Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:01 24.09.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема До всички от клубанови  
АвторMegane dTi (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 09:45



Моля карайте плътно вдясно, че правите задръствания с вашите "бегачки" тип "тройния стоп", дето са набор на баба ми...



Тема Re: До всички от клубанови [re: Megane dTi]  
Авторmegane dTi (Нерегистриран)
Публикувано27.01.04 14:18



sorry! истината боли...



Тема Re: До всички от клубанови [re: megane dTi]  
АвторAsen (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 02:00



Я да чуем ти с какво си .....с каквото и да си, а като ти гледам мерака да влизаш в конфликт, явно и акъла ти е като колата - грохнал. Хващам бас че веднага ще се налепят кандидати с Е30-ки (двоен, троен стоп), които да ти разкъртят малолитражката ......



Тема Re: До всички от клубанови [re: Asen]  
АвторAckaтa (Нерегистриран)
Публикувано15.02.04 22:20



Адаш, много ви е грешно убеждението , че само немските двигатели са най добрите. Само ще ти кажа че това Рено ще разпърди всяка ваша бега4ка със същата къбатура!



Тема Re: До всички от клубанови [re: Megane dTi]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано17.02.04 14:29



Извинявай ама това "DTI" не е ли дизелов двигател?

u can run, but u will only die tired



Тема Re: До всички от клубанови [re: Megane dTi]  
Автор Meggann (сладка отрова)
Публикувано20.02.04 11:12



Macko, da te svetna tochno za tri neshta:
1.nie s nashite begachki VINAGI i absoliutno VINAGI karame plutno v LYAVO, (tova e s ednichkata cel da ne ni ostava vreme da zabelyazvame takiva patki kato tebe s izturbushenite im koli...tova e ako izobshto imash kola!)
2.I da sa nabor na baba ti E30-kite 2-niya i 3-niya stop sa edni ot nai-dobre darjashtite se sa vazrastta si koli.Bi li miu spomenal za ford ili opel na tazi vazrast koito da sa taka zapazeni e s takiva pokazateli i sled 20 godini(za poslednite modeli izobshto nyama da spomenavam ...shtoto kogato faktite govoryat i Bogovete malchat)!!
3.Ne mi kradi nika, zashtoto pochvam da se yadosvam seriozno i ako te nastigna s E30-kata si yakade shte ima pregazena kifla!!!!

Внимавай какво си пожелаваш......


Тема Re: До всички от клубанови [re: Meggann]  
Автор lvo_Dinkov (реставратор)
Публикувано22.02.04 17:15



Без намерение да се заяждам, но вигаги, когато някой с 20 годишен таралясник(и аз карам такъв, спокойно) почне да обеснява, че карал кола, която била изтребител и всички останали коли били "изтърбушени", се сещам ту за Мерцедеса със залепените с тиксо дупки по калниците, който купи един колега от клуб Мерцедес, ту за скъсалия ми се заден мост от ръжда(Опел имам), ту за BMW- то, което боядисваха заедно с моята кола и за липсващите му прагове, ламарина под резервната гума и предна престилка, които не бяха свалени, а просто изгнили.
Колега, караме антики, пропускам факта, че някои(ако са пораснали, де) са все още с детски акъл и единственото, което ги вълнува е "да си мерят пишките". Колкото и да ни се иска и колкото и да са ни хубави колите, са на преклонна възраст и здравия разум казва, че от време на време е желателно и да се прибираме в дясната лента, по- здравословно било.
Безаварийно пътуване на всички!

Редактирано от lvo_Dinkov на 22.02.04 17:17.



Тема Re: До всички от клубанови [re: lvo_Dinkov]  
Автор Meggann (сладка отрова)
Публикувано23.02.04 10:23



Колежка съм!
И ако на твоята кола са и изгнили праговете и всичките железарии аз в моята влагам неимоверно много средства и усилия и наистина е една от най-добре вървящите и най-добре изглеждащите Е30-ки в София!
Доказано е е не един път.
И не си меря пишката защото нямам такава.
Просто съм влюбена в колата си и правя всичко възможно, за да я поддържам на ниво!
п.с.Моята е на 15 годинки още е тийнче...не е на 20 !!!

Внимавай какво си пожелаваш......


Тема Re: До всички от клубанови [re: Meggann]  
Автор lvo_Dinkov (реставратор)
Публикувано23.02.04 11:43



Извинявай за обръщението, колежке
И аз съм влюбен в колата си(с риск да отегча останалите, които вече са я разглеждали по другите клубове, за което предварително се извинявам, можеш да и хвърлиш едно око

). И по нея няма изгнило, защото всички ламарини или повечето от тях са подменени с нови. Идеята ми беше, че(изключвам фенове като теб, мен и останали колеги) ако се използва за предвижване от точка А до точка Б колата, след 10 години вече е една амортизирана развалина и са неуместни сравнения с останалите коли на тази възраст от типа "моята е по- хубава от нова, а останалите са кокошарници.
Надявам се, че ме разбра, пак подчертавам, целта ми не е да се заяждам, а да напомня, че вероятността да се повреди при 200км/h една 15+ годишна кола е доста по- голяма от една 3- 4 годишна такава, за което трябва да си имаме едно на ум и да сме малко по- трезви реалисти относно преценката за колите ни.
П.С. Не знам дали се изразих ясно, ако не съм- здраве да е, просто бъдете по- внимателни зад волана, не сме сами на пътя




Тема Меги, я ми кажи?! [re: Meggann]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано23.02.04 16:57



В кое точно си влюбена бе, душицо мила?!
От где толко малко пипе у теб, та набиваш пари и нерви в някаква кошара, без оглед на марката и модела???
За тия пари дето си вложила в това "Е-30", можеше да караш няколко пъти по-нова кола и то никак лоша, пък дори и да е по-бавна?!
Ей това се чудя на масата от хора посещаващи форумите, които не виждат по-далеч от носа си!!!
И веднага ще се обоснова - "Е-30" ли е най-най кола от всички произведени модели на "БМВ" или някоя друга марка - НЕ!!!
Защо не искаш да чуеш, че има и по-хубави, нови, бързи, красиви и т.н. коли от твойта или от цялата гама на "БМВ" във вашия клуб
Това според мен е ограничен мироглед и тесногръдо мислене, и защо, защото винаги ще има по-бързи, по-нови и по-красиви коли от която и да е марка, а за цена да не говорим!!!
Ако си направиш добре сметката може и да се сетиш, че колата ти струва колкото едно "БМВ" на 5-6 години, но ти си знаеш - таркаляй "перфектна" кола на 15 години, вместо някоя перфектна кола на 5 години
Само не се бутай у лево, че като застанем с "Cliomobila" - нема мърдане, ше треа да си рошиме перушината по светофарите, ако ме хванеш с бързоходната бабиера


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.