Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 30.04.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Взеха ми книжката!нови  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано01.04.05 20:28



Приятели, снощи ме спряха куките в плевен, и ми взеха книжката...бях употребил алкохол и май е доста, 1.43 промила.
Та сега ще има дело...кажете ми кво става от сега нататък, какви са най-вероятните санкции, казаха ми затвор до 1 година
И другото, още нямах време да питам адвокат, казаха ми да си намеря, горе-долу колко пари може да вземе за такова дело...колко време продължава то и т.н....
Много ви моля, ако знаете нещо повече, пишете ми....защото сте готини тук всички, може да ми влезете в положението...
Мерси предварително!!!



Тема Re: Взеха ми книжката!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.04.05 09:09



Първо си намираш адвокат - добър!
Дава ли кръв в болниоца след като те спряха?
Възможно е да ти я вземат за доста време, а е възможно да ти я вземат за 3 месеца и да ти наложат глоба от порядъка на 500 кинта.
А ти защо караш употребил?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Абе майни...нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.04.05 09:51



...щото съм тъпак, се правя на такси...да карам лапетата до тях!
А иначе колко може да ми вземе адвоката, и колко време, колко дни ще ми отнеме делото според теб?



Тема Re: Абе майни...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.04.05 10:20



Ами ако се явят полицайте(силно се съмнявам да пропуснат) един ден, отиваш на делото, за около 30 минути си готов, ако адвоката нещо не измисли. Но не се коси много, после има на кой да снесеш и ще ти върнат книжката след 3 месеца. Единственото лошо от цялата работа е че ще добиеш навик че срещу 200 кинта можеш да си караш пиян, за това моля да си вземеш поука и никога повече тая грешка!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Абе ти сякаш не се познаваме.... [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.04.05 10:26



...братле, много ясно, аз не само че не карам пиан, аз НЕ ПИЯ!!!!!
Мноого рядко, тва ми беше за пръв път от 3 месеца, тоест от нова година....нямам време за вечери късни и т.н....не, тя поуката я има, въпроса е че не знам кво ме чака в близките 2 седмици, затова...
Ей, приятели (така ви чувствам в клуб Мерцедес и БМВ) много съжалявам че ви отнемам времето и мястото, обаче корема ми е на топка, свил се е като...



Тема Re: Абе ти сякаш не се познаваме....нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторacho (Нерегистриран)
Публикувано06.04.05 19:23



priatelu, kofti trupka tova s kukite, eto kakvo moga da spodelia ot gorchivia opit na edin priatel - nego ogo hvanaha s 1.2, vzeha mu knijkata za 3 meseca ama toi pocherpi koito triabva s okolo 300 kinta inache e 6 meseca, nad 1.2 mai vlizash v druga kategoria, po-gadnichka.
Dava li kruv za proba, ako e samo na aparatcheto vseki advokat koito znae kude e suda shte te opravi na purvo chetetne, no ako ima kruvna proba - problem

nadiavam se da se opravish burzo i evtino, no s risk da stana banalen - ne karai pil, priatelski suvet



Тема Първото дело...нови [re: acho]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.04.05 09:41



...вече мина, супер готини бяха всички, и катаджията свидетелства в моя полза, каза че съм бил най-културния водач, който той бил виждал за 20 години кариера, и съдията адски пич, бях без адвокат, и ми даде МИНИМУМА, само 500 лв. глоба, без взимане на книжка...но има сега второ дело, мисля с адвокат този път...второ дело има, защото има продължение на престъплението, в смисъл те първите като ми казаха да отида да си дам кръв, аз тръгнах с колата пред тях и те не ми казаха нищо, но други ме спряха, и така...колкото до пиенето...братле, аз по принцип не пия, последния път бях пил на нова година...абе да си призная, сега като улегнах, си мисля че заслужавам всичко това, то моето не беше правене на фитипалди, не бяха куриози, абе майната му, отдавна не карам така, но то си има приказка че рано или късно всичко се плаща...дай Боже сега това дело да мине и то така по тънката лайсна, и да си продължа живота, щото сега ми е много терсене...



Тема абе дрисък нещастен...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано08.04.05 13:22



къде си тръгнал в на майка си путката да караш с 1.43 промила бе боклук? ти си потенциална опасност за всички около тебе бе! заради такива като теб загиват невинни хора. глобата ти ще е около 500 лв а книжка няма да видиш поне 1 година!



Тема Re: абе дрисък нещастен...нови [re: The Secret Lover]  
Автор Elizabeth Bathory (същата)
Публикувано09.04.05 01:16



я млък бе селянин,кво обиждаш човека?!да не мислиш че му е леко,а!? еййййййййй аман от всевишни вече!!!!!!



Тема Мерси за подкрепата!нови [re: Elizabeth Bathory]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.04.05 08:55



Права си, не ми е леко, ама че сгреших много, така си е




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.