Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:16 23.06.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Всички каращи BMW са селяци!нови [re: Smeshnik]  
Авторzlatadama (Нерегистриран)
Публикувано29.03.05 00:49



Ma w tozi forum niama li moderatori ??? Sto ne gi triete takiwa PALIA4OWCI kato tozi



Тема Re: Абе майни, под...нови [re: Ascona83]  
Авторпpиятeл нa бмв (Нерегистриран)
Публикувано30.03.05 20:50



Абе ти АСКОНА 83 за какъв се изживявяш?Всичко знаеш,всичко можеш и прочие.Всъшност си въздух под налягане,пълна скръб си.Знаеш приказката за лисицата и гроздето.И твоята работа е същата,като не можеш да имаш BMW и трябва да плюеш като камила наляво и надясно.БАВАРЕЦЪТ Е БИЛ,Е И ЩЕ БЪДЕ ВИНАГИ НОМЕР 1.



Тема Re: Абе майни, под...нови [re: пpиятeл нa бмв]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано31.03.05 08:50



Нещо си се объркал колега, аз нищо лошо не съм казал за бмв, освен че е скъпо за подръжка(но ако това е лошо), относно гроздето мога да те уверя че никак не ми е кисело, имал съм бмв, беше ми го подарил баща ми(323 междинка както му викаха).

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Abe pi4...нови [re: Ascona83]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано01.04.05 21:42



ne znam za tebe ama az 100 pati bih predpochel avtobusa pred schupena Askona ot 83-ta godina. Ta tova si e na 22 godini bangiq be 4ovek, estestveno 4e e po-dobre na avtobusa otkolkoto da se izlagash s takav taralqsnik!



Тема Re: Abe pi4...нови [re: gogo]  
Автор Mimo-2OOE (Мерцедес-фен)
Публикувано01.04.05 23:00



Ти от къде знаеш, че кара счупена Аскона! То ако беше така щях да си сменя ника на Cayenne turbo S

Продължавай да вървиш...


Тема Re: Abe pi4...нови [re: Mimo-2OOE]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано02.04.05 09:07



Колега остави децата да си мислят че асконата е счупена и я карам.
А що се отнася до автобуса, по-добре на трабант дърпан от магаре да се возя отклокото на автобус!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Ханови [re: Ascona83]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано02.04.05 10:30



каза го...оня пък го било срам от Аскона....смешко...изкарвай си сам парите, пък да видиш тогава как и Рено 5 ще ти хареса!



Тема Re: Ханови [re: Vlado-BENZ]  
Автор DOHC (непознат)
Публикувано04.04.05 10:24



Ne znam kakvo to4no protiv BMW imate no az moga da kaja zamo edno, kolata si e syvsem nared, oba4e kato marka naistina q osraha razni selqni, bezmozy4ni tipove i razni drugi podobni s debeli vratove.
Az li4no imam 320 6estak i moga da kaja 4e tazi kola ne moje da se s4upi, prosto ne moje. Kazvam go za6toto osven neq imam i Audi, osven tova sym karal dylgo HOnda.
Kato ka4estvo e ne6to, s koeto malko drugi, mogat da se pohvalqt. Edinstvenqt nedostatyk, koito az ustanovqvam e po-visokiqt razhod, prosto BMW-tata si gorqt pove4e, tova e.



Тема Ascona 83нови [re: DOHC]  
АвторBMW (Нерегистриран)
Публикувано04.04.05 19:30



Lele toq Askonata. Ami ako ne beshe tati da ti podari kola za 18-q ti rojden den kvo shteshe da karash a? Nqma da se vozish na reis li? Xaxxaxaa Ta az imam chustvoto che ti si takova mamino(tatino) sinche che dori i pari za trabant nqma da mojesh da izkarash! Xaxaxaxaax



Тема Re: Abe pi4...нови [re: Ascona83]  
Авторgogo (Нерегистриран)
Публикувано05.04.05 21:13



Ami kvo karash be kompetent? Rolls Roys Phantom, zashtoto imash vkus kam elegantnite koli, ili Lamborghini Gallardo, zashtoto ti haresvat po-sportnite?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.