Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 22.05.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Мерцедес :)нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано28.06.05 16:33



124ka купе е много добра! Имам 4ма приятели с такава! Но според мен си е изживяла времето. Наистина класика е, но нещо ми седи морално остаряла на пътя! Пък и обичам по-заобления дизайн. Абе трудна работа! Не може да ми се угоди!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема ей цървул!нови [re: тop]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано28.06.05 16:41



С такива пикльовци като теб съм се забавлявал по форумите още 97г. Ако си мислиш че си първия или последния комплексиран бастун, трябва да те разочаровам! Радвам се за теб, че не си ТОР(като на върха), а ТОР(като говно). Без коментар! И си набий в малоумната кофа, че в форумите НЕ толерират нерегистрирани потребители! Просто е! Това е нерегламетирано схващане споделяно от всички клубари! Сам си си виновен! Не се сърди на друг...е, може да се сърдиш малко на природата, която се е изгаврила с теб!

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема :)нови [re: GAlNER]  
Автор nenni (guilty)
Публикувано28.06.05 19:06



Нали харесваше СААБ?



Тема Re: ей цървул!нови [re: GAlNER]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано28.06.05 19:32



какакаккакакакаккака
клубът е напълно фрии и ще пиша каквото си искам,като не ти харесва ходи чети в клуб мицубиши наиш ли кви части и кардани има в тоя клуб



Тема Re: :))))нови [re: nenni]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано28.06.05 20:28



СААБ е друга ракия! Това е марка към която тая дълбоко уважение! Харесва ми, но не мога да си позволя поддръжката. А и ако сега си взема СААБ, какво ще карам като стана на 40г.

NO PAIN-NO GAIN!!!


Тема Владо отивай в Испаниянови [re: тop]  
Автортop (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 19:33



И в Испания разрешиха хомосексуалните бракове


Преди това бяха Холандия, Белгия и Канада
30.06.2005
Испанските депутати приеха окончателно закона, даващ право на хомосексуални двойки да сключват бракове и да осиновяват деца, предаде "Франс прес".

Испания стана четвъртата страна, въвела това право в законодателството си, след Холандия, Белгия и Канада (от вчера).

Депутатите одобриха текста със 187 гласа "за" срещу 147 "против".

Не сме първите, които приемат такъв закон, и съм сигурен, че няма да сме последните, посочи преди гласуването премиерът Хосе Луис Родригес Сапатеро.

Той добави, че приемането на закона е победа за хомосексуалистите, които са малцинство в обществото, но че това ще направи обществото по-добро.


Новината предизвика бурни празнества на гей- и лезбийските общества в Мадрид, но и остър протест от страна на обществения "Семеен форум".

Опозиционната консервативна Народна партия и католическата църква призоваха към масов протест на 15 юли.

Преди две седмици, на 18 юни, около 500 хиляди души демонстрираха в центъра на Мадрид в знак на уважение към традицията на семейните ценности и срещу очакваното разрешение.

Срещу закона, подготвен и предложен от социалистическото правителство на Сапатеро, бяха събрани над 600 000 подписа.

Семейният форум настоява за референдум "за" или "против" хомосексуалните бракове.

Според експерти е ясно, че мнозинството от населението категорично би отхвърлило подобен закон.



Тема Re: Vlado-BENZ !нови [re: тop]  
Автор6e go kaja po kasno (Нерегистриран)
Публикувано01.07.05 05:37



ei pi4ove nema da spora za tova deto pi6ete trimata az sam ot skoro vav foruma tarsitelisi priqteli tuka za vavrene.az kapam nov opel




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.