Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:45 22.09.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Май е вярнонови [re: gogo]  
АвторShved (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 23:27



че 98% от ВМВ - джиите сте много тъпи. Лично аз имам 3-4 лични наблюдения за това/мои познати/ те милите нямат пари да си слагат гориво в ламите, камоли да ги поддържат. Да не говорим за държането ви на пътя. Ми че тя статистиката сама говори - Мерцедес и ВМВ са най-опасните коли - всяка втора катастрова става с една от тези две марки. Същото се отнася и за тъпия ви форум, я погледнете на другите марки за какво си говорят хората и въобще за какво става на въпрос. Българина не разбра, че ВМВ е за богати хора а не за прошляци като вас. Е има и някои богати, само че като си изкарат сами /почтенно / парите ще ги питам. В заключение съм абсолютно солидарен с първото мнение . Всички които карат ВМВ са селяни



Тема Оооо горкия...нови [re: Shved]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.04.05 09:16



...ми пич, ние да сме казали че сме богати...аз ако съм богат, няма да карам 190, ами новата S600 BiTurbo, нали така?
Само че аз си предпочитам да карам БМВ или Мерцедес с 4-5 години по-стар отколкото някой опел...а като говорим за селяни, не ти ли е смешно, купят си опел кадет, калибра или някое голфче и като го наточат...то станало Ферари...хаха, смешна картинка, е тва вече е смешна картинка!!!
Айде, и не започвай спор, моля те, няма смисъл, отказал съм се да споря вече, всеки си има мнение...пък тва за катастрофите, може и да се удряме, ама в БМВ и Мерцедес оцеляваме!



Тема Re: Ascona 83нови [re: BMW]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано08.04.05 08:29



Хубаво си сипомислил, но както си личи от ника ми не съм се задържал на марката БМВ, поради простата причина че не ми беше по джоба, баща ми никога не ми е пълнил резервоара и не ми е правил колата като се счупи, точно поради това покарах БМВ-то, видях че трудно мога да го изхранвам, за подръжка не беше толкова страшно, само дето около 10 пъти сменях картер че беше много ниско и на руски паметник редовно се чупеше от релсите на трамвая... та така разбрах че не ми е почернял гъза да карам такава кола и си купих асконата, бмв-то не е продадено още, просто го кара бртчеда, който е пилот и го боли шайбата колко харчи. Колата ми я подари бща ми когато бях на 21 не на 18. Аз работя от доста преди да навърша 18 години и никога не съм се срамувал от работата която работя и от колата която карам. В момента имам 3 коли (включително и асконата) тъй че не си ти тоя дето ще ми каже че съм мамино или татково детенце просто съм по-умен от теб

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Abe pi4...нови [re: gogo]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано08.04.05 08:43



Карам и колело, карам и скейт, карам и жигули, карам и бмв и мерцедес карам, карам всичко което ми се позволява да карам с категория Б, а ти какво караш?
Притежавам обаче коли които са ми по джоба!!!
Аз продължавам да се чудя защо се заяждате с мен след като аз харесвам БМВ и нищо лошо не съм казал за колата?!?!?!?

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ascona 83нови [re: Ascona83]  
АвторBMW (Нерегистриран)
Публикувано08.04.05 14:54



Po-umen edva li shtot ne sum se kachil ot BMW i Audi A8 na Askona. XAxaaxaxx Ama i ti kakva glupost izrusi!



Тема Re: Ascona 83нови [re: BMW]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано08.04.05 17:34



Явно за теб цената на колата е от осбенно значение, а как е придобита без значение, ако имаш възможност да караш А8 жив и здрав, като напредна достатъчно финансво може пък да карам А10, знае ли човек?!?!? До тогава ти карай А8 и БМВ, аз ще си карам скромните возила и ще съм по-добре от теб 10 пъти, поради липсата на болни амбиций да се возя в кола която не мога да си позволя без да крада или да продавам наркотици... камо ли пък да подържам!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема И аз тва се зачудих...нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано08.04.05 18:32



...много странно ми стана...ама тва е нищо, скивай оня как ме е оплюл в темата ми...е, може и да прав, ама...



Тема Re: И аз тва се зачудих...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано08.04.05 20:21



Абе той кофти се е изразил, ама ти че си заслужаваш псуване заслужаваш си!
Надявам се повече никога да не ти се случва да правиш подобна грешка(аз като грешка го приемам от твоя страна)

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Ascona 83нови [re: Ascona83]  
АвторBMW (Нерегистриран)
Публикувано09.04.05 20:57



Dosta si kompetenten. Svetnat si po vseki vupros znaesh li? Tolkova si svetnat kolkoto tezi mangali deto chakat po spirkite i se chudat kolko li kila droga sum prodal za da si kupq taq kola ama ne si davat smetka che rabotq na 3 mesta ot 8 do 9 vecherta. Taka che drug put ne se izkazvai kato nqkoi sedmoklasnik.



Тема Re: Ascona 83нови [re: BMW]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано10.04.05 18:08



Е хубаво правиш че работи на 3 места да слугуваш на няква ламарина
Карай си колата с кеф и си живей живота, само ми обясни защо се заяждаш с мен, какво съм казал че толкова съм ти черен!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.