Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:53 28.06.24 
Автомобили
   >> BMW
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BMW 525tds...????нови  
Авторhttp (Нерегистриран)
Публикувано02.07.03 16:35



pichove, kzhete neshto za tazi kola......
ili ot kage moga da procheta poveche.
po tochno me interesuva 525tds kombi s rachno skorosti....kakvi sa i pliusuvete i minusire...????
kolko harchi v grada i na pat s skorost 150-180km/h.....neka niakoi koito ima ili e imal da spodeli, zashtoto kakto znaem v praktikata vinagi e razlichno ot napisanoto po katalozite

marsi predvaritelno



Тема Re: BMW 525tds...????нови [re: http]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано03.07.03 11:50



Аз си търся такава от няколко месеца, но все не мога да си намеря нещо свестно.. адски неподдържани са всичките на които попадам. Ако пък намериш някоя прилична, то и искат 12500и нагоре за '93, което мисля, че е пълна простотия ... все пак 10 годишна кочина, вила тя и бмв..
Иначе е супер, гори към 10 градско с висока скорост незнам, но няма да е много повече сигурно... вози мн готино и е здрава. Имам приятл с комби и това, което най- мн ми харесва е, че звукът от бас тубата отзад е невероятен в това голямо купе.
Ходовата част е изключително здрава, мотора е също, при моделите до 1992 казват, че може да има проблем причинен от спукани съединения.
Аз обаче май вече се отказах от БМВ, ей това май по ще ми приляга

[image]http://bilder.mobile.de/images/autos/516922/11111111122873651-20030701001548_3.bild[/image]

u can run, but u will only die tired



Тема Re: BMW 525tds...???? [re: Bum-Bum]  
Автор Caмo Дизeл (И то Мерцедес!)
Публикувано03.07.03 15:08



Какво е това? Ауди 100 ли?
Хаха

Само Дизел


Тема Re: BMW 525tds...????нови [re: Caмo Дизeл]  
Автор Bum-Bum (pitbul lover)
Публикувано03.07.03 16:37



It's a Rover 620 SDi

u can run, but u will only die tired



Тема Re: BMW 525tds...????нови [re: Bum-Bum]  
Авторhttp (Нерегистриран)
Публикувано04.07.03 10:07



mnogo stranen klub...!!!! nikoi ne ti dava nikakavo info.....(ot tezi koito imat bmw-ta)......
are pichove napishete neshto



Тема Zabravi go toja kosnik covece!!!!нови [re: http]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано06.07.03 11:09



Ako iskas da stanes avtomontjor si go kupi............
Sansa da se spuka glavata e 150% i to pri normalno karane, posle nova....stoto kato ja zalepat sled 5000km si gotov pak
Problemi s pompata ima bezbroi.........
Problemi s ohladitelnata sistema i vodnata pompa sa sasto bezbroi.........

Kazvam ti go ot opit..imahme 6 takiva vav Firmata....absoluten BOKLUK...sram za BMW!!!!!!!!!!
Ako pitas v DaruCar ste ti kazat sastoto

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Добре де, дееба, то кво излиза?нови [re: 4 Matic]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.07.03 11:49



Че няма БМВ дето да не пука глави ли?
Значи тва за главите се говори за всички двигатели с по 2 клапана на цилиндър ( 520i, 525i, 524td), но сега пък ново двайсе: 525tds...
Значи аз може да си харесвам Мерцедес, но БМВ е марка на ниво бе дееба, даже велика марка, не ми се вярва да са такива дефектни тези 24 клапановите дизели....



Тема Re: Добре де, дееба, то кво излиза?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано06.07.03 12:03



Ami te sa s po 2(dva) klapana na cilindar........

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen


Тема Да бе, ебати тъпака съм!!!нови [re: 4 Matic]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано06.07.03 12:27



Аз въобще не съм съобразил че всъщност само бензиновите получават още по 2 клапана!
И викаш не са издръжливи на примерно едно по-спортно, агресивно каране, защото аз точно към такава машина съм се насочил, но на мен ми трябва за малк по-бързо каране, да издържа на обороти...



Тема Re: Да бе, ебати тъпака съм!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор 4 Matic (Mercedes-Benz)
Публикувано06.07.03 12:56



Ami ako si e kupis nova........izkarva na sportno karane okolo 120.000km
Ama poneze gi ima samo stari vece...........abe nali ti kazah,PALEN BOKLUK..po-dobre si kupi FIAT

Nur wer viele Wege erprobt, findet seinen eigenen



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.