Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:33 11.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема KAK SA TALIGITE?  
АвторAMG (Нерегистриран)
Публикувано22.08.04 15:08



BEMVARCITE,A?DAITE MI GO NA AMG-TO!HA-HA-HA-HA
I s usmivka na usta 6te iduham ne4ia kola.



Тема Re: KAK SA TALIGITE?нови [re: AMG]  
Автор ZLEKS (zapoznat)
Публикувано01.09.04 23:18



priqteliu 6to ne hodi6 na selo da se bega6 s karucite,ami si sednal tuka da se barka6 na horata vav foruma........na drago sarce bih ti dal edin urok s moq "francuzin" ta da mirqsa6........aman ot takiva vazdu6ni sastezateli.............a,i o6te ne6to......kompleksi se izbivat i po drugi na4ini.........potarsi gi............are bate sa hodi da lusne6 tabelkata amg,izmii si krakata i si legai



Тема Re: KAK SA TALIGITE?нови [re: ZLEKS]  
АвторAMG (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 20:55



are we piklio, dai go widime toq "francuzin", 6to ne kage6 kakvo kara6. Ne6to se stesnqva6 mai, 4uvstvam, a? каji si pyk posle ela da mi govori6 za uroci. Sme6nik, urok 6e mi dava....




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.