че харчи 15 на 100л., а само 11-11.5л. при постоянна скорост 130км. От 17.01 2006г му сложих метанова уредба в Плевен, със едно зареждане на бутилката с метан ( 90кг. ) за близо 13лв., изминавам около 270км. смесено, но имам един проблем и ви моля за съдействие: без видим теч, след компютърна диагностика и всички технически чудеса който могат да предложат нашите сервизи, в охладителната система попада някакси въздух и автомобила загрява, след обезваздушаване, мога да пропътувам стотици километри и нищо просто е перфектен,след това отново се появява този проблем отново. Дайте ми съвет или адрес на наистина добър специалист или сервиз, обичам този автомобил. Моля ви помогнете.



Тема Re: BMW 730iнови [re: jorjogg]  
Автор Ascona_83 (непознат )
Публикувано19.08.06 23:22



Може би една нова водна помпа ще ти реши проблема...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.