Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:42 21.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторdesi (Нерегистриран)
Публикувано25.08.05 00:05



zdravei,mili4uk,za6to ne prestane6 da si izbiva6 kompleksite ....sega kato ti se e slu4ilo da kara6 lada nikoi ne e vinoven .....otnosno tova 4e te izprevarvat...sloji si o4ila



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторxxa (Нерегистриран)
Публикувано01.09.05 12:57



Не са виновни нито БМВ/един доста добър автомобил/ нито селяните/едни кротки трудолюбиви хорица,които с честен труд си вадят хляба/,виновни са тъпите простаци зад волана.Лошото е че явно най-голям процент от тях са толкова тъпи и ограничени,че не са чували други марки освен БМВ и Мерцедес и затова най-често си ги купуват.А иначе сигурно има и много съвсем разумни и нормални хора,които са си купили БМВ просто защото им харесва,а не зада се изживяват като велики заради марката на колата си.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: desi]  
Авторcer (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 19:04



bmw e kolata



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторToдop Живkoв (Нерегистриран)
Публикувано21.02.06 19:38



Мамо мила!!!Сигурно съм объркал форума.Чувсвам се като на бойно поле и ме е страх да гъкна.Ама нищо ,тя простащината е едно от нещата ,дето нямат граница,нищо лично към никой ,ама...лошото е ,че войната,която се води тук се пренася и на пътя ,а там не е като да си седиш пред компа и да бълваш глупости ,както някои комплексирани същества тук под звание АНОНИМЕН ... и просто все се намират такива шибани лапнипишковци да разлайват кучетата дето има една дума като онзи велик ум ,дето е започнал тази битка... и който сигурно се хили мааазно и си вика глей ги тия наистина са селяци и чиито познания не са достатъчни ,за да разтълкува това понятие ,както и много други...



Тема Страннонови [re: Viper]  
АвторMитaka (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 17:48



Много сте ми странни. Уж тия форуми трябва да са нещо полезно, а какво се получава в действителност. Само да сменят хостинга на bmwpower-bg.net няма да се мерна тук повече. И това ми били интелигентни хора :(
..... Ще се оправи България ама друг път, защото вместо да си помагаме се плюем, търсим си кусури, прецакваме ме се и т.н

P.S. Няма ли модератори да ги трият тия безмислици
...... карам си "тъпата" 5-тица и ми много гадно, ама много



Тема Ебахти Българията тъпа !нови [re: Toдop Живkoв]  
АвторChavdu (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:07



какво съм сторил ... лошо , че ми се налага да живея тук ?!?!?!?
и за какво да си плащам данъци ... и за какво да ходя да гласувам ?
вие сте болни мозъци всичките ...



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор Abdulcho (подивял)
Публикувано03.04.06 16:08



Бате да не караш голф че си ни така сърдит бре?
ха ха ха

"Не" ми е в главата а "Да" на устата


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторRAZLl4NlQ (Нерегистриран)
Публикувано20.05.06 01:45



АМИ ВСЕ ЕДИН ПЪТ ЩЕ Е ПЪРВИ .

ОГЛЕДАИ СЕ И ЩЕ ЗАБЕЛЕЖИШ МЛАДИ ХОРА, НОРМАЛНО ОБЛЕЧЕНИ, СЪС СОБСТВЕН БИЗНЕС КОИТО СЕ ВОЗЯТ В BMW СЕРИЯ 3, С ПОСТАВЕН КОЛАН И НА ЗАТВОРЕНИ СТЪКЛА ( защото е пуснат климатика) И НЕМОЖЕШ ДА ЧУЕШ КАКВА МУЗИКА Е ПУСНАТА В КОЛАТА

ИЛИ ТЕ ДРАЗНИ ПРИКАЗКАТА ДЕТО ......
ЛИСИЦАТА КАТО НЕ СТИГАЛА ГРОЗДЕТО И КАЗВАЛА А А А ТО КИСЕЛО



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: GRlSHA]  
Автор bavarija (непознат )
Публикувано21.05.06 03:26



БРАВО за отговора.И тези които не разбират от BMW Аз да им го сложа там те знаят каде?



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор ponqkoga 6te idvam (във съня ти...)
Публикувано27.05.06 23:24





..като нечакан и далечен гостенин.
Не ме оставяй ти отвън на пътя..



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.