Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 17.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Rоver?нови  
Авторoriginal (Нерегистриран)
Публикувано23.07.03 22:17



Zdravejte,
Poneje nqma club Rover, a znam che mejdu BMW ( respect! ) i Rover ima tesni wryzki, zadawam wyprosa si tuk:

Reshil sym da kupuwam Rover, seriq 400 ili 600, godina 94-97.
Mnogo me kefi kak izglejdat teя koli, kakto otwyn, taka i otwytre. Obache sa dosta redki, i oсven towa dyrjat podozritelno niski cei, ta wyprosyt mi e:
Ima li smisyl da sekupuwa takowa chudo w Вylgariq? Ima li chasti, masjtori, кoiтоrazbirat ot takiwa koli i t.n.?
Osvent towa, kak sa kato kachestwo, syzdawat li mnogo problemi?

Mersi preдvaritelno!



Тема Re: Rоver?нови [re: original]  
Автор vazelindion (onzi bre!)
Публикувано24.07.03 02:50



ne se zabivai u tazi zi ulica??!!
ka4estvoto e nisko problemite-mnoo!
ina4e 4asti na CAR BORIS 3 u sgradata na BALKANCAR tarsish gosdin LEVI-parvia oficialen za rovar u BG-to/pridi da gi glatne BMW-dimek DARU/ i sled kat gi izplu!
ta 4ovececat sha ti se izradva oti s idna takvaz kula sha go hranish dobre i dalgo-aree i umnata!!

AKULATA MOZE DA TE NAPADNE SAMO AKO SI MOKAR!


Тема Re: Rоver?нови [re: original]  
АвторPop Hariton (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 12:05



Da ti kaza imam '99 Rover 414 ot malko powe4e ot godina. Wzeh go na 44000km, ve4e e na 62000. Doskoro njamah nikakwi problemi s 4arkowe, no na 60000 go zakarah w Daru za pregled. Prednite nakladki bjaha za smjana, i dadoh 300 ewro za komplekt. Ta taka - 4astite sa adski skapi, no v Daru im razbirat na roverite - moja januari 2003-ta go metnah w edna kanawka prez tawan i mi go oprawiha idealno. Dobre 4e beshe kaskoto shtoto ne mi se misli - okolo 10000 ewro plati zastrahowatelja za remonta.
Saveta mi e - ako si gotow da plashtash za skypi 4asti i darzish da e Rover - vzimaj go. Ako si po razumen za syshtite pari mozesh da poddarzash edna E36-ca



Тема Re: Rоver?нови [re: original]  
АвторФEHЪT (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 19:22



АКО СИ РЕШИЛ ДА СИ КУПУВАШ ROVER-НЯМА ДА СБЪРКАШ.НЕ СЕ КРАДЪТ,КАТО КАЧЕСТВО СА ПЕРФЕКТНИ,КАТО ЦЕНИ НА ЧАСТИ СА НОРМАЛНИ И НЯМА МНОГО МЕНТЕТА ЗА ТЯХ.ТАКА ЧЕ НЯМА ДА СБЪРКАШ.А НАКЛАДКИТЕ В ДАРУ НЕ СА 300 EURO,А ОКОЛО 100 ЛЕВА-ОРИГИНАЛНИ.АКО СЕ КОЛЕБАЕШ М/У 400 И 600-ИЗБЕРИ ШЕСТИЦА-НЯМА ДА СЪЖЕЛЯВАШ.



Тема Re: Rоver?нови [re: original]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано08.08.03 13:01



Ровър 400/600 - все модели, базирани на ХОНДОВИ модели. 400 е на базата на Сивик, 600 е на базата на Акорд-а (800 - на базата на Хонда Леджънд).

Моето мнение: щом толкова са ти харесали тези коли - "обърни поглед" към оригиналите - към Хондите. Примерно - Ровър 600 Интериа е 99% изкопиран от Хонда Акорд 5-а генерация (1993-1998) и двата автомобила са сглабяни в Англия (тази Хонда е английска сглобка), НО - Хондата е класи над Ровъра по отношение на здравина и качество на изработка. Също така, Хонда въпреки здравината си, недай си боже ако потрябват части - намират се.

Ровър 400 е същата история - базиран е на Англисйкия Сивик 5 врати, 6-а генерация (1995-2000). Но аз лично бих избрал пак Сивик, пак 6-а генерация (1995-2000), НО - Японските версий които са с 3 врати хечбек и 4 врати Седан - тези с големите, "ококолените" фарове. Спрямо Европейския Сивик 5 врати хечбек - те са по-хубави на дизайн, по-удобни и най-важното - Made in JAPAN

Понеже искаше съвет....

Иначе - каквото и да избереш - желая ти много и безаварийни километри



Тема Aide stiga.нови [re: ADH-Honda]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано08.08.03 13:17



Abe pich kachval li si se nqkoga v nqkoi ot tezi rovari. Ako ne si vzemi se porazhodi malko, dori i samo da nadniknesh. Kupeto na rovara e 100 pati po gotino. Mahagona e mnogo po dobar ot tozi na honda,vaobshte po kopeto se izpolzvat mnogo kachestveni materiali. Inache si prav che povecheto ot dvigatelite na tezi serii sa ot honda.
Karal sam Acord 98 godina s full extri i sam karal rover 620- Moga da ti kaza che rovara e po krasiv i otvatre i otvan.
p.s. Vseki ima vkus i sam izbira na kakvo da se vozi. Tova e moeto mnenie.


Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: Aide stiga. [re: KR-16V]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано08.08.03 13:21



Посочи къде в горното ми мнение съм казал че Ровър 600 е грозен !



Тема Re: Aide stiga.нови [re: ADH-Honda]  
Автор KR-16V (Бесния)
Публикувано08.08.03 13:54



Nikade ne si kazal che e grozen prosto kazvash che akorda e pati po kachestven. S tova ne moga da se saglasq. Kazah ti nai prostite raboti, sravni mahagona na acord i na rover 600- da vidish razlikata kakva e.
Verno che qponskite avtomobili sa dobri, no da me proshtavat obache, interiora im vse edno e vzet ot zrancho LAKY BOY



Няма значение дали караш бавно, важното е да не спираш.


Тема Re: Aide stiga.нови [re: KR-16V]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано08.08.03 14:05



Ровър-а е произлязал от Хондата - НЕ обратното

И ставаше въпрос за здравина по техническо отношение, относно Ровъровите двигатели и самото качество на изработка от Англичаните. А иначе - това че интериора на Ровър-а е в по-друг стил, в друга цветова гама от тази на Хондата и че има махагон - НЕзначи че няма Хонда Акорд с такъв цветови стил ! Има естествено - един автомобил можеш да го поръчаш в какъвто искаш цвят на екстериор/интериор, ниво на оборудване и т.н. Пак казвам - дизайна на интеиора и въобще целия интериор на Ровър 600 е взет едно към едно от Хонда Акорд 5-а генерация !

А и още нещо. Ако на Хондата интериора е взет от "зрънчо Лъко Бой", то на VW-тата интериорите са "делени с теслЪтЪ"



Тема Батканови [re: KR-16V]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано08.08.03 14:11



с цялото ми уважение към теб - грешиш :-))
Мисля че от махагона си забравил да видиш...колата

Наистина Ровъра ИЗГЛЕЖДА по-луксозен. Качеството му отстъпва на Хондата, за трайността няма какво изобщо да се говори - за капак наистина е правен с ноу-хауто на Хонда, а не обратното :-))) Вземи леко се поограмоти по въпроса.

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.