Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 13.06.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Niama po zle ot BMW  
Авторtarikat (Нерегистриран)
Публикувано23.05.04 23:36



bez da se obijdate ama tva BMW sa ebati taligite.
Po lo6i koli ne znam
1 struvat mnogo pari a kvo? 4upat se ne sa koi znae kakvo nito kato dizain nito kato udobstvo
2 har4at mnogo a varvat malko- e po smotana marka v toia pokazatel niama.
3potdrajkata im skapa a se 4upat iako
4uj golemi udobni koli a kato patuva6 1-2 4asa ot zad i se shva6ta6 6tot e tiasno i neudobno
i v zaklu4enie kvo moga da kaja li???? mi toia det si e kupil BMW go kupuva samo za da izbie kompleks 6tot koi normalen bi si vzel skapa tro6a6ta se (v pove4eto slu4ai stara) bu4a6ta har4e6ta i nevarvia6ta grozna i neudobna kola aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?????????



Тема Re: Niama po zle ot BMW [re: tarikat]  
Авторzmej (Нерегистриран)
Публикувано25.05.04 11:47



Mozhe i praw da si, no jawno priwli4at wnimanieto na "nekompleksiranite"



Тема Re: Niama po zle ot BMW [re: zmej]  
Автор white_shark (без спирачки!!!)
Публикувано26.05.04 23:08



ti si mnogo zle vei tebe da te zabluskat s 90-100km/h v dupkite i ti 6e se razbie6.kupi si tank kato iska6 da ne se 4upiudosbstvo ima daje mnogo.za skupa skupa e ama si se otpla6ta kolata....poddrujkata si e normal...6tom ima6 pari za BMW 6e ima6 pari i za poddrajka.aide vzemi se obrazovai malko i mi kaji koq kola 6te izdarji bez remont po neq???nqma takava za jalost

Той е малък,но вече знае!!!


Тема Re: Niama po zle ot BMW [re: white_shark]  
Авторzmej (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 10:54



Pi4 wzemi pro4eti koj kakwo e napisal. Mislja, 4e toq otgowor ne e za men



Тема Re: Niama po zle ot BMW [re: white_shark]  
Авторtarikat (Нерегистриран)
Публикувано27.05.04 22:58



i kvo se otpla6ta a?????da mi kaje6 4e ne se se6tam tva 4e se 4upi li?????
ka4i se v druga kola i posle kaji 4e BMW e udobno. MNOO ZLE EI. vozi tvardo a e nestabilno kato vartburg sedalkite mu tvardi a ne darjat dobre.

A ne znam koi e kompleksar az si karam 4isto nova kola a edin sased si kupi 5 godi6no BMW za sa6tite pari i samo se hvali BMW-to ta BMW-to.
1 Izbrah si ekstrite cveta i dr takiva
2 kolata e v garancia
3 nikoi ne ia e ra4kal predi mene si4ko se znae
4 si4ko i e novo- gumi nakladki saedinitel i dr. pone 50 000 6te karam bez da pipam ni6to
A BMW SI E ZLE I ME DRAZNAT POVE4ETO 6OFIORI NA BMW 6TOT SI MISLAT 4E KARAT KOLA> HVALAT SE HVALAT SE PO DOBRO NIAMALO EBATI SLU4AIA A AZ PROSTO SMIATAM 4E TVA NE SA KOLI AKO MOJETE OBORETE ME
a za tia pari det si kupih NOVA kola mojeh po4ti vsiako BMW nad 2go da si zema A i niakoia nova 3-ka taka 4e ne me izkarvaite mene kompleksar ami se zamislete kvi ste vie 4e gi hvalite tia baraki



Тема Re: Niama po zle ot BMW [re: tarikat]  
Авторзмeй (Нерегистриран)
Публикувано28.05.04 08:58



Човече ти си този, който е дошъл в клуб БМВ да плюе и да се зяжда, така че сам си отговори на въпроса кой е комплексар.
Аз лично избягвам да абсолютизирам. Карал съм всякакви коли - мерцедеси, фордове, опели и др. В момента освен БМВ семейството ми има и една хонда и един експлорър. Аз съм на мнение, че и МБ и БМВ, а вече и АУДИ са с доста изравнени показатели и възможности и за неудоволствие на много хора те действително са си с класа над другите.
Освен това като сравняваш коли , сравнявай чисто нови, а не нова еди каква си кола и 5 годишно БМВ. Всичко се чупи, особено в БГ. Също така виж каква ще ти е колата след 3 години (те 60к са горе-долу толкова), зщото от средата на 90-те колите вече така ги правят, че се чупят в пъти повече от старите - ако не вярваш прочети статистики.
Повече няма да пиша, защото ми е ясно, че поста ти има за цел единствено да провокира, но тъй като днес така или иначе дойдох по-рано на работа и нямаше какво да правя, та понаписах това по-горе.



Тема Re: Niama po zle ot BMW [re: змeй]  
Автор instinkt (M Power)
Публикувано02.06.04 11:07



tarikat ne kazva6 markata na kolata si, za6to? sramuva6 li se?? a saseda ti se hvali za bmw to si makar i ot vtora upotreba

e to se li4i 4e si vleznal v kompleksi



Тема Тариката е доста прав и ще се аргументирам [re: tarikat]  
АвторPepper (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 12:38



Преди време в новия форум някой беше написал: БМВ се купува не с душа, а със сърце.

Аз страшно много исках да имам е36, жена ми също. Имахме 8000 лв. След много ровене и проучване стигнах до същите изводи като тарикат. Затова купихме хонда сивик само че по новичка, харчи ми 7 на 100 в града, много съм доволен, обаче си ме влече към немската тройката. Непрекъснато гледам обяви на баварките от трета серия и си фантазирам че ще продам хондака някой ден и ще купя баварец ако изскочи изгоден. Знам, че няма да стане, душата не ми позволява. Преди да купя хондака ходих на огледи поне на 5 тройки. Сега съм наясно - БМВ се купува девствено, недокоснато от чужда ръка. Останалото е компромис.



Тема И още нещо [re: Pepper]  
АвторPepper (Нерегистриран)
Публикувано02.06.04 12:59



хондата ми харесва защото е пълен инжекцион, 16 клапанов. Единствения аналог от БМВ е 318is, а там цената вече е значително по-висока, скача и разхода. Не съм съгласен, че не вървят, но защо, мамка им, на спортни бегачки слагат 8 клапана, а на смръдливите японци всичките им таралясници са с по 12 или 16 клапана, дори дъртите.



Тема Re: Niama po zle ot BMW [re: tarikat]  
Авторebor (Нерегистриран)
Публикувано03.06.04 13:02



Такива писания очевидно са продиктувани от една единствена причина - завист. Просто не си заслужава коментара.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.