Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 23.06.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
АвторToo Cool (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 23:25



Хахахаха -Ще ме уморите от смях бе смехорани нещастни-явно имате някакви мизерни кошери, които трудно могат да се нарекат коли и понеже и парички за бензин нямате сте седнали да пишете BMW колко тъп автомобил бил и ние, каращите такива КОЛИ, колко сме тъпи. Не мисля, че е на нивото на всеки каращ BMW да сравнява интелектуалното си ниво с вашето, което явно е доста под минималното, но предпочитам да карам колата на мечтите ми и най-уникалната машина като цяло и да бъде смятан за тъп, отколкото да се возя в някакво извинение за кола и да си мисля, че съм адски умен по тоя повод....Мизерници-със скапаните ви размишления и изказвания съм убеден, че никога няма да имате възможността да изпитате чувството от превъзходство на пътя и от истинска мощ. Мрете си в кочините завинаги! АААЙ



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Too Cool]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано13.05.05 15:53



6to ti kva kola kara6?

Продължавай да вървиш...


Тема Re: Abe pi4...нови [re: Ascona83]  
АвторM-POWER (Нерегистриран)
Публикувано29.05.05 22:13



ei lainar mal4i ve4e i si broi stotinkite v joba kato niama6 pari za kola a kara6 nekaf motokar nare4en askona ! az moje da sam tap ama sam tarikat i karam bmw a ti 6toto si umen 6e hodi6 da mete6 i kenefi za da se pravi6 4e kara6 kola ! sme6en navedi glava za6toto prelitam s maika ti !



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Mimo-2OOE]  
АвторSmeshnici (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 21:52



Aide gledam tiq s Mercedesite vuzpitani kolancheta slagat, put pravqt ama tiq s BMW-tata nema bratche to seliniqta hodela i po horata. Izprevarvat ot dqsno po svetofarite i sekvi takiva selski izpulneniq. Aman veche.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Автор6676 (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 22:39



sigurno se vurtish v edin mnogo maluk krug...ya se ogledai malko po v strani...?



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Mimo-2OOE]  
АвторGRlSHA (Нерегистриран)
Публикувано09.06.05 18:54



На фенчето с женското име и фен на 15г. Бенц 200Е/със ЗАДНО! неук тапанар/ Мога само да ти кажа ЗАВИЖДАЙ.



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторiuni (Нерегистриран)
Публикувано18.06.05 16:07



Тук във форума си много отворен нещастен комплексар такъв. Кой ти дава право да съдиш хората бре боклук ? Такива като тебе са по-големи нещастници и мизерници от всичките "селяни" взети заедно. За голяма работа ли се имаш, че даваш определения просто така за спорта. Другия път отворко те съветвам да спреш някой "селянин с bmw" и да му зададеш всички болни за теб въпроси.
Хей нещастнико! Вместо да се занимаваш с глупости по-добре помисли как и ти да караш такава кола, или дори нещо по добро.
Заради такива халипави буфери като теб по-някога стават ексцесийте.
Нямаш право да слагаш толкова много хора от България под един знаменател, като ги наричаш "селяни"



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnici]  
Авторbon4o (Нерегистриран)
Публикувано30.06.05 23:41



Mmmmm ne si prav! A сега ми яж кура...



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: bon4o]  
АвторBAVARECA (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 16:00



АЛО АСКОНАТА ВНИМАВАЙ НА НЯКОЙ СВЕТОФАР ДА НЕ ЦЕЛУНЕШ БУХАЛКАТА ОТ БЛИЗО!!!



Тема Re: Всички каращи BMW са селяци! [re: BAVARECA]  
Автор butaloto (минаващ)
Публикувано27.07.05 18:08



Да, наистина голям процент от притежателите на BMW и Mercedes са некъдърни селянчета!!! Аз нямам нищо против тези две марки, даже много ги харесвам. Ето сега ще ви разкажа за две случки които станаха на пътя и може би никога няма да забравя:
1 случай:
Беше лятото на 2003год. Прибирам се от Бургас, беше някъде след Айтос. Карам си аз с около 100km/h. и мойта лента беше свободна(на разтояние пред и зад мен нямаше кола поне на 600метра), другата лента беше доста натоварена. В един момент срещу мен тръгва да изпреварва един с Mercedes S класа два тира, гледам лети срещу мене аз му светкам с фаровете защото не можеме да се разминеме, аз му светкам, той ми светка и няма къде да се скрие добре, че шофьора с третия тир намали и го пусна да се скрие пред него! Пътя беше тесен, нямаше и мантинела, трябваше да се хвърля от пътя в дерето за да може да се разминеме! Никога няма да го забравя този красив, мощен и величествен Mercedes как летеше безотговорно и пагубно срещу мен!
2 случай:
Пътувам си аз по околовръстното на София в посока Младост. Отново както в първия случай моето платно беше свободно(бях единствена кола на него), а другото натоварено. Гледам аз, по едно време някакво КОПЕЛЕНЦЕ с BMW тройка тръгва да изпреварва, лети срещу мене, аз му светкам с дългите, а той никаква реакция, пътя беше тесен, караме един срещу друг, трябваше да изляза от пътя за да не се удариме!!! Направо ме вбесяват такива тарикатчета! Нямах пистолет иначе като нищо щях да слезна и да го застрелям това ЛАЙНО пък после ако ще и в затвора да ме вкарат! Вече съм решил твърдо да си взимам пистолет. Качили се те в Mercedes-ите и BMW-тата и си мислят, че са богове на пътя! Просто така стоят нещата в България, за хората с пари няма закони и ограничения. Те правят каквото си искат! Сигурен съм, че в западна европа изобщо не е така и шофьорите на тези коли имат поне основно образование! Така стоят нещата в БГ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.