Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 03.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: SmeshenSi]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.03.05 07:46



Сигурно така е било да знаеш, въпреки че на мотор не съм се качвал даже. За разлика от теб, дето си такъв карач, някой хора съвсем легално са си имали книжки на 16 години, минали са курсове за правоспособност и са си имали книжка, пък ти дето обвиняваш карищите БМВ че са селяци си бил няй-голяммия селяк щото си карал без книжка и си застрашавал всички около теб, както с мотора така и с колата дето си карал. Сега си помисли кой е селяка и кой е по-опасния...
За твое сведение аз на 16 имах книжка, нямах собствена кола, но имах книжка и съм навъртял завидно много км още преди да стана пълнолетен. Само ще ти кажа че училището в което учех беше на 80 км от мястото където живеех...

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Ascona83]  
АвторSmeshnik (Нерегистриран)
Публикувано25.03.05 18:51



Lai si kolkoto shtesh. Ne mi prechish. A tiq za knijki na 16 godini hodi gi razprvavai na baba si. Xxaaxaxa



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnik]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано25.03.05 19:21



Я как си личи кой е селянина, и баба ти и тя селянка, ама по-малко от теб!!!
Дали си подозирал че може да съм изкарал книжка извън българия, ам където, можеш да управляваш някой видове превозни средства преди да си пълнолетен, а пък пълнолетен не ставаш на 18 години?
Факта че си позволяваш да управляваш превозни средства без да си обучен е достатъчно показателен че може и в град да живееш, но си селянин в мозъка си!!! Точно такива като теб правят селянийте да се качват на спирки, когато е пълно с хора и да влизат в с колите си в квартални магазинчета, пък с моторите да не говорим как се размазват самоуверени келеши като теб!!!
Айде стой си на село в мозъка си и си карай комбайните и мотоциклетите и не карай по градските улици че има спирки и трамвай!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Ascona83]  
АвторKloun (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 11:03



Mnogo si zabaven znaesh li? Xaxaxa Ti li piklio shte mi kajesh kude da karam? Kato se ima predvid vuzrasta mi sigurno moga da karam po-dobre ot tebe zashtoto nito sum nabor 83 nito sum na tvoito socialno ravnishte za da mi pishesh takiva prostotii. To si prolicha koi e seliania. Dori i v chujbina da si bil. A tva koi e selqnin i koi ne ela da go razpravash na sina mi koito gore dolu e na tvoite godini. Kelesh maluk!



Тема Айде стига сте се карали де...нови [re: Kloun]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.03.05 12:23



...голяма работа, кой как карал, кой какъв бил...еми аз не мога да повярвам че говоря така, ама от спорове никой не печели...всеки е прав за себе си...истината е че умението да караш не зависи от годините...вижте Джейсън Бътън
Но тва за БМВ че са селяни всички...не знам, еми аз колкото обичам Мерцедес, толкова и мога да кажа: Всички каращи Мерцедес са тъпи мутри...вярно ли е? Не, много ясно...както и за БМВ...факт е че БМВ са коли, които предразполагат към натискане на педала, аз не вярвах, докато не се качих на това БМВ златното, където е отдолу...ми то си ебало майката...ок, и към това ако прибавим че някой път съм на кеф, примерно миналото лято обичах да слушам Буда Бар в колата...или някой пич ако иска, си е пуснал яко чалга...и кво значи тва, че съм селянин...? Еми аз не се мисля за такъв...и 190-ката да си карам, и тва новото БМВ, пак съм си пич



Тема Re: Айде стига сте се карали де...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторKloun (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 14:47



Inache da Buddha Bar i Buddha's Party sa mnogo dobre za kola Samo che malko mi poizgorqha kolonkite i sega svirqt dobre samo prednite. Eiiiiii golemi bokluci sa tiq koloni JVC.



Тема Тук си прав...нови [re: Kloun]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.03.05 17:36



...аз затова съм с Pioneer & Alpine....само че да ти кажа, и от тях не съм доволен...не е това което искам.....аз си искам Cervin Wega



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Kloun]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано26.03.05 19:35



Ти да нямаш кристална топка бе? Как пък разбра че съм 83 набор и какъв ми е социялния статус?!?!?
Ей за малко да забравя, че по премъдрите ти изказвания че всички каращи определена марка кола са селяци ясно личи че набора ти май клони към 90!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!

Редактирано от Ascona83 на 26.03.05 19:41.



Тема Абе майни, под...нови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.03.05 11:47



...всяква критика, видял ти ника че е Аскона83 и не ебава че колата е 83-а, а не ти
Абе кво да ти кажа, или е малък, или е комплексар!



Тема Re: Абе майни, под...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано28.03.05 14:22



Не е ясно къв е ама не се аргументира в писанията си, просто си твърди нещо и толкоз, на тиква баба ми им викаше дървени философи

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.