Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 25.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема БМВ - най-тъпата кола  
АвторГлapyc (Нерегистриран)
Публикувано08.02.05 12:42



БМВ-то е най-тъпата кола, защото:
1. Лапа много бензин
2. Всички тапанари в БГ карат БМВ-та
3. Последните модели са много шумни и нямат никаква изолация



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Автор XaMaB (откачалка)
Публикувано08.02.05 16:32



1. ако не го караш не лапа
2. всички тъпанари карат голф тройка
3. ами вземаш 2 мадами с силикон да те уплътняват.



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано10.02.05 15:33



vsichki turtzi i tzigani sa s mercedes pak i mb-to ima dobar start :)



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Автор DOHC (непознат)
Публикувано11.02.05 14:38



ha de



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Автор ir (01010111)
Публикувано11.02.05 16:09



"БМВ-то е най-тъпата кола, защото:
1. Лапа много бензин
2. Всички тапанари в БГ карат БМВ-та
3. Последните модели са много шумни и нямат никаква изолация"

Хехехе явно си доста ограничен, завиждаш на другите за нещо което нямаш или просто си запълваш времето с писането на глупости вместо да вземеш малко да се образоваш.

1. Мит и легенда за хора които никога не са притежавали автомобил от любимата марка.
2. Изключения на обратното винаги има, но за съжеление "тъпанарите" с ниско прелитащи самолети Голф 2,3 са почти 100%.
3. Това пак касае 1т.

Айде със здраве.





Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Автор Cлaвиk (wellknown)
Публикувано18.02.05 09:49



Преди да ми откраднат BMW-то (540) ми беше добре, поради няколко причини:

1. Гореше ми 12 градско
2. Не я поддържах, просто защото нямаше нужда
3. Не избивах комплекси както повечето шофьори със смешни коли
4. Въобще не беше шумна.. дори напротив... има специфично мъркане, което ти с твоята кола никога няма да чуеш
5. Не гледай 15 годишните БМВ-та, които ги купуват за по 500 евро вън.. те не са ти критерий за марката



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Cлaвиk]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано18.02.05 10:21



Екй колега с тоя 4 литров мотор, градско сигурно 12 ти е горяла на място и понеже си бил в града та така и разхода и 12 градско!!! Уважавам марката, имал съм 323, харесва ми колата, особенно стара 5 серия(не най-старата) обаче че харчат много БМВ-тата си е ясно на всеки!!! Много коне, много трева искат да пасат, нема какво да се убеждаваме тука в таксиметраджийски разходи!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: misho]  
Автор byahaha (непознат )
Публикувано19.02.05 16:02



na maikati y analniq otvor Mercedes se kara ot cigani ama mnoo si tup be



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Автор Coupe 111O (непознат )
Публикувано04.03.05 21:32



Верно си е,че не са икономични спор за това не бива да има.Ама и кефа от вървенето е несравним.



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Coupe 111O]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано04.03.05 22:54



Спор да няма как върви!!!
Смятам че който може да си позволи БМВ няма да мисли за икономий от гориво...

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!


Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Ascona83]  
Автор butaloto (непознат )
Публикувано18.03.05 17:00



Айде стига сега, ,,умрелите'' мерцедеси да не би да харчат по малко ???



Тема Айде айде...нови [re: butaloto]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано19.03.05 11:53



...стига сега, абе що все като се заговори за бмв, и всички вместо да го защитават него, плюят мерцедес....ма**а му стара, опасни сте...сега кво се връзвате на тоя задник дето е постнал темата. Първо бих казал че БГ не е критерий за това коя кола като марка е скапана, гледайте в чужбина само прокурори и т.н. карат бмв и мерцедес, всеки знае че старата 5-ца тая с 4-те фара си е била наречена "мениджърската лимузина"...айде стига глупости, ми пич, като не искаш да караш "най-скапаната кола" купи си опел хаха той и гори малко, астричка, 1.6-16V дето на километража пише 230 хаха
Абе пичове, карайте си БМВ-тата и Мерцедесите, и Аудитата, и другите да си ни плюят, боли ме фара!
Обаче сега да обиждаш Мерцедес че е умрял....брато, ако говорим честно и откровенно, разликите в динамиките на два идентични модела на двете марки е минимална, друг е въпроса че просто усещането в биймъра е по-така....по-нашенско....



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
АвторFENlX (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 01:50



TAPA E MAIKA TI NE KOLATA
KATO HAR4I MNOGO NEMA DA SI KOPUVASH BE KAPUT !



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: FENlX]  
Авторebre (Нерегистриран)
Публикувано03.10.06 03:12



Mercedes ili drugo kazano ciganska me4ta(mangalite da si karat mercedesi mene mi ne trebva)!!!Tova vseki 6te go potvurdi.BMW ne e nai tupata ima i po tupi nqma spor





Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
АвторCтoил (Нерегистриран)
Публикувано06.10.06 00:04



БМВ е страхотна кола защото:

1. има най-доброто окачване
2. има най-доброто ускорение
3. (и най-важно) - изключително търсена и желана кола е (не само в България но и по цял свят), поради което запазва цената си и е много добра инвестиция. Купи си едно чисто ново хюндайче и след две години ще го продадеш за два пъти по-малко пари.



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Cтoил]  
Авторebre (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 16:01



BMW:
1.Ne e s nai dobroto oka4vane prosto ima sravnitelno dobro oka4vane
2.Za nai dobro uskorenie e absurd da govorim.Pove4eto koli ot tozi klas imat mnogo po dobro uskorenie ot BMW,daje i koli ot niskite klasove imat po dobro uskorenie.
3.Suglasen sum 4e staro BMW moje da se prodade na dobra cena no tova e samo za6toto ima glupaci koito ne razbirat ot koli i gi kupuvat





Тема по тихичко, че още спим!нови [re: Глapyc]  
Автор TиMoTдиM™ (Трън в окото)
Публикувано22.10.06 09:38



БМВ-то пич, както и Мерцедеса, а в този ред на изброяване и Аудито лапат бензин, но за сметка на това, че караш кола, а не отиваш до точка "А" с превозно средство, ако въобще правиш некфа разлика.

Това дали всички тъпанари карат БМВ е трудно доказуемо, но за да може да си позволиш едно хубаво БМВ пич, забележи, трябва да имаш поне акъл за да може да изкараш пари та да си го купиш, а това само по себе си, не е лошо, като се има предвид, че тоя тъпанар може да изкрава пари от такива умници като теб.....нали


НЯмали изоилация викаш, ми направи малко рекламация по заводите. Може да ти приемат думите навътре и в най добрия случей да ти се посмеят, а в най лошият да ти се изхилят ако е лично, ама едва ли......


Па смени текста бее, па неа ме разберете!


Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Автор ивaнивaнич (турист...)
Публикувано27.10.06 11:40



тъй като първият ти коментар е относно консумацията на гориво с право ще предположа,че или нямаш парички или си скръндза


освен това-макар,че аз съм привърженик на бензиновите мотори ако не ти е известно съществуват и други алтернативи.
Иначе народа е казал:"гладна кокошка-просо сънува",а също "гроздето е кисело"
мисля,че си "некъпан амбрияж" дето го сърби някъде и търси кой да му тегли една благословия-браво на теб елементарната провокация е много ефективен метод

"Защо всичко,което е достижение на Човека,не е достояние на хората?"

Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Авторняkoй (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 11:00



баси изказването
БМВ е най-тъпата кола, защото:
2. всички тъпанари карат БМВ

добра причина БМВ да са най-тъпи :)
имам 2 у нас и все никой не ми вярва колко малко горят. особено за колнете и масата си.



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
АвторГoroл (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 09:09



Не само че BMW е тъпа кола, но и тия дето я карат са тъпанари, селяндури и простаци





Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: XaMaB]  
АвторПeн4o (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 09:12



На майка ти путката ще уплатня със силикон, че много си я разширил с тъпата си глава





Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Cтoил]  
Авторacт (Нерегистриран)
Публикувано16.11.06 09:14



България за теб е Перник, а света 30 км околоневго. Ей мноо си тъп, кът свински гъззз и кат всеки един педерас дето събрал на родадта стотинките да си купи ръждив въртогъзляк и после тегли заем за газова





Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Гoroл]  
АвторBojo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.06 00:58



Абе вие, групата агенти-провокатори... Що не вземете да млъкнете бе? В 2 форума флизам и все една и съща тема <за различни коли> със почти едни и същи хора които плюят по марките.Ще взема да разгладам и при другите марки..
Аз не мога да разбера какъв ви е проблема? Комплекси ли нещо, какво ли? Щот ако са комплекси- има си специалисти. Идете там. Ако е нещо друго- направете си една асоциация, фондация или каквото там се сетите "Ние мразим колите на другите" и правете манифестации с лозунги, песни и скандирания. Сигурно си нямате коли и ви е яд на тия които имаме. Как пък все вие сте най-умните и най-отраканите и не карате каруци. И като едни просветители се мъчите тука да ни отворите очите.
Айде няма нужда.
Всеки кара за каквото е изкарал кинти. И каквото разбира се го кефи. И от кога да го ева, колата стана критерий за това кой е най-умен и кой къде е расъл? А и да ви кажа, че човек наистина може да се хвали и "гъзарее" насам-натам с колата си, ама според мен това са тинейджърски изпълнения. И самия факт че ги споменавате... Е да де, ко да чакаш от тинейджъри. :)
И както се казва: "Нека водопада от нападки и простотии да започне сега" :)



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Bojo]  
Автор323 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 01:23



И една съществена разлика относно двигателите на БМВ и МБ - с верига са за разлика от рено, пежо и прочее еднодневки.



Тема Re: 323нови [re: 323]  
Автор325i (Нерегистриран)
Публикувано03.01.07 13:14



И колелото ми е с верига бе брато

Ама с ремък ба4ка по тихо двг-то .Веригата просто рядко се сменя,ама това си е отживелица бе брато!
Мене колата ми е за гъзария пред мацките,ако ми требва да се предвижвам о6те 6тех да си карам ЗАЗ.Лошото е 4е тия с БМВ-та имат репутация на прости селяни задръстили София и само тъпи селски путки ми остават да забия с БМВ.Препълни се с стари БМВ-та в Бг с млади селян4ета за съжаление на марката



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Автор KingMidas (непознат )
Публикувано10.01.07 12:10



Явно не всички тъпанари карат BMW-та,след като,ти не караш,(или поне стакова впачатление оставам)...не знам...
По целия свят, тези коли се карат от богати и успели хора и аз се радвам,че в България има много такива..

Като не ти харесва караи москвич,пий домашна ракия и носи дънки панака...да ти....майката.....нещастник....



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: KingMidas]  
Авторбaвapчeнцeнцe (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 17:29



Но явно много ЗАВИСЛИВИ тъпанари, които карат всичко друго, но не и БМВ!
Ква е тая злоба и тая завист бееее ..?
Аз като си прелитам покрай разни там фиати, рена, пежа, тойоти, 2-ки, 3-ки.... и т.н ламарини, не изпитвам никаква злоба бе и не завиждам на никого от тея дето се правят на "състезатели" в тях. Просто им показвам как изглежда бавареца отзад. Хахаха....хъм !!



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
Автор ESPER (грандоман)
Публикувано14.01.07 18:08



... Казало аки-то и паднало в дупката!





Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: ESPER]  
Авторбaвapчeнцeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано14.01.07 21:44



Не така бе espero!
Ти нали от тая дупка, драпаш да излезеш, а?



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Ascona83]  
АвторTpиФopc (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 19:37



Моля да прочетете това, пък сами си правете извода за шум, изолация и разход.
1. Карах БМВ 316 и 93-та модел с всички екстри без автоматик, ЕСП и задни ел стъкла. Беше херметик - номер 1 изолация - при 180 на магистралата нищо в купето - само "специфичното мъркане на двигателя" както се изрази някой по-горе.
2. Баща ми кара 525Д от 2002-ра последните от старите, фейслифт, поръчково. Да, шумни са новите БМВ-та, няма спорт. Гори градско 10 нафта - горе изказванията за среден 6.6 можете да си мечтаете за толкова икономично, може би само 318д ако не се кара в София може да докара такъв нисък разход.
3. Наистина има значение в кой град с кара колата. В София БМВ-то гореше 11, в Казанлък - 9
4. Сега карам Тойота Корола 2006-та хечбек. 1.4 Дизел, 90 коня, Автоматик. 1-ви впечетления - много добри, в последствие се оказва - също толкова необезшумена колкото едно БМВ 525д 2002-ра година. Шофьорската седалка както и да я настройвам, не мога да залепна за нея като на БМВ Е 36 (отчитам, че съм карал всякакви националности и класове коли и седалката на БМВ си е седалка на БМВ!!!). Иначе за разхода - автоматика в София на задръстванията за последните 60 км на ЯКИ задръствания ми даде 7.3, а то отчита на спряло положение 700 гр. нафта в/ъ 0 км, понеже не мърдам, реалното е под 7.0. Който желае да си купи БМВ да знае, че новите наистина ги развалиха. Аз ако имам пари ще си купя ЛЕКСУС или АКУРА - това са колите. Особено последните хибриди на Лексус мачкат в класовете си! Сега се очаква и да смачкат еС-класата на Мерцедес с еЛеС600 Хибрид - 380 коня - 10 градско бензин. Това беше от мен - който каквото иска да си купува!





Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: TpиФopc]  
АвторTpиФopc (Нерегистриран)
Публикувано22.01.07 20:40



И видях горе нещо за ускорението ... от 0-100 да, но от 100-200? Я пак да си спомним за какво е проектирано БМВ? Да си го караш в града бавно или да го караш бързо? БМВ 316и 103 коня с 4-ма човека прави крив Голф 2-ка ДжиТи 110 коня с 3-ма човека, като Голфа дърпа със 100 метра, а след това ГО ИЗЯДОХ КАТО СПРЯЛ!!! След 180 му видях само фаровете в огледалото за обратно виждане и пак ще го кажа - новите не са добре обезшумени, но ако попаднете на качествено БМВ - НЯМА ДРУГА КОЛА!



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: TpиФopc]  
АвторCтиra rлyпocти (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 22:33



Много сте отворени бе.Вие където карате БЕЕМЕБЕТА И ТРАБАНТЦЕДЕСИ се правите на много оборотни и на много уникални но и двете марки са просто коли и нищо повече.Целта на колите е да ви закарват а не да ги бутате.Такива лайнари където карат още малки колички се изхвърлят тука неподготвени.BMW и Mercedes са марки като всички друти и нищо повече и нищо по малко.Ако мислите че сте повече човек от някой който кара Голф 2 например много се лъжете.А за състезателните нужди няма какво да спорим.Всички БМВ-та ускоряват като камион на баир и тука спор няма.Тук чаря е Корвет.Но това че ФИАТ Пунто би БМВ нов модел просто е нещо неособено ако питате мен.Защото всички автомобили си имат предимства и недостатъци.



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Cтиra rлyпocти]  
АвторTriForce (Нерегистриран)
Публикувано23.01.07 23:40



Пътувай ти от София до Бургас с Голф 2-ка тогава! Че като стигнеш там, все едно си изорал нивата!



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
АвторBMW_FeN (Нерегистриран)
Публикувано03.02.07 16:59



BMW-то е най-добрата кола а вие като нямате пари си карайте лагерните колички!!!





Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Глapyc]  
АвторBaнko (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 13:31



Мале-мале,страшна работа

то бяха думи:думи:думи,бъдете Човеци един с друг бе пичове!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Сегааа , имам сериозен въпрос към тези който биха желали да ми дадът разумен одговор.
Мисля да си купя BMW520i 99-2000Г. производство моля за съвет,+ве и -си защото алтернативата ми е AUDI A6 пак 99-2000г.
Харесвам много и двите марки и се двуумя,питам за да взема някакво решение.



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: TpиФopc]  
Автор reservoirdogs (непознат )
Публикувано08.02.07 18:00



Пич,откъде я взе тая корола автомат?Брат ми си купи миналата година корола 2.0 дизел и не можеше да му сложат автоматична скоростна кутия



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: reservoirdogs]  
АвторTriForce (Нерегистриран)
Публикувано11.02.07 01:22



На въпроса за КОРОЛАТА - Автоматик ММТ се предлага за Корола и Айго само за 1.4 дизелов двигател.
На въпроса за БМВ-то - Ами на Ауди им куцат много предниците и въздупните им филтри са ниско. Влизаш с по-голяма скорост в някоя непочистена улица, влиза ти вода в двигателя и ти блокирва. На БМВ-то преди 2001-ва година 5-ците им куца електрониката. Но пък за 15-20 хиляди лева си е много добра инвестиция! Баща ми кара 2002-ра последните поръчки и е ненормална! Мен ако питаш - БМВ-то. Ауди само модел след 2005-та година!



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Ascona83]  
Автор4 ski (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 11:33



Ха така,наи накрая се сети един каде е ключа за палатката

BMW била тъпа кола ,много горяла ,имало шум и какво ли още не. Ами гори ама варви а ти като нямаш пари да я подържаш и да и наливаш бензин проблема си е твой. Обаче то като няамаш кинти да си купиш нешто наи лесно е да го отречеш тотално за собствено успокоение.Иначе стоиш и се облизваш всеки път когато покрай теб мине някой наточен баварец обаче като имаш 5 лева в джоба за цял ден за кафе и цигарки и веднага BMW става тъпа кола кадето гори много.Айде да си имаме уважението.А за циганите че карат само BMW и Mercedes това вярно ама те и във космически кораб да седнат пак са си цигани,така че това да не ни притеснява.Избиват комплекси завалийките



Тема Re: БМВ - най-тъпата коланови [re: Baнko]  
Автор325 (Нерегистриран)
Публикувано04.03.07 23:30



[Мисля да си купя BMW520i 99-2000Г. производство моля за съвет,+ве и -си защото алтернативата ми е AUDI A6 пак 99-2000г/i]
еми кво да ти кажа мене и двете не ме кефят,но все пак бих казал А6 за мене е по малкото зло.все пак подкарай ги и двете и сам ще осети6 коя те радва повече.Заведи ги на диагностика за да си наясно кво те чака след покупката.Дано си приготвил доста пари





Тема Re: БМВ - най-тъпата кола(nai Qkata)нови [re: XaMaB]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 14:32



xaxa Lapalo benzin mi zavisi ko kara6 ... az iam 318i 4 cilindara super e gori 7 -8 i e bega4ka golqma na magistralata 190 gi podarja . a si4ki selqni to4no pak karat goflove i mercedesi xaaxax golf na magistralata kat odq za sofiq az sam ot bs naprao gi praq ludi teq golfove te pove4e ot 160 ne mogat da dignat pak da podarjat......



Тема Re: БМВ - qkata коланови [re: Cлaвиk]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 14:35



bmw si e bmw e tva e kola deto iska karane i benzin tvae .4astite i bili skapi 4e tq nikoga ne se razvalq. Pak motora si e napraoo super.Te lapetata sigurno nqmat o6te knijki i sa gazarqt s golfove...



Тема Re: БМВ - най-qkata коланови [re: TpиФopc]  
Автор xaxqxxqxqs (непознат )
Публикувано11.03.07 14:41



SAMO BMW E NQMA DRUGA TAKAVA KOLA,BEZ SPOR
bavareca gi prai e ....


HULIGANA NA AUTOBANA





Тема Vsqka kola ima ne6to v sebe siнови [re: xaxqxxqxqs]  
Автор slifar (непознат )
Публикувано12.03.07 20:26



Nemoga da kaga BMW sa nai-dobrite za6toto vsqka marka ima ne6to v sebesi koeto q pravi unikalna sprqmo drugite.



Тема Re: Vsqka kola ima ne6to v sebe siнови [re: slifar]  
АвторTriForce (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 20:50



Правилно - Всяка кола има нещо в себе си! Пежо се продава с 1 година гаранция - обърнете внимание, че новите джиесеми са с 2 години гаранция!!! Ситроен, особено Ц2 и Ц3 имат такива дефекти по ходовата част, че се чупят на поразия. Абе френска кола - НЕ ВИ ТРЯБВА! От Германските напоследък Ауди дръпнаха, но само за автомобили след 2005-та година говорим. От Японските автомобили, да ме убиеш, на Митсубиши и СузУки не се качвам. Може Нисан, но само моделът "Примера". На Голф-а спричките са номер едно .... особено, ако пред него карам с БМВ Е36, бия спирачки и Голф-а спира направо в мен. Скоро 1 колега с един СААБ 93 блъсна БМВ ... явно спирачките не са зле, а? Американските "Джип" са много здрави - лично съм карал доста, но не са сполучливи. Относно разхода на гориво - я погледнете последното 525 Д и ми кажете как може да гори автоматика 9. градско, а да е 200 (197) коня? ТА както обичам да казвам - ИСТИНАТА е ЕДНА - БМВ се казва тя!!! В момента карам НОВА Корола, но татенцето не обича СТАРИ работи. Новите БМВ са доста скъпи, затова хората ги е яд и карат РЕНО (ЛАЙНО), ПЕЖО (Много яки дефекти), Мерцедес 190 (тва ми е набор) или Мерцедес 124 (тва е набор на приятелката ми). Може да се изпише още много, но ще оставя хората да се дразнят на новото (2007) купе-кабриолет на БМВ, което доста ми хвана окото!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.