Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 02.06.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема novoto bmw 6 seriaнови  
Автор ku4eto (ciganski klo6ar)
Публикувано24.07.03 18:09



Kak namirate novoto popalnenie v semeistvoto na BMW?



Тема Re: novoto bmw 6 seriaнови [re: ku4eto]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано24.07.03 21:07



mi na snimki mi se vijda groznovatichko, prednicata, inache zadnicata izglejda dota dobre, nadiavam se na iave da e po-dobre ot vsiakade. neznam zasto no BMW imat edni ot nai-krasivite koli i naposledak iskat da si razvaliat imidja, parvo sas 7 seria, posle s 5ta i sega s 6sta . eto malko snimki:





Редактирано от c23O на 24.07.03 21:12.



Тема Re: novoto bmw 6 seriaнови [re: c23O]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 14:12



vseki si ima pravo na lo6 vkus :Pp

men ako pitah i 7-ma i 5ta i 6-ta seria sa izklu4itelno krasivi avtomobili!
a da ne govorim 4e tazi pod4ertana agresia sa4etana s zaobleni formi samo te uspiavat da ia sazdadat (pak moe mnenie).



Тема Re: novoto bmw 6 seriaнови [re: M]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано28.07.03 20:36



e, viarno e che seki si ima pravo na sobstveno mnenie i vkus . mi neznam, na men starata 7 seria mi haresva dosta poveche. za 5 i 6 seria ne smeia da obsajdam, stoto vse oste ne sam gi vijdal na iave, a tova e vajno, snimkite mnogo lajat. inache taz 6 seria izglejda iaka, kato izklucha prednicata, niakak si kombinaciata s farovete i reshetkata, strano stoiat, no da vidim



Тема Абе излагат се...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.07.03 20:38



...не е нормално това за БМВ, ама те ще го уволнят скоро този тъпия дизайнер, щото как виждаш 6-цата грозна да се изправи срещу SL-а на мерцедес...



Тема Re: Абе излагат се...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано28.07.03 22:41



abe 6-cata kak da e biva, obache 7 seria ne ia vijdam srestu S klasa i A8



Тема Точно това и аз се опитвам...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.07.03 09:15



...да кажа на моите приятели, ама те нали са малки пубертетчета и курвички, мислят си че разбират от коли, но аз ще ти кажа едно: този сегмент (на S-класата и 7-цата) е предназначен за хора които търсят нещо конвенционално, нещо класическо, в него няма място за чак такива драстични промени като махването на скоростния лост, може, но всичко се прави излекичко, типичен пример за такова развитие е SL-сериите на Мерцедес, именно затова те са жива легенда: въпреки че все повече млади хора са собственици на кабриолетите от висок клас, никой от Мерцедес не смее да промени SL-а драстично, защото той си има много почитатели и от по-възрастните хора, които са се скъсвали цял живот от бачкане, направили са нещо през живота си, и сега искат да намерят комфорт, лукс, авангардност, и въпреки това КЛАСИКА!!!
Right?



Тема Re: Точно това и аз се опитвам...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано29.07.03 09:31



da, poprincip e taka. MB, BMW i Audi sa kompanii koito riadko smeniat generaciite na modelite si, a i ne praviat tolkova mnogo drastichni promeni. kogato izleze novata 7 seria, mnogo jurnalisti se izkazaha che ima prekaleno mnogo elektronika(inat predvid kopchetata i bordovia komputar) koito ne sa za srednostatisticheskia potrebitel, no da vidim, v kraina smetka seki blaska poveche i poveche elektronika po kolite im.



Тема Не бе, няма лошо...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.07.03 10:05



...както знаеш, аз си падам малко рали-състезател, и не съм много за тези ел. помощници, но все пак аз за такива спортни изпълнения няма да си купя кола от този клас, нали така?
Няма лошо да се слага яко електроника в луксозния клас, той затова е луксозен, но не и да се променя цялостната концепция на автомобила...както направиха с 7-цата, дано 6-цата да е по-конвенционален модел...иначе просто няма шансове срещу SL-а, в крайна сметка дори такова бижу като Z8 (което за мен е истинска кола, е за такова чудо говоря, ръчни скорости, атмосферно пълнене...велика машина, която по мое мнения е по-добра от SL500, а дори и от SL55 , но онзи е мнооого мощен, БМВ-то няма шансове) трудно си проправя пазарна ниша сред Мерцедеса...



Тема Re: Не бе, няма лошо...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано29.07.03 10:30



mi poprincip i az ne sam za mnogoto elektroniki i ekstrichki, no vednaj imash li gi, svikvash s tiah mnogo barzo i sled tova ste ti lipsvat mnogo. az sega s tozi Mercham pochnah da svikvam mnogo losho, palen e s kvi li ne glezotii i kat tragna niakoi den da si kupuvam druga kola ste iskam da gi ima site nesta det sam sviknal s tiah, inache ste mi e mnogo tarsene. no to taka e s vsichko, ne samo s kolite. pitai me sega dali slusham kasetki ili dali ste si kupia film na VHS, nikoga. a pak sas kabelen internet kak barzo se svikva, sega i da mi davat pari, niama nikoga da se varna na telefonen modem. inache to i MB blaska sumati elektronika, no e viarno, 7 seria niama ravna, vapreki che edva li ste e za dalgo. no se pak men koeto poveche me pritesniava e dizaina, a skoro chetoh che v evropa iskat da vkarat zakon za minimalna visochina na prednicata na kolata, koeto ste reche che ako vzemat da go odobrat, sichki novi modeli ste idvat s izdignati prednici, egati groznite koli ste badat togava. iskali da go napraviat, stoto taka se namaliaval shansa da ubiesh chovek, ako go blasnesh. dano ne napraviat nisto po vaprosa.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.